Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Kaya

25 bin'e düştü sayı Kazım Yılmaz'ın açıklamasına göre..İlginç

ahmetsefa55

sayı her yapılan açıklamada değişiyor.
bir diğer açıklamada ne olacak çok merak ediyorum.
tahminim 30 bin.

Ayberk

25bin dedi ben de duydum. Bizi iyiden iyiye uyutuyorlar. Elimizden gül gibi stadı alıp 6-7 bin kişi büyüğünü yapacaklar, sonra da iş yapmış olacaklar! Ne pahasına olursa olsun şuna tepkimizi verelim artık! Yapacaklarsa adam gibi yapsınlar veya hiç dokunmasınlar stada. Bu dakikadan sonra illa ki yapılacak, o zaman doğru dürüst birşeyler yapsınlar. Yoksa Rize'nin stadı gibi birşey yapacaklarından korkuyorum :x((

fındık

Bu verilen birçok rakamlarla bir istatistik yapıp gerçek sonuca ulaşabilirmiyiz ?
Böyle saçmalık olmaz arkadaş

brigand

Elinde bulvardan maç günü stada inişi gösteren fotoğraf olan var mı ?

55ertan

Alıntı yapılan: Ayberk - 06 Ocak 2012, 09:20:12
25bin dedi ben de duydum. Bizi iyiden iyiye uyutuyorlar. Elimizden gül gibi stadı alıp 6-7 bin kişi büyüğünü yapacaklar, sonra da iş yapmış olacaklar! Ne pahasına olursa olsun şuna tepkimizi verelim artık! Yapacaklarsa adam gibi yapsınlar veya hiç dokunmasınlar stada. Bu dakikadan sonra illa ki yapılacak, o zaman doğru dürüst birşeyler yapsınlar. Yoksa Rize'nin stadı gibi birşey yapacaklarından korkuyorum :x((

Tekkeköye atiklari yetmiyormus gibi birde adam gibi 35.000lik stad yapmasalar, hic birimiz sesiz kalmayiz :kafa: >:(

Ayberk

Tekkeköy'e katlanırsam sadece ola ki bu şehir Avrupa Şampiyonasında falan ev sahibi olur belki bir gün diye katlanırım. Bu şehre ancak öyle değer katar o stadyum. Ama o da 25bin kişilik bir beton yığını olursa çoook daha gerilere gideriz

silopilimuhsin

25 bin olacaksa hiç yapmasınlar...

fanatik samsunsporlu

tv de 25000 dediler tuhaf.

Ahmeti

Herhangi bir maçta stad'ın kapasitesi ve ismi konusunda bir pankart yapılıp Suat Kılıç'a gönderme yapılabilir.

Ayrıca Suat Kılıç'a Twitter'dan yüklenebşliriz.
Yeterki bu konunun takipçisi olalım Samsun'a stad her zaman yapılmıyor.

FaTiH_HaN

Alıntı@GSB_SuatKilic Sayın Bakanım Samsuna yapılacak stadyumun kapasitesi hakkında çeşitli söylentiler var 1. ağızdan bilgi almak isteriz...

Ben bu şekilde bir twit attım döneceğini zannetmiyorum ama şansımı denedim.

Ahmeti

Geri dönmesede Suat Kılıç'ın Twitter takipçisi olduğunu biliyoruz biz yüklenmeye devam edelim.

Forvetim

sakarya taraftarı gibi "stadıma dokunma" kampanyası başlatalım, bir tepki görmeyince istedikleri gibi şekillendiriyorlar hadiseyi. tepki vermemiz şart.

Ertuğrul Sağlam

Samsunspor'un gerçek taraftarınına bu stad çok bile. Neden yeni stad yapılıyor? daha fazla o....ç... alsın diyemi.....

kamuri

başbakanımız samsun mitingine geldiği gün meydanda kocaman bi pankart vardı samsuna 42.000 kişilik stad diye sonra sayın başbakanımız mitingte samsuna 33.000 kişilik stad yapacağız dedi kırmızı şimşeklere şimdi rakam 25.000 lere kadar düştü sanırım yakında yeni yapılan salonun oraya  bi çim saha yapıp alın burda oynayın diyecekler :)