Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

epçeli köylü

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Nisan 2011, 13:50:09
19 Mayıs tan başka bir  isim koymaya cesaret edeceklerini sanmıyorum ;)

Baba 2 tane 19 mayıs stadı olunca millet karıştırmazmı? Örneğin TFF Samsun-Fener maçı 19 Mayıs stadyumunda diye açıklar.Fener Sanayideki stada gidip Samsun Atakumdaki (yada her nereye yapılacaksa) stada giderse ?

babasamsunlu

eskisini yıkarlar bırakmazlar kardeşim ;)

CurvaSs

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 21 Nisan 2011, 13:52:59
Baba 2 tane 19 mayıs stadı olunca millet karıştırmazmı? Örneğin TFF Samsun-Fener maçı 19 Mayıs stadyumunda diye açıklar.Fener Sanayideki stada gidip Samsun Atakumdaki (yada her nereye yapılacaksa) stada giderse ?

farketmez. o stattaki görevlilerden 11 kişi çıkarırız, yine 4 atarız. yeni stata gelirlerse, orada da 4 atarız. değişen bi' şey olacağını sanmıyorum yani. :D

epçeli köylü

Ben bazı kişilerle görüştüm.Eskisini yıkmayacaklarmış.

epçeli köylü

Teoman Taş tribünü, Şirin Ana tribünü gibi tribünlerinede isim verilebilir.

5trawberry

mehmet yılmaz

19 Mayıs Park
19 Mayıs Arena
Yeni 19 Mayıs

SerhaT55

Bence SAMSUN 19 Mayıs Arena daha iyi ::) ::)

cembaba

GökhanÇağlar

türkçe bir isim olmasından yanayım..

eskisi yıkılacaksa eger aynı isim kullanılabilir..

özkan

Eevettt sayın seyirciler..Sizlere mikrofonlarımızı bu akşam SAMSUN 19 MAYIS ARENA'dan açıyoruz..Kulağa nasıl geliyo :D

Ayberk

19 Mayıs olsun da, arena mı olur, stadyumu mu olur orasına yetkililer karar versin :D

seskat

kesinlikle 19 Mayıs olsun, sonuna işallah reklam felan isim vermezler. cinconun TT Arena gibi. en güzeli 19 MAYIS ARENA  :)

kaptan 55

21 Nisan 2011, 14:48:14 #463 Son düzenlenme: 21 Nisan 2011, 14:53:00 kaptan 55
yeni stad istemiyorum,kale arkalarını yakınlaştırsınlar yeter,zaten yeteri kadar yer açılır.

yıkmayayın lan anılarımızı.. :'(

Burak

ARENA iyi değil bence ilk gese yaptığı için hep kısaca arena olarak anılıyor orjinal birşeyler olmalı