Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

kazım başkan hedefimiz büyük geleceğimiz cok parlak diyor bence cok ideal bi rakam 45 bin kişilik
hedefimiz ilk 5 diyolar ama ilk sene takıma bi bakacaklar sonrası bence zirveye oynayan bi takım kuracaklarına inanıyor inanmak istiyorum mübarek gecede 45bin samsunum için cok cok ideal bi rakam samsunum oo stadı rahatlıkla dolduracaktır
45 bin kişilik stat yapıpta hedefsiz sıradan bi takım kadrosu kurmayacakları için rahat rahat doldururuz gibime geliyor bana

isa55

30-35 bin kişilik fazlasıyla yeter. ileride milli maç, organizasyon, vb. için çok büyük olmalı falan dediler. iyi, güzelde, stad modern olursa zaten maç verirler buraya. ayrıca bu kapasitedeki stad başa oynadığımız zamanda da yeter bize. vasat giderken, orta sıralara oynadığımızda da maratonun orta kısmında bir küme şeklindeki görüntü çok ta hoş olmayacak.

zenke

30-35 bin arası koltuk 10 bin de ayakta seyirci kapasitesi olsa tam ideal olur. örneğin kadir has 32,864 koltuk var toplam kapasitesi 40,458. boş gözükmesi engellenmiş olur.

hakan55

Dün atakumda suat kılıçın geleceği bir toplantıya gittim.İl başkanıyla yaptığım konusmada stadın tekkeköye yapılacağını orada bir spor kompleksi düşündüklerini zaten basketbol salonu yaptıklarını en mantıklısının oraya yapılacığını söyledi.Çok kötü olacağını bütün havanın bozulacağını söyledim ama samsun gelişiyor dünyanın hiç bir yerinde artık stadların merkezde olmadığını söyledi.Orada stadın yıkılıp alışveris merkezleri oteller ve konutlar yapılacakmış.4 tane 5 yıldızlı otel olacakmış 3 yıl içersinde.Samsunun türkiyede 15.büyükşehir oldğunu 5 yıl içersinde ilk 10 da yer alacaığını söyledi.Aylık ortalam 400-500 kişinin samsuna taşındıığını ve 10 yıl sonra merkez nüfusumuzun 1.5 milyon olacağını söyledi....
Samsuna bir stad yalıpacak ve yer de tekkeköy olacakmış...

Ajan

çevre yoluna yapılsa keşke, otogarın o taraflara

55ertan

ozaman otagarin yanina yapilsin.
kim gider taaa tekkeköye.

tekkeköy onaylanmadan, sesimizi duyurmamiz lazim.
eski yer olmasa eski havaalani ve otogarin arasinda biryer olsun ozaman

hakan55

Tekkeköye spor kompleksi düşünüyorlarmış.Çok söyledim sizin söylediklerinizi ama nafile..

55ertan

bizim insanimiz cok rahat, tekkeköye kimse gitmez.
gidis gelis birde dolmus parasi verecek biletin yaninda  :x((

Ajan

bence belediye veya valilik anket yapıp halka sormalı ama nerde o zihniyet.

GurbetciFanatik

Bunlar Nou camp mi yapmayi düsünüyorlarda koskoca samsunda yer bulamiyorlar.
Yapacaginiz stad yanilmiyorsam maksimum 40 yada 45 binlik olur.

Dartagnan

45 bin kisilik stadyumda bos oynamak yerıne  20000-25000 lık statta full oynarım daha iyi

55ertan

03 Haziran 2011, 13:51:41 #761 Son düzenlenme: 03 Haziran 2011, 13:58:13 55ertan
Alıntı yapılan: *AgEnT* - 03 Haziran 2011, 13:35:22
bence belediye veya valilik anket yapıp halka sormalı ama nerde o zihniyet.

Bize 3 secenek sunsunlar, biri otogar etrafi olmak üzere.
Bizde secelim halk olarak. Bütün spor kompleksini yapsinlar eski havaalanin oraya

Taraftar olarak pesine düsmesek, bu isin sonunda bir 2.atatürk olimpiat stadi cikarsa sasmayin

fındık

Biz burda ne konuşsak boş kararı onlar verecek gene  :holey:

Ahmeti

hakan55 kardeşimizin anlattığına göre adamlar stad'ın nereye yapılacağını çoktan kafaya koymuşlar,bize düşen stad'ımız nasıl olacak onu tartışmak lazım ve birşeyler yapmak lazım koşu pist'li bir stad istemiyoruz.

fındık

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 03 Haziran 2011, 14:04:21
hakan55 kardeşimizin anlattığına göre adamlar stad'ın nereye yapılacağını çoktan kafaya koymuşlar,bize düşen stad'ımız nasıl olacak onu tartışmak lazım ve birşeyler yapmak lazım koşu pist'li bir stad istemiyoruz.

malesef öyle olucak gibi gözüküyor çünkü kardaneiz oyunlarını alıcaklar MIŞ pist olucak galiba  al_sana[quote