Samsunspor Sayfasının Önerisi ?

Başlatan _SoN_, 14 Nisan 2011, 12:34:17

« önceki - sonraki »

_SoN_

Bir çarşambalı olarak bu öneriden gurur duyduk.Amasyada şampiyonluk maçı öncesi ve sonrası orayı yeşil,kırmızı beyaza boyamış olmamız ne kadar memleketimize bağlı olduğumuzu bir kez daha göstermiştir.Çarşambaspor ve samsunspor bayrakları amasyayı kuşatmıştı.Bunların sonucunda bu güzel öneriden gerçekten çok memnun olduk,konu hakkında sizin fikirleriniz nelerdir arkadaşlar?

öneri;

"Yönetimden Ricamız; Grubunda Şampiyon Olarak 3.lige çıkan Çarşambasporumuza pazar günü 19 Mayıs Stadında Maçtan Önce Tur Attırılmasını İstiyoruz... Yönetim, Haluk Tan duy Bu Sesi!!!"

Bu gerçekleşsede gerçekleşmesede hepinize teşekkürler.

www.carsambaspor.org
www.facebook.com/carsambaspor

Yönetimi adına saygılar.

babasamsunlu

FİKRİMİ ÇALMIŞLAR  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ >l< >l< >l<

emre

sanırım burdan çıkmıştı bu fikir zaten.çok güzel bir düşünce inşallah uygularlar..

_SoN_

fikir kimden çıktıysa allah razı olsun . İnşallah hayata geçer.

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 14 Nisan 2011, 12:37:27
FİKRİMİ ÇALMIŞLAR  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ >l< >l< >l<

akşam ben demiştim ya özelden sana! >:( :P :)

Burak

Valla Admini tanımıyorum oranın ama bu siteden birisi olduğu aşikar ben bir iki kere dile getirmiştim benimde bir iki videomu resmimi buradan alıp paylaşmıştı ama yinede fikirleri resimleri videoları alırken mesajı yazana saygı babında bilgilendirmek gerekir diye düşünüyorum ...

Serkan

takılmayın bu kadar ince konulara;

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 14 Nisan 2011, 12:59:32
akşam ben demiştim ya özelden sana! >:( :P :)

sen ne yüzssün bir öğretmensin hocam yaa yuh diyorum sana  :-* :-* :-* :-*

Burak

Alıntı yapılan: Serkan - 14 Nisan 2011, 13:01:05
takılmayın bu kadar ince konulara;

Reyiz niye ince olsun ben bir resim koymuşum bu sitedeki kardeşlerimdle paylaşmak için akşam bi bakıyom facebook sayfasına düşmüş :) sonuçta oraya da üyeyim ama resmi buraya yüklüyorum oraya yüklemek istesem oraya yüklerim  ;)

kalptenþimþek

@burak
altın flash ödülü almak için koymuyor zaten adam..sağdan soldan güzel kareler, herkesin ulaşabileceği bir alanda toplansın ki millet güzellik görsün..
çetiğim bir foto ya da videonun bu alanlarda yayınlanması şahsen hoşuma gidiyor..

Serkan

İşte ne güzel burak kendi çektiğin resmi yüzbinler beğeniyor bundan güzel birşey olurmu birsürü Samsunspor'lu kardeşin o resmi görebiliyor belki o resimden etkilenip bir kaç kişi Samsunspor'lu oluyor kuşlar çiçekler kelebekler bu yönden bak birde (=

biletleri alın bitiyor, (=

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 14 Nisan 2011, 13:01:52
sen ne yüzssün bir öğretmensin hocam yaa yuh diyorum sana  :-* :-* :-* :-*

ne diyon kardeşim hem fikrimi çal hem de sızma gibi üste çık ohh vallaa.. :( 8)

berusa55

Burak kardeşim benim fotolarımı bilirsin; nerelerde dönüyor şu an bir saysam. Bir müsade istemeleri pek tabiki uygun düşer ama herkes bunu düşünemiyor galiba. Uğraşmaya değmez kardeşim boşver. Bir nevi hoşuma bile gidiyor her yerde fotolarımın olması tabi sol alt köşeden ismimi kesmedikleri sürece. O işte tamamen emeğe saygısızlıktır!  ;)

Burak

Haklısınız tabi ki abi hele seninkiler bazı resimleri özellikle çekmeye gidiyorsun icabında yine de söylenmesi gerekir en azından diye düşünüyorum ya da Reyiz'in dediği gibi ince düşünüyorum :)

Burak

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 14 Nisan 2011, 13:14:28
@burak
altın flash ödülü almak için koymuyor zaten adam..sağdan soldan güzel kareler, herkesin ulaşabileceği bir alanda toplansın ki millet güzellik görsün..
çetiğim bir foto ya da videonun bu alanlarda yayınlanması şahsen hoşuma gidiyor..

herkesin fikrine saygım var oda benim kendi görüşüm . Vatan abimizin veciz sözüyle konuyu kapatalım seven sever saygıda duyulur , sevilen de sever saygı duyulur :)