Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: twitter - 02 Şubat 2011, 14:40:17

şunun büyüğü ve birazda moderni süper olur

bu stad maltepenin stadı beş para etmes esasında ama fena da durmuyor

twitter

hocam onu örnek olarak verdim tabii ki öyle derme çatma olmasın tipi o şekil olsun mesela erzurumun yeni stadı çok güzel tt arena falan gibi olsa zaten birlik sağlanmaz bana göre

Ahmeti

eğer stad yapılacaksa milli maçlarında oynanacağı şık ve gayet modern bir stad yapılmasından yanayım,dışarıdan gelenler vay be adamlar ne stad yapmışlar desin isterim karadenizin en büyükşehirine yakışan bir stad olması lazım.

FaTiH_HaN

Eğer şimdiki stadımızı tadilata alacaksalar tribünleri büyükmeye gerek yok stad zeminin 2-3 m. alçaltsınlar. tahminen tüm stadda 7-8 sıra koltuk eklenmiş olacak buda 19 bin olan kapasitemizi 22-23 bin yapacaktık. hem tribünlerde sahaya yaklaşmış olur. Şu anki hali bile çok güzel aslında modernleştirme çalışmalarıyla daha da güzel hale gelebilir.

Forvetim

30 bin kişilik Samsun Süpernova stadı,, nasıl isim ama..    yer olarak arkadaşların dediği gibi eski havaalanı olabilir

heryerdesamsunlu

arkadaşlar şimdi biraz gerçekçi olalım.bizim stadyumumuz eskiden 12.500 kişilikti ama koltuk konulunca şimdiki hali 2500-3000 arttı oldumu 15000.satadın zaten yapılmış ve bitmemiş bir projesi var.bu projeye göre kapalı türübünde tıpkı maraton gibi 2 katlı olacak sanırım kale arkaları olduğu gibi duracak.bize yenibir stat yapmak yada mevcut stadyumu büyütmek birazda sportif başarıya ve kalıcı ve herzaman düzgün idare eden bir yönetime bağlı.ilk önce süper lige çıkacağız İNŞAALLAH.daha sonrada bizim t.s. li ama oy için samsuna çalışan sayın vekilimize iş düşecek.bize de bu konuda kamuoyu oluşturmak düşüyor.çok büyük kapasiteli satdyum yerine 25-30 bin kapasiteli akustik ve mimari açıdan güzel bir satat işimizi görür.ama şu anda zor görünüyor adamlar 2016 için bizi kale bile almamışlardı.bende GSGM ne meil atıp bu durumu eleştirmiştim.başbakanada meil atmıştım.sonundada samsunu almassanız dua ediyorum İNŞAALLAH Türkiyeye 2016 yı vermezler demiştim.vermedilerde.açık söyleyeyim vermediklerine sevindim.samsun yoksa türkiyede olmasın

heryerdesamsunlu

ayrıca stadyumumuzun yeri gayet güzel şehrin göbeği ve alanda yeterli.

spooks

böyle birşeyde olabilir aslında çatısı kırmızı renkte  ;)

King1965

bızde kampanya baslatalımm :D suat kılıc bırseyler yapar super lıge cıkınca metro sirketler grubu sahıbı galip abimizde kesın el atar

ahmetsefa55

istanbulda başbakanın da katılacagı samsunlular gecesınde bu isteğimizi bir pankartla veya besteyle basbakana duyurmamız lazım.

özkan

AlıntıBu Enes Şahin muhabir arkadaşımız sitemize hangi isimle üye acaba

abi kendisi haberexende muhabir,bizimde mükellefimiz kendileri.sordum aynısını bende  :D yok üyeliğim dedi.kendisi iyide bir samsunsporludur ;)

jean

berusa55

02 Şubat 2011, 19:38:48 #102 Son düzenlenme: 02 Şubat 2011, 19:49:05 berusa55
Alıntı yapılan: özkan17 - 02 Şubat 2011, 16:54:31
abi kendisi haberexende muhabir,bizimde mükellefimiz kendileri.sordum aynısını bende  :D yok üyeliğim dedi.kendisi iyide bir samsunsporludur ;)

İyi bir Samsunsporlu'yu aramızda görmek isteriz :D

Üye değilmiş ama sitemizi takip ettiği veya ettirdiği yaptığı haberden açık.  >l<

city ultras

pamuk eller cebe arkadaslar yeni stat yapiyoruz :D

1.city ultras 25 tl  ;D

Insahllah birgün yapilir,ama biraz zamani var daha.

fat55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 02 Şubat 2011, 16:52:07
istanbulda başbakanın da katılacagı samsunlular gecesınde bu isteğimizi bir pankartla veya besteyle basbakana duyurmamız lazım.