11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

celebi

billy bizde çook faydalı oacağa benziyor

mehmet yılmaz

İkinci devre oyuna giren Billy Mehmet, takımla daha 24 saatini yeni doldurmasına rağmen uyumlu bir görüntü çizdi. Hava toplarını indirmesi bizim için önemli bir koz olacaktır ikinci devre.

Akyol

Umarım süper lig'de edindiği fizik kalitesini kaybetmez. Fiziğiyle oynuyor, güçsüz bir Billy fayda vermez umarım üstüne koyarak devam eder...

seckin55

Taraftarı görünce delirecektir.. ;)

minci

Eskiler çok iyi hatırlarlar. Tanjuların, Savaşların yani takımın temel direklerinin gittiği ylın ertesi Erzurumspordan NAMIK diye aynı Billy Mehmet gibi fizikli bir pivot santrafor almıştık. Üstelik Namık çok da ağırdı buna rağmen Namıkın kafayla attığı gollerle o yıl ligi 3. bitirmiştik. Genellikle maçlarımızı da 1-0 Namıkın attığı golle kazanıyorduk. Oysa takımın temel taşlarının gittiği o yıl şehirde büyük çoğunluk küme düşeceğimize inanıyordu. Billy de bence aynısını yapacak. Atacağı ve attıracağı gollerle şampiyon olmamıza büyük katkı verecek. Üstelik Namıka karşılık Billy hem hırslı hemde mücadeleci. Namık hem koşmaz hemde mücadele etmezdi. Üstelik takımın orta sahası top yapıyor. Bugün oynadığımız takım Fenerbahçeydi. Takım olarak çok başarılıydık. Ortasahamız da gayet iyi çalıştı ve top yaptı. Ben bugün bu takımı gördükten sonra eğer çok büyük bir aksilik yaşamazsak takım çok rahat bu ligi domine edecektir. Oynayacağımız takımlar fenerbahçe değilki.

mehmet yılmaz

Üstat, benim bildiğim Namık'ı Konyaspor'dan almıştık, ikincisi öyle çk gol falan da atmazdı. Bildiğin kazmaydı. Billy ona oranla çok daha hareketli bir forvet. Yalnız geçen de facebookta denk geldim Namık'a, beğendiği takım Samsunspor yazıyor, helal olsun dedim. Sezonu da 3. değil 4. bitirmiştik Namık'la :)

minci

Ben Erzurum diye hatırlıyorum. Yanılabilirimde ancak o yıl Namıkın bize katkısı büyüktü. Yanlış bilgilerimi düzelttiğin için tşkürler. Sonuçta aynı noktada birleştik gibi. Nitekim 25 yılın üzerinde bir süreden söz ediyoruz. Bazı eksiklikler olabilir.>l< >l<

sadece55

En büyük özelliği sırtı dönük oynayabiliyor...Hızlı adamlarımızı araya çok iyi kaçıracağını düşünüyorum..

Ayberk

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 15 Ocak 2011, 23:03:09
55'de bağırsınlar kardeş oluruz...  :)

"Drop me a PM and I'll see if I can organise a St Mirren flag for you to make Billy feel at home. "

:D ne dersiniz? Biz de bir bayrak yollayalım mı onlara :D

yirmiuc

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 17 Ocak 2011, 17:02:39
"Drop me a PM and I'll see if I can organise a St Mirren flag for you to make Billy feel at home. "

vay be, adam neyi düşünmüş.

Ayberk

Aslında düşündüm de hazır 1 yabancı kontenjanı boşken iskoçyadan kardeş mi getirsek billy'ye, onlar da bayrağı adamla yollarlardı :P

Serkan

Bari türkçe karşılığınıda paylaşında sevaba girin ;)

Ayberk

Çat pat çevireyim abi, sen iste yeter.Demiş ki abi; Bana özel mesaj at, ayarlayabilirsek bir tane st mirren bayrağı yollayalım size, kendini evinde hissetsin billy :D

kuzey55

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 17 Ocak 2011, 18:04:06
Aslında düşündüm de hazır 1 yabancı kontenjanı boşken iskoçyadan kardeş mi getirsek billy'ye, onlar da bayrağı adamla yollarlardı :P

yabancı kontenjanımız boş değil.

Ayberk

jonathan'dan kurtulamadık doğru ya :o