Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

altunay

ama ailesine sorsan onlar ister tek taraflı düşünme bence yanı her kesımın  onu daha ıyı ve yakından tanıması için söyledim arkasından halen dua alması için söylenmiş bişeydir .....

Serkan

Alıntı yapılan: altunay - 09 Eylül 2011, 10:20:02
ama ailesine sorsan onlar ister tek taraflı düşünme bence yanı her kesımın  onu daha ıyı ve yakından tanıması için söyledim arkasından halen dua alması için söylenmiş bişeydir .....

Abi tabi ailesi ister, ama teoman abinin'de görüşleri vardı, Gerek yok Teoman abi'yi böyle bir konuya karıştırmaya diye düşünüyorum.. Onun Samsunsporlu yaptığı insanların duası abime yeter'de artar.

AntZ

Stada birinin ismini vermek o kişinin kulüp için en değerli kişi olduğu anlamına gelir. Bir stada kulübün kurucusundan başka kişi ismi verilmesini doğru bulmuyorum. (Atatürk hariç) Aksi durumda Samsunspor'umuzun stadına kimin ismini koyarsanız koyun Nuri Asan, Menteşoğlu, Mete Adanır, Muzaffer ve ismini sayamayacağım onlarca kişiye haksızlık etmiş olursunuz. Hepsinin bizim için ayrı önemi ve değeri var. Stada değilde tribünlere isimlerini vermek hoş olur. Mesela maratonda 'Loca' nın olduğu bölüme M.Teoman Taş tribünü, şirinlerin olduğu bölüme Şirin ana tribünü adı verilebilir  :ok

cembaba

Abi isim değişmesin ya neden bu kadar fark edecek ki?

"Samsun 19 Mayıs Stadı" bitti. Bu kadar işte... Sizde stadı görmeden isime ne kadar taktınız yahu =)

red_white

Suat kılıç yer konusunda Samsun'a soracağız demişti yalan oldu, şimdide isim konusunu Samsun'a soracağız dedi pek inandırıcı değil gibi geldi.

binikalamadım

" Samsun 19 Mayıs Stadyumu " bitti gitti... :-X

mahserxxx

önce yapılsın da ismini koyarız. ama 19 mayıs en güzeli

spartacus

Samsun futbol kentiyle yeni stad yapılacak kentler arasında yer almalıydı.

Çok şükür aldı da.

nomak55

10 Eylül 2011, 16:56:15 #1223 Son düzenlenme: 10 Eylül 2011, 17:10:47 nomak55
19 Mayıs İlk Adım stadyumu Bana daha ilgi çekici geliyor hem milli mücadelenin ilk adımının geçmesi hemde tarihi barındırması çok hoş

yada direk 19  Mayıs 1919 da bi ihtimal
Bu arada stat inşaatı ile alakalı bir gelişme varmı ben bayramda tekkeköyden geçerken kapalı spor salonu inşaatının temel grobetonun döküldüğünü görmüştüm. Statta oraya yapılacak diye biliyorum değişmediyse gelişme varsa buraya yazabilirmisiniz

özkan

stadın denildiği tarihden önce şu anki bilgilere göre yapılamayacagının bilgisini vereyim.yeri büyükşehir tahsis etti evet ama stadın devletin değilde samsunsporun olması için bir zenginimizin çıkıp minimum 30 trilyon bağış yapması gerek,oda bu şehide olmayacağı için,stad işi şimdilik ağzı bağlı çuvalın içinde

kalptenþimþek

Neyleyim köşkü, neyleyim sarayı, içinde salınan yar olmayınca...
                 KALENDE DİK KAL Ş İ R İ N L E R..

samuray

samsun on dokuz mayıs atatürk stadyumu bu isimlerden vazgecilemez

ibrakadabra55

Eğer stad Tekkeköy'e yapılacak ve kesinse 19 Mayıs Stadı'nı yıkmamalarını tavsiye ederim.Gazetelerde TFF İl Temsilcisi bas bas bağrıyordu amatör futbolda sahamız yok gençlerimize gerekli değeri veremiyoruz diye !

samsunum

19 Eylül 2011, 14:28:38 #1228 Son düzenlenme: 19 Eylül 2011, 16:22:21 mahmut 55
Samsun'a süper stat
[ 19.09.2011 ]

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın Samsun'un Tekkeköy İlçesi'nde yapılacağını açıkladığı 30 bin kişilik stadyumda bir koltuğun maliyeti bile 2 bin dolar. seçimler öncesinde Samsun'a 'yeni stadyum sözü' veren Suat Kılıç'ın Gençlik ve Spor Bakanı olmasıyla süreç hızla ilerliyor. Bakan Kılıç, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Stadyum Samsun'un inşasına yönelik protokol sürecini başlattıklarını, önümüzdeki günlerde de protokolün imzalanacağını söyledi.

MALİYET 100 MİLYONU AŞACAK

'Spor Kenti Samsun' sloganıyla birlikte Samsun'a stadyum sözü verdiklerini söyleyen Bakan Kılıç, "O sözünü verdiğimiz Stadyum Samsun'u yatırımlarımız arasına dahil ediyoruz. TOKİ ile Stadyum Samsun inşasına yönelik protokol sürecisi başlattık. Önümüzdeki günlerde bu protokolün imza törenini Ankara'da gerçekleştireceğiz. Kaliteli, nitelikli bir stadyumda bir koltuğun maliyeti 2 bin dolar. 30 bin kişilik bir stadyumun maliyeti kabaca 60 milyon dolar. Yani 100 milyon liranın üzerinde bir stadyum projesini önümüzdeki günlerde Samsun'a kazandıracağız" dedi.
HABER

sadece55

2 bin dolarlık koltuk diye bişey zaten yok :) stad yapılırken maliyetler koltuk başına hesaplanır