20 Ocak Karanlığından Samsunspor Aydınlığına

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Ocak 2011, 18:52:42

« önceki - sonraki »

epçeli köylü

Güzel olmuş ancak oraya keşke Emin Kar'ın adıda yazılsaydı. Kendisini hayattayken onore etmek güzel olmazmıydı?

AntZ

Gerçekten muhteşem, emeği geçenlerin eline koluna sağlık. Resimlere bakarken karmakarışık oluyor insan, bir yandan o acıları düşünüp hüzünlenirken bir yandan da değerlerimize sahip çıkıldığını ve ortaya çıkan resmin güzelliğini görünce mutlu oluyoruz.

berusa55

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 20 Ocak 2011, 17:59:43
Güzel olmuş ancak oraya keşke Emin Kar'ın adıda yazılsaydı. Kendisini hayattayken onore etmek güzel olmazmıydı?

Olurdu tabiki neden olmasın ama orda amaç bu elim kazada hayatını kaybetmiş futbol şehitlerimizin adlarını ölümsüzleştirme adına bir çalışma. Allah Emin abimize nice uzun ömürler versin.

ARKADAŞLAR; BUGÜN AÇILIŞINI YAPTIĞIMIZ KIRMIZI BEYAZ SAMSUNSPOR TRAFOMUZLA İLGİLİ FOTOĞRAFLAR 13. SAYFADA!

Burak

Bence anlam karmaşası çıkardı ortaya . Kaza sırasında araçta olanların ismi liste halinde yazılabilirdi mesela hem kimse atlanmamış olurdu. Eleştirmek bakımından yazmıyorum ortada muazzam bie emek var yanlış anlama olmasın

berusa55

Alıntı yapılan: Burak - 20 Ocak 2011, 18:07:44
Bence anlam karmaşası çıkardı ortaya . Kaza sırasında araçta olanların ismi liste halinde yazılabilirdi mesela hem kimse atlanmamış olurdu. Eleştirmek bakımından yazmıyorum ortada muazzam bie emek var yanlış anlama olmasın

Yapılır Burak müsait alan var trafonun çeşitli yerlerinde  ;)

kadir55ist

ELLERİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK
EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER.

edmontdante

Alıntı yapılan: epçeli köylü - 20 Ocak 2011, 17:59:43

Emin kaptan'ı tabiki düşündük ama o zaman kadrodaki yedekler dahil tüm oyuncuları ve kulüp görevlilerini de dahil etmek gerekirdi bu işe.Sonuçta Kasım abi Dalağını verdi,Erol Abinin kolu sakat kaldı,futbolu bırakmak zorunda kalanlar vardı.Ama trafonun diğer taraflarına çalışmalar yapılacak daha sonra.
Ancak bu kadarını yetiştirebildik.Sonuçta hepsi tek tek elle yapıldı.Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.
Ailesiyle caddeden geçerken görüp arabayı yolun ortasına bırakıp fotoğraf çeken adamın heyecanını görmek her şeye değer....

Ekrem

Gerçekten harika birşey çıkmış ortaya emeği geçen herkesin ellerine sağlık  samsunspor_x samsunspor_x

samsunmania

edmontdante

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 20 Ocak 2011, 19:05:43
Ne denir ki size.Helal olsun.Harika olmuş.

Senin bir şey demene gerek yok kardeşim.Ben fotoları görünce neler hissettiğini çok iyi anlıyorum.Seni seviyoruz

fat55

başta engin abi ve koçyiğit tayfasına ve bütün samsunsporlulara Allah hepinizden razı olsun...

**KaR6**

amacına ulaşan 4 4lük bir program oldu.. herkesin emeğine sağlık..

epçeli köylü

Programı baştan sona internetten seyrettim. Çok güzeldi.Özellikle Mehmet Yılmazı tebrik ediyorum.Söylenmesigerekenleri dobra dobra söyledi. Helal olsun ne diyeyim.

fatih

emeğinize sağlık çok çok muhteşem olmuş böyle taraftarı olan bir takımın sırtı yere gelmez

sevmekyetmezmi