Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

ChucKeR

şehir dışına yapılırsa balon olur yııalrın alışkanlıklarını göz önune almak lazım. ama toki yapıyosa kendi hesabı wardır şu anki stadın yeri cok iyi oraya bi tesis kurarlar. 

tekekoye maça gitcegime kücük konforsuz stadımda dewam etmekten yanayım. goreceksiniz o halde boş kalır tribunler.

kalptenþimþek

Doğru olmasını ümit ediyorum ama haber ofsayt gibi geldi bana..

Akyol

Bencede birilerine gaz vermek adına yapılmış bir haber. Kaldı ki stat konumu itibariyle hem merkezi hemde büyümeye elverişli. Kafalarını kullanıp stadın isim hakkı karşılığında tribünleri ( özellikle kale arkaları ) yeniden yaparsalar gerçekten tarihi bir başarı olur yönetim adına...

furkan5534

kayserıspora yaptılarsa bıze haylı haylı yapmaları lazım bence.samsunspor'a yakısan sehır ıcınde stad muhtesem olur.tokı yaparsa ıllakı sponsor ısmı olur ne olursa olsunda yenı stad yapılsın yeterkı.bu buyuk taraftara hersey yakısır.HERSEYYYY!!

ramcQ_55

eski havaalanın oraya 50-55 bin kişilik stad yakışmazmı hem merkezi hemde cehresi bakımından süper bi 19 mayıs arena muhteşem olur

spooks

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 02 Mart 2011, 00:21:14
eski havaalanın oraya 50-55 bin kişilik stad yakışmazmı hem merkezi hemde cehresi bakımından süper bi 19 mayıs arena muhteşem olur
yer olarak güzelde merkezde olması daha iyi

cany

19 Mayıs yıkılıp yapılacak diyo haberde...aynı yerde olacak, haber doğruysa

kamuri

valla bu haber bile beni heyecanlandırmaya yetti umarım proje olarak da hayata gecer

ramcQ_55

merkezde yer yok madem sanayiden kaldıracaklar  tekkeköye gitmektense eski havaalanın oraya yapılması en mantıklı bence inşallah oraya yaparlar

cany

Alıntı yapılan: kamuri - 02 Mart 2011, 00:26:45
valla bu haber bile beni heyecanlandırmaya yetti umarım proje olarak da hayata gecer

aynen Kamuran abi haberi okuyunca heyecanlandım ama yorumları görünce hevesim kaçtı...yalan da olabilir

**KaR6**

önceden de söylemiştim, istemiyorum yıkılmasını.. hadi yıktılar, mutlaka aynı yerine yapsınlar, oradan daha merkezi bir yer yok Samsun'da stad için.. hadi onu da geçtim, yapılacak stad en fazla 30.000 kişilik, bilemedin 35.000 kişilik olmalı, fazlasına hiiç gerek yok..

hiç zannetmiyorum ayrıca yeni stad yapabilecek vizyona sahip olduklarını şimdikilerin..

berusa55

Stad başka yere yapılmalı ve bu süreçte şu anki stadımızda maçlarımıza devam etmeliyiz. Yeni stad bitince de o alan güzel bir şekilde değerlendirilebilir. Yoksa başka şehirde oynamak mazallah bizi fena derecede olumsuz etkileyebilir.

Örneğin Kayseri; yeni stadlarının inşaası bitene kadar eski stadlarında devam ettiler. Bitince de eski stad yıkıldı ve o alan forum avm olarak değerlendirildi.

kamuri

inşallah balon haber değildir kayseriye yapıldı trabzona bursaya  eskisehire g.antepe hatta antalyaya bile yeni modern statlar yapılacak diyolar neden samsununuza yapılmasın

spooks

bi süper lige çıkalımda ........  yapacaklar.  :)