Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

berusa55

Süper Lige bir çıkalaım Sn. Suat Kılıç'a stadı yaptırtırız. Önce Süper Lig.  ;)

kalptenþimþek

stad işinin muhattabı bakan var bizzat, imzasına bakar aslında..

ahmetsefa55

abi biz daha kendı içimizde bırlık olamıyoruz ki ? sanki yeni stat kotu bırseymıs gıbı

ramcQ_55

02 Şubat 2011, 00:08:38 #78 Son düzenlenme: 02 Şubat 2011, 00:11:52 ramcQ_55

samsunsporuma bölebi stat yakışmazmı
eski havaalanının oraya yapılabilir merkezi ve geniş biyer
ama ne zaman eski havaalanın oradan gecsem bu ceğennem  oraya yapılsa die hep hayal ediyorum ama nerdeeee

Ollivanders

Saçma sapan yerlere stad yapılmaya devam ediliyor.

KareAs55

spooks

5trawberry

Önümüzde malum seçimler var.
Görülmekte ki, İktidar partisi yine aynı performansını devam ettirecek.
Tek olumlu beklentim, Suat Kılıç'ın bakan olması yönünde.
Eğer ki, Bakan olursa, Bu Samsun ve Samsunspor için çok iyi şeylerin olması demek.

berusa55

AlıntıSüper Lig'de yeni stadyum isteği
02 Şubat 2011 / 11:03
Samsunspor taraftarının yeni hayali Süper Lig'de yeni stadyum.

Enes ŞAHİN/ Haberexen.com

Samsunspor taraftarları internet paylaşım sitelerinde Samsunspor'un mevcut stadından daha geniş kapasiteli stadyum yapılmasını talep ediyor.

Kırmızı Beyazlılar'ın bu sezon oynadığı karşılaşmalarda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün belirlediği 18.366 kapasiteli 19 Mayıs Stadı'nın yetmediğini belirten taraftarlar, Samsunspor'un seneye Süper Lig'e çıkması durumunda stadın seyirci kapasitesini karşılayamayacağından yana. Samsun halkının takımını sahaya gelip desteklemesi Samsunspor'un başarısını artırırken Samsunspor taraftarı takımın oynadığı maçlara yoğunluk göstermesiyle stat girişinde ve tribünlerde karmaşaya neden oluyor. Taraftarlar, paylaşım siteleri ve forumlarda stadın çevre düzeninden de şikayetçi olduklarını dile getiriyor. Maraton tribünün arka alanının yağmur yağdığı günlerde balçıkla kaplandığını söyleyen taraftarlar, Samsunspor yönetiminin bu duruma bir an önce el atması gerektiğini söyleyerek yeni stadyum hayalini dile getiriyor.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=28194

Bu Enes Şahin muhabir arkadaşımız sitemize hangi isimle üye acaba  >l<

Sercan

Yeni stada gerek yok ama eğer yapılacaksa fazla abartılmadan kapasitesi 25-30 bin arası olmalı..

cembaba

Ya bu stadda kale arkası ile maraton ancak ayak uydurabildi. Yeni stad olursa, etkimizin azalacağını düşünüyorum. Bir de üst kat daha yeni yapıldı. Böyle birşey zor olur benim kanımca.

red_white

mayıs sonuna kadar bu konu gündemde olmamalı tamamen süper lige odaklanmalıyız Allah nasip ederde çıkarsak ozaman kale arkalarının yaklaştırılması yada yeni stat isteklerimizi gündeme getirelim

5trawberry

Alıntı yapılan: CemBaba - 02 Şubat 2011, 12:22:11
Ya bu stadda kale arkası ile maraton ancak ayak uydurabildi. Yeni stad olursa, etkimizin azalacağını düşünüyorum. Bir de üst kat daha yeni yapıldı. Böyle birşey zor olur benim kanımca.

Maratonun üstünün mühendisliği kime aitse ellerinden öpmek lazım.
O direkleri de kendisine hediye etmez lazım. Direkler yüzünden maç izlenmiyor. Maraton ve Kale arkalarının sahaya yakın olduğu, bir stadyum yapılırsa şahane olur. Yabancı madde atma kültürümüz hala devam ediyor ancak ona önlem alınması zor iş değil. Kutu şeklinde bir stadyumda Şimşekler tezahüratını düşünemiyorum bile..  >l<

twitter

şunun büyüğü ve birazda moderni süper olur

kabacevizli55