11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

Lusage

Yerine geldiğin adamların performans olarak yakınına bile yaklaşamadın maalesef..  >:(

Dartagnan

bu adamı 4 mactır seyrettık.Forum uyeleri tarafından da sevılmedıgı mesajlarda belırtılıyor.Ancak ben bu verımsızlıgının nedenını hocadan buluyorum.Cunku adamın oyun yapısını anlayabılmıs degıl bızım hoca.Bu adam forvete gelen topu dagıtarak oynuyor.Topu alarak veya bos alana kacarak oynamıyor hepımız goruyoruz.Bızım buyuk hocamız da bunu goremedıgı ıcın 2. bı forvetı yanına koyamıyor.İzzet olsaydı yanında daha verımlı olabılecegını dusunuyorum.Cunku Billy forvete  gelen topu en basıt yere servıs yapıp zaman kazandırıyor.Ancak o sırada ceza sahasından cıkmıs oluyor ve ortanın kesılecegı bolgeye gelene kadar bıze kazandırdıgı zamanı kaybedıyoruz.Tabı kı o sırada da ıcerde aptalazız veya agbetu bulunuyor.Onların da kafayla gol atabılecegı ıhtımalı olmadıgı ıcın adamın yaptıgı bır cuval ıncır heba oluyor.Eger bılly oynayacaksa ızzetı yanına koymalı buyuk duayen.Cunku bılly pası dagıttıgı an  kazandıgımız zaman ıcerısınde   etkılı bır orta aracılıgıyla  ıcerde ızzetı bulusturma ıhtımalımız daha yuksek ve ıcerde en azından agbetu ve aptalazızden daha cok  tehdıt olusturacagı asıkar.dıyeceksınız kı zaten dıger maclarda zenke ıle cıft forvet oynadı.Onun oynadıgı maclarda zaten zenkeye kurulu bır duzen oynuyoruz.Aldıgı topu ya kaybedıyor ya da kosmaktan acız bır sekılde oyun sergılıyor.Ayrıca bu adamın oyun stilinin zenke ile beraber oynayabılecek bır stıl olmadıgına ınanıyorum.Izzet veya cenk tarzı bırısı olmalıydı yanında...

Burak

15 Şubat 2011, 10:44:53 #242 Son düzenlenme: 15 Şubat 2011, 11:02:51 Burak
aynen katılıyorum Billy iyi bir futbolcu ama yanında paslasıp gol attırabileceği bir forvet lazım ama bu Zenke değil tabi ki .ya yardan vazgeçeceksin ya serden . Eğer böyle ileride tek başına oynayacaksa İzzet tek oynamalı .Ah işte tam Cenk'in adamıydı bu  Kovaçeviç- Nihat gibi olurlardı valla

55.hakan

15 Şubat 2011, 10:58:38 #243 Son düzenlenme: 15 Şubat 2011, 15:02:22 hakanelgun
Futbolu beyniyle değil kafatasıyla oynayam adam.Pas yapması için ilk önce ofsayt kuralını öğrenmeli.

selahattin55

bili mehmet için  savaşı cenki gönderipte bunu  bu takıma alanın taa sülalesini.......................................

sadece55

Burağın söylemine katılıyorum bu adamın yanına cenk işler gibi pas şut atabilen bir isim lazımdı

Ollivanders

Ona da bir kulp takarlardı kardesim. Ben bizim taraftarı da anlayamıyorum. Koşmuyor , pas vermiyor denildi . Adam resmen kustu futbola. Ama şimdi arar olduk gerçekten kafam basmıyor bazı şeylere.

sadece55

O değil de selim diye bir topçu vardı sakat diye almadılar  :'( şimdi adam her maç gol atıyor

Ollivanders

Alıntı yapılan: Erdinc - 15 Şubat 2011, 14:37:46
O değil de selim diye bir topçu vardı sakat diye almadılar  :'( şimdi adam her maç gol atıyor

:)))) Hiç sorma ya kardesim hemde Allahına kadar samsunsporluydu. :D H.kalpar istememiş :D Makara bir yana da baba olay gerçekten komik ya. Gonderdiklerimiz diger takımları taşırken biz geriliyoruz.

eren55

Ulan kaç maç oldu herifin hala bir numarasını göremedik.Sezon sonuna doğru açılacak galiba.Kaldı ki iyi topçu olsa çakalın önde gideni Cavcav yedirir miydi?Tuttu bize kaptırdı.Hadi hayırlısı.

yirmiuc

Kaleye bir şutunu göremedik henüz.

uzunmehmet

benden kötü oynuyor  :D inşallah düzelir...

isyan

Bugün Gol atacak... :)

maviay55

Alıntı yapılan: FoRZa_SaMSuN_55 - 06 Mart 2011, 19:17:10
Bugün Gol atacak... :)
bırak gol atmayı koşmayı becerebilse..rezil topçu

GökhanÇağlar

bu adam anca penaltı kazanırsak gol atar,başka türlü atamaz..