Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

twitter

Sercan

brigand

bende restoreyle birlikte büyütülmesi ve zeminin alçaltılarak tribünün yaklaştırılıp rahatlatılmasından yanayım. daha önce birkaç arkadaşla da konuşmuştuk kale arkaları ve kapalıya birer kat harika olur diye. ancak bazı arkadaşlar madem bu kadar masraf yapılacak yenisi yapılsın demişlerdi. zaten sorun burda. tüm bu işler için alan mevcut. ve inanılmaz rahat bir stadımız var aslında çevresiyle birlikte. tesisleşme için birçok alan var etrafta. birde şu boyutuna çok takıyorum ben. bunda yıllar sonra aynı yerde aynı havayı soluyarak maç izlemek istiyorum. çocuğumla beraber bulvardan stadı görerek yürümek istiyorum. her gördüğümde aklıma bir anımın gelmesini istiyorum. ama bazıları bunu istemiyor. o alanı sanayinin yıkılmasıyla beraber peşkeş çekmek istiyor. pastadan pay almak istiyor. içinde bulunmaktan haz aldığımız yeri kuytu köşelere atmaya çalışıyor. ismini de siliyor bir güzelce. ben o stadı istemiyorum arkadaş. en başından da demiştim. manevi değerler önemli olmalı bu hayatta. her şeyi yeni istiyor insanlar iyi güzelde birde o mekanda değer biriktirmek var 19 Mayıs' daki anılarımı alırlarsa benden. yiyecekleri her kuruş her lokma benden yana haram olsun !

burakbas

33bin 55 güzel. 55 olması fikri de çok iyi düşünülmüş. Yanlız sizlerin de dediği gibi tek endişe o stadın doluluk oranı. Herşeyi zamanla göreceğiz. Hayırlı uğurlu olur inşallah.  samsunspor_x samsunspor_x

ahmetsefa55

Samsun 19 Mayıs Stadyumu

Ajan

17 Kasım 2011, 17:10:54 #1280 Son düzenlenme: 17 Kasım 2011, 17:29:24 Ajan
Oldum olası şu 55.dakika olayına gıcığım.Keşke maç içinde sırf 55. dakikayı Samsun'a özel değilde 90 dakikayı özel olarak bilen insanlarla tribün yapılsa.Koltuk kapasitesinin de 33 bin 55 olacağını düşünmüyorum sadece habere bir özellik katmak ve Stad ismindeki ayrıntıyı gözden uzak tutmak için konulmuştur.

Ayberk

ajan haklı, kesin 32.986 kişilik falan olacaktır sırf iş yapıyoruz denilsin diye 55 eklenmiştir sonuna .:.:.

Musti

Hesapsız kitapsız popülizm ile yürütülen işler.   zzzzz

epçeli köylü

Stad yapılır hemen inşallah. Samsuna güzel eseri kazandıranlara helal olsun.Ne diyeyim.

HoliganSamSunLu

stad yapılıyorda neden tekkeköye mevcut stadın yeri ne olacak bu gibi şeyler hiç konuşulmuyor biz tekkeköyde o stada kaç taraftar gideceğini nasıl gideceğini ulaşımı maliyeti hiç konuşmuyoruz bence asıl konuşulması gerekenler bunlar

Ahmeti

Biz ne kadar çene yorsak ta stad'ın yapılacağı yer belli, isim konusunda ise Orduspor ile oynanan hazırlık maçı öncesi Suat Kılıç'ın vermiş olduğu bir söz var.Stadyum Samsun sadece projenin adı yapması bizden ismide taraftar belirlesin demişti yanlış hatırlamıyorsam o yüzden isim konusunda bir gündem oluşturulması lazım.

5trawberry

Şahsen ben istemiyorum eğer, oraya yapılacaksa..
Adamlar 10 Tl'ye stadyuma gelmiyor, 5 Tl verip kahvede izliyorlar maçı. Bir de o adam ebesinin nikahındakı Tekkeköy'e mi gidecek.
Zaten seyircisiz oynuyoruz..
Mevcut stadyumun yerinden nemalanmak isteMEyenler;
Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç, seçim zamanında güller dağıttığınız esnaflardan değiliz biz, Samsunspor taraftarıyız, bizlerin de yerleri belli, gelin fikirleri paylaşın, yapacağınız stadyumu dolduracaklar biz ve bizlerin evlatlarıdır..

Gelin vazgeçin bu işten, mevcut stadyumumuzdaki kale arkalarını yakınlaştırın, ve 4 tribünü çift katlı yaparak modernize edin..

Not: Kimsenin umrunda değilim ama olsun, herkes fikirleriyle yaşar..

fındık

Beton dökülmeden bu işi biran önce çözüme kavuşturmalıyız veya birşeyler yapmalıyız.

Sercan

konuşmamak, sadece eylem yapmak lazım...

Serkan

Alıntı yapılan: Sercan - 18 Kasım 2011, 17:17:21
konuşmamak, sadece eylem yapmak lazım...

Kırmızı toros'un varsa uyar :d