Samsun'a Yeni Stadyum

Başlatan kuzey55, 17 Ocak 2011, 10:54:05

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Ayberk

Boavista'nın stadı efsane zaten yaaa. Burada rakipleri resmen boğardık sesimizle :)

kalptenþimþek

amisos stadyumundaki kazı çalışmaları bitmiş..yenisezonda açılacakmış, atlantisten gelecek çimler bekleniyormuş..kapasite yüksek olsun diye koltuk olmayacakmış imparator locaları varmış.. .:.:. ::)

TeRMeLee

Maraton'da BFC yazan kısma Samsunspor, kale arkalarına da altlı üstlü İ. Trabzon yazılırsa tam bizlik olur :).

emre

Alıntı yapılan: Serpico55 - 19 Nisan 2011, 22:14:57
Estádio do Bessa da muthiş :)

harika gerçekten de zaten stad dediğin dikdörtgen olur  :P

burda nasıl bir atmosfer oluşturulurdu  :-X yanlız kale arkasını koltuksuz yapacaksın.

ramcQ_55

stat şimdiki yere yapılmayacaksa eğer eski havaalanın oraya cok yakışırdı aslında hem merkezi hemde ulaşım acısından sorun olmayacak biyer
eski havaalanın olduğu yere 40,45 bin kişilik bi stat SAMSUNSPOR'umun  en az 30 senesini kurtarır

Uğur Yıldız

eski stadın oraya yapılması en mantıklısı aslında hemde ulasım cok rahat olur tramwayda gecıo ordan dolmus hatlarıda gıdıo tam yerı orası olur yada batıparkın oldugu yere yapılsa cok ıyı olur!

Forvetim

ben şu arena kelimesine tav oluyorum inşallah yeni stadımızın adında yer almaz, Samsun Büyük 19 Mayıs Stadı, Samsun Kırmızı Beyaz Stadı, Samsun Karadeniz Stadı, aklıma ilk gelenler yada Samsun Süpernova Stadı, arenadan iyidir hiç olmazsa. kapasite de fazla olmalı şehir devamlı genişliyor 30 bin olacağına 40 bin olsun 1 kere yapılacak tam yapılsın.

ChucKeR

Alıntı yapılan: berusa55 - 19 Nisan 2011, 18:28:30
Sence yeni stad mı oldu? Bence olmadı Burak; eski stadı yenilediler hepsi bu. Başka bir yerde yeni ultra modern bir stadımız olsa fena mı olur peki? Bu arada da maçlarımızı şimdiki stadmızda oynamaya devam ederiz... Diğer seçenekler her açından hem ligdeki konumumuzu hem de tribünlerimizi çokça etkiler.

Kayseride  ultra modern bi stad war atatürk olimpiyat dadediğiniz gibi ama dolmuyo işte işte alışkanlıkları kaybetmemek lazım.

berusa55

20 Nisan 2011, 00:15:21 #399 Son düzenlenme: 20 Nisan 2011, 00:21:06 berusa55
Kayseri'nin eski stadı çok mu doluyordu dostum? Eskiye, alışkanlığa takılırsak hiçbir zaman yeni bir stadımız da olmayacaktır zaten emin ol.

ChucKeR

yeni stada göre daha doluydu tabi ben bizzat şahidim 2 stadda da maç izledim. mardan stadını da araştırabilirsiniz. sadece stad yapmayla kalmıyo onun etrafının uygun duruma getirlmesi en zor olanı. tramvayla maça gitmek emin olun yürümekden daha zor ben çiftlik-56lar-köprü-stad güzergahını ararız diyorum.
hem ben rahat kaliteli bir stada ihtiyaç duymuyorum ben şahsen kale arkaları yaklaştırılıp kapasite 10 bin arttırılırsa bana yeter. yok aynı yere 0 dan yapılacak derseniz tabi ki daha iyi olur.

ahmetsefa55

valla yenı statta ıstedıgım tek şey şu kayserı stadında kı gıbı arada kucuk bır bosluk (artık loca mı orası bılmıyorum ) olmasın.orda kı o 3-4 sıra trıbun var ya ıste orası olmasın.dortmund stadı gıbı olsun.merdıven boslugu olmasın  :) öle ayrı gayrı olmasın yanı.bır sıra olsun.ılla 2 katlı fln olmasına gerek yok.

berusa55

20 Nisan 2011, 00:57:47 #402 Son düzenlenme: 20 Nisan 2011, 01:24:53 berusa55
Aynı yerde sıfırdan stad demek senin en az iki sezon maçlarını başka bir şehirde başka bir stadda oynaman demektir ki bu büyük sıkıntı olur kardeşim. Tekrar 1.ligleri görmek istemiyorsak böyle bir riski göze alamayız; çok da sıkıntı çekeriz. Demek istediğim şu; bu konuda aynı şeyleri yazıyorum çünkü son kez söyleyeyim; eğer yeni stad yapılacaksa bu stad şehrimizde başka noktaya yapılmalıdır; bu neresi olur bilmem mutlaka en uygun yer olur. Böylece orası yapılırken de biz de maçlarımıza 19 Mayıs'ta oynamaya, sekteye uğramadan yolumuza devam ederiz.

ChucKeR

hayırlısı olsun ne diyelim ama örnekler şu ana kadar olumsuzdu. bu işten birilerinin cebi yine dolmasın taraftar madur olmasın diyorum :D

Ajan

sanayiyi kaldırırlarsa stad eski yerine yapılır