Samsun - LOVELET AVM

Başlatan berusa55, 31 Ocak 2011, 18:08:22

« önceki - sonraki »

kuzey55

bende düşünüyorum izmirli adam neden her konuda Samsunu bu kadar ön plana çıkarır.demek ki adam Samsunluymuş ihtiyacımız var böyle hemşehrilerimize.

berusa55

11 Mart 2011, 15:11:48 #76 Son düzenlenme: 11 Mart 2011, 16:11:06 berusa55
Alıntı yapılan: berusa55 - 11 Mart 2011, 14:53:51
Bir duyuma göre İDOL'ÜN patronu HAKAN ACITAŞ gençliğinden bu yana fanatik SAMSUNSPOR taraftarıymış. LOVELET'in kırmızı beyaz logosu SAMSUNSPOR hayranlığından geliyormuş. Eğer bu doğruysa Lovelet'te Samsunspor lisanslı ürünlerinini satılacağı bir mağaza şimdiden ayarlanmalıdır.

Umarız doğrudur...

Hadi Lovelet Samsun'umuza yapılıyor diye renkleri kırmızı beyaz seçilmiş olabilir diyebiliriz Lovelet isminde. Peki İDOL firmasının amblemi renklerine bakarsak ne renk? O da kırmızı beyaz hatta İDOL yazısı da siyah! Bu konuyu araştırmak lazım ve Samsunspor'umza ordan bir mağaza kazandırmak gerekir. Samsunlu veya Samsunsporlu olsa da olmasa da...

Firmanın mail adresi:

idol@idolinsaat.com; idol@idolinsaat.com.tr

Bu konuda maillerimizi yollayalım store isteğimizi açıkça beyan edelim Samsunspor markasının Lovelet'te mutlaka yer alması gerektiğini yazalım arkadaşlar.

davidsavage

Haberleri,gelişmeleri okurken tüylerim diken diken oluyor SAMSUNUMUZA ve SAMSUNSPORUMUZA oldukça katkısı olur inşallah. >l< >l<

kuzeycity

Alıntı yapılan: berusa55 - 11 Mart 2011, 14:53:51
Bir duyuma göre İDOL'ÜN patronu HAKAN ACITAŞ gençliğinden bu yana fanatik SAMSUNSPOR taraftarıymış. LOVELET'in kırmızı beyaz logosu SAMSUNSPOR hayranlığından geliyormuş. Eğer bu doğruysa Lovelet'te Samsunspor lisanslı ürünlerinini satılacağı bir mağaza şimdiden ayarlanmalıdır.

pazarlama stratejisi de olabilir, çok da güçlü reklam olur hani

berusa55

Hiç farketmez vallahi; Samsunspor'umuza orada bir yer tahsis etsinler yeter. Bundan daha iyi pazarlama stratejisi olamaz da zaten. Hem bizlerin gönlünde de taht kurmuş olurlar.

kuzeycity

inşalla abi ama face'de o ismi aradım bu çıktı tabi o ise ;

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001556455597

bu arada tuttuğu takımalarda Samsunspor varmış evet  :)

berusa55

Bu o kişi sanırım ve adamın profilde Samsun Terme muhabbetleri falan da var. Biz bu store işine bastıralım valla ben mailimi attım sizler de yollayın.

Ayberk

Alıntı yapılan: kuzeycity - 11 Mart 2011, 20:18:08
inşalla abi ama face'de o ismi aradım bu çıktı tabi o ise ;

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001556455597

bu arada tuttuğu takımalarda Samsunspor varmış evet  :)

Arkadaşlarda feridun sungur var :D >:( ;D ;D ;D

birolkys

Face deki     lovelet avm  sayfasında yazdım talebimizi.

berusa55

Lovelet Facebook sayfasında tartışma panosuna Samsunspor ürünleri satış mağazası isteğimiz ile ilgili konuyu açtım arkadaşlar. Tartışma sayfasına katılın ve bu konuda iki cümle de olsa düşüncelerinizi yazın beyler:

http://www.facebook.com/pages/Lovelet-AVM/189980151026494#!/topic.php?uid=189980151026494&topic=358

kuzey55

Alıntı yapılan: berusa55 - 12 Mart 2011, 03:40:05
Lovelet Facebook sayfasında tartışma panosuna Samsunspor ürünleri satış mağazası isteğimiz ile ilgili konuyu açtım arkadaşlar. Tartışma sayfasına katılın ve bu konuda iki cümle de olsa düşüncelerinizi yazın beyler:

http://www.facebook.com/pages/Lovelet-AVM/189980151026494#!/topic.php?uid=189980151026494&topic=358

tamamdır abi emeklerin boşa çıkmadı :) örgütledin bizi amacımıza ulaştık.bir kez daha bu sitenin önemi ortaya çıktı.

eren55

Samsunsporlu olduğuna veya bir sempatisi olduğuna inanmıyorum.Şehrimizin dinamiklerine yönelik bir yaklaşım olarak yorumluyorum.Nihayetinde ticaret tabii...

kuzey55

var yada yok ona bakmıyorum Samsuna Samsunspora bir gram faydası oluyosa kafi.

Sercan

hangi takımlı olursa olsun yaptığı işi bu şehre yaranmak için yapıyorsa helal olsun...

FaTiH_HaN

Samsunda iş yaparken Samsunsporu bu zamana kadar görmezden geldiler. projeyi yapan Samsunsporlu yada değil sempatisi var yada yok hiç problem değil. Samsunda iş yapıyorsam Samsunsporu görmezden gelemem düşüncesiyle yola çıkmış anlaşılan çokta güzel düşünmüş. Samsunsporumuza büyük yada küçük anlamda katkıda bulunan herkesi alkışlarız, sahipleniriz.