Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Yabancılar 1900'lerde 50bin ve üzeri kişilik stad yapmışlar.
Biz 2011'de yapılacak stad için 30bin'i telaffuz ediyoruz.

özkan

Yeni stad yeni yerde yapılsın.Restoreydi şuydu buydu derken havamız bozulur..Olmaz..Al karabüğe bak,mordu nitekim öyleydi,fener stadı yaparken ne rezillikler içinde oynadı maçlarını..Yapsın arkadaş malum devlet yöneticileri,para bizden çıkmıyo nasıl olsa.Ama yok,yok.Sırada başka ekiplerdeki ahbabları dostları vardı demi unutmuşum.Sıra bize ne zaman gelir peki ?

Sercan

Alıntı yapılan: yirmiuc - 20 Nisan 2011, 08:17:56
Yabancılar 1900'lerde 50bin ve üzeri kişilik stad yapmışlar.
Biz 2011'de yapılacak stad için 30bin'i telaffuz ediyoruz.

Tamam da şimdi bir hedefin var dolduruyorsun tribünleri ama 50000 kişilik bir stad yapıldığı zaman boş olan tribünler çok kötü gözükecektir.30.000 tam bizlik..

fındık

Üstüne basa basa söylüyorum signal ıduna parkın(dortmund) kale arkaları yeni stadda olması tek isteğim

furkan5534

Alıntı yapılan: seko - 20 Nisan 2011, 09:14:59
Üstüne basa basa söylüyorum signal ıduna parkın(dortmund) kale arkaları yeni stadda olması tek isteğim

off diyorum fena  :)

ata55

berusa55

Yeni stada arsa aranıyor
[ 20.04.2011 ]

Samsun'a yeni stat yapılması yönündeki haberimiz şehirde büyük heyecan yarattı. Bunun için çalışmaların başladığını belirten Ömer Altunsoy, "100 dönümlük arsa arıyoruz" dedi.Dün gazetemizde duyurduğumuz 'Suat Kılıç'tan 30 bin kişi kapasiteli stat müjdesi' haberimiz, şehirde büyük heyecan yarattı. Henüz projesi ve yeri belli olmayan stat için çalışmaların başladığını ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Altunsoy, bunun için büyük bir araziye ihtiyaçları olduğunu söyledi. AK Parti Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Suat Kılıç ile Vali Hüseyin Aksoy'un, yeni stat için düğmeye bastığını belirten Altunsoy, "30 bin kapasiteli bir stat için bize en asgari 100 dönümlük (100 bin metrekare) alan gerekiyor. Bunun için de yer arayışlarımız başladı" dedi.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=76911

Ahmeti

gazetelerde yapılan açıklamara bakarsak baya bi ciddiyetle davranıyorlar haydi hayırlısı birde yeni stad yeri için taraftarın fikrine başvurulacakmış.

mehmet yılmaz

Basbakan Erdoğan, geçtiğimiz hafta çıktığı bir spor programında "Süper Ligde takımı olan şehirlerimizin hepsinde yeni statlar yapacağız" demişti. Bir aksilik olmazsa evimize dönüyoruz biz de TOKİ işbirliği ile çok da zor bir proje olmasa gerek Samsun için böyle bir çalışma.

İnşallah en kısa sürede gerçeğe dönecektir.

Yalnız mevcut yerde olacağını hiç düşünmüyorum ben; inşallah uygun bir yer belirlenir.

kayacan

Mevcut stad 2. ve 3. ligdeki Samsun takımlarının kullanımına bırakılır.Ayrıca 19 Mayıs ve 23 Nisan törenleri için kullanılır. Yeni stadda sadece futbol stadı olur. Hayırlı olsun.

adige73

stadın yapılacağı yer çok önemli mesela kayseri stadı antalya stadı olimpiyat stadı hep sehre uzak yerde olduğu için büyük maçlarda bile tam doldurulamamaktadır yeni yapılacak stad şehre yakın olmalı

birolkys

Ben altyapının oluşturulmak istendiğini hatta stadın yerinin bile bilinerek o civarlarda arsa kapatıldığını düşünüyorum.Ayrıca şu an ki stadımızın yeri altın değerinde bir yer olup oraya yapılacak olan projeler in kokusu yakında çıkar.Gerçi şöyle en az 35.000 lik stadımız bir an önce yapılsın da ..diye düşündürtmeye başladılar bile.

samet_55

psg de bile aynı sorun avrupada da var.takımlar yeni stat istiyo. siyesiler okey diyo. ama hiç bir takım şehrin içini bırakıp ucra yerlere gitmek istemiyo.bunun seyirci kaybı olcagını biliyor çünkü.bizdede nereye yapılırsa yapılsın ama şehirden uzak olmasın.

5555

Bence Bu Konuda Yüklenmeliyiz Yönetime Şehire Yakın Bir Yer Bulmaları Konusunda... Bunun En Kolay Yolu İse Yine Suat Kılıç'tan Geçiyor Sanırım...

Twitter Hesabı : http://twitter.com/suatkilicsamsun

Bence Taraftarın İsteğini Duyması Gerek...

Kodalak

bence stad şehirden çok uzak olmasın,öyle bir stad yapılsınki komplike bir yer olsun ,stadın dışında olabilir,stadın alt kısımlarında olabilir alış veriş merkezleri olsun,insanların sürekli gitmek istediği bir yer olsun yeni stadımız,ordaki dükkanlardan,alış veriş yerlerinden samsunsporumza baya  gelir elde edilir.bu yüzden kolay ulaşılabilir bir yer olmalı,maksat sadece stad yapmak olmasın,bu staddan samsunspora sürekli nasıl bir gelir elde ettirilir olsun,yoksa stad yapmak kolay ve tokiye toki 6-7 ayda bitirir.