Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

brigand

valla suanki hükümet kanadının nerelere stad yapılacağı belli . şampiyona olduğu zaman nerelere vereceğide. he inşallah yapılır. ama sıra bize gelene kadarda baya bekleriz gibime geliyor. tüm haberleri okuyorum bakıyorum. batmana bile yeni stad var bize yok. diğer olmayan illerdede açıklamalar aynı. şu kadarlık stad yapacağız diye. bu yüzdendirki vaat çok uzun sürebilir modernize edilsin en kısa zamanda, hatta şimdiden.  stad yaptırmaya niyetli olan modernize ettikten sonrada yapar. ne yani stad yapılana kadar geçecek 3 yıl. yeni stad yapılacak diye o kadar süre hiç dokunmadan bekle. neyse İnşallah Samsun için hayırlısı olur.

ahmetsefa55

ayrıca sanırım ileride bir zamanda karaadeniz oyunları gerçekleşecekmiş ve inşallah onu da Samsunda yapacagız dedı.
ve yıne ayrıca bır 5 yıldızlı otel ınsaatı ıcın daha arazı arayısı varmıs sanırım bı yer soyledı ama unuttum. ;)

5trawberry

Partizanlığı bir araya çekip, Suat Kılıç ve Haluk Koç gibi, iktidar ve muhalefet kanadında iki önemli ismin Samsun'un vekili olması, ve de partilerinde etkin olması Samsun adına şanstır.

Samsunspor adına konuşmalar ve cevap vermeler çok güzeldi. Samsunspor'umuzu sahiplenmesi gurur verdi.

Can Ataklı'nın bugün k.çında kurt vardı galiba. Ya da Samsun'da zoruna giden bişey yaptılar, ya da en son ihtimal, trabzon kökenli. Vekil adam çıkmış bişeyler anlatıyor her seferinde salça gibi atlıyosun, sonra da mal olup kalıyosun. e bidaha niye aynı hatayı yapıyosun salak adam.

twitter

yapılsın, yapılacakta ama ben atmosferin azalacağından korkuyorum ne biliyim aslantepe falan bana güzel gelmiyor ingilterde ki eski tarz stadlar hoş anfield road veya madejski gibi

Lusage

Şu modernize edilsin sözünden iyice nefret etmeye başladım.. O got kafalılara yeni stad yapılacak bizde eskinin üstüne sıva çekeceğiz öyle mi?

Sanki Samsunda yeni yapılacak stadın parasını siz vereceksiniz.  >:(

Burak

Recep

İyi günlerde o tribünlerin dolduğunu görüp sakın aldanmayın derim yarın bir iki olumsuz sonuçta gene tribünlerde kemik taraftar kalacaktır iyi gün taraftarı elini eteğini çekecektir ki o stad birde şehir dışına bir yere yapılırsa potansiyel tamamen düşecektir  bunları daha önce çok yaşadık
Stadın şu andaki yeri çok iyi ulaşım kolay şehirden yürünerek gidilebiliyor ne yapılacaksa mutlaka orda yapılmalıdır

red_white

devlet bakanı zafer çağlayan mersine yapılacak 33.000 kişilik stadyumun onaylandığını açıkladı hayırlı olsun  >:( sizde hala 30.000 az 40.000 olsun diye açıklama yapıyorsunuz.. hani icraat nerde sayın kılıç sayın bakan ? laf değil icraat istiyoruz..

samsunluhakan

cezayir55

mersinde bu stad olayi yillarin projesi  biz daha yeni adim attik biraz sakin ve sabirli olmak lazim

55ertan

haklisin, ancak bize hikaye okuyamazlar.
Söz verildi 5 sene icinde yapilmasi gerekir.
Onlar unutdurur biz hatirlatiriz.

Forvetim

kapasite en az 40 bin olacak bu kesinlikle şart. 40 bin altında bir rakam telaffuz edilmesin. Samsun buyuyen gelişen nufusu artan bir şehir 20 yıl sonra yeni stad yapılma zorunluluğu doğmasın.

55ertan

Alıntı yapılan: cezayir55 - 19 Mayıs 2011, 11:48:03
mersinde bu stad olayi yillarin projesi  biz daha yeni adim attik biraz sakin ve sabirli olmak lazim

Mersinde bi etkinlik olacak yakinda, oyüzden yapiliyor.
Erzurumdaki gibi kosu pisti li olacak. Ne anladilarsa yeni stad`dan.

emre 55

yapılacak stadın kapasitesi kesinlikle 40 bin olmalı bu şehrin potansiyeli göz önüne alındığında bu zaten kaçınılmaz bi durum

Burak