Müjde Doğalgaz Samsun'da

Başlatan Rentboy, 01 Mayıs 2005, 22:57:12

« önceki - sonraki »

Rentboy

Samsundan tüm türkiyeye dağıtılıp samsunda olmayan doğal gaz geçte olsa samsunumuzla buluşuyor.100.yıl bulvarında alt yapı çalışmaları başlamış durumda ve yakında samsun doğal gaza kavuşacak.

curva55

Bnece iki yıl sürer bu kazılar ve bütün samsuna değil sadece 56lar çevresine gelir.İstanbuldan biliryorum :)

gyuksel55

bencede. bizim mahaleye biraz zor gelir kablolu tv de olduğu gibi 56 lar tarafında var fevziçakmak da bile var yenidoğanda yok. doğalgaz zorunlu olursa belkide gelir.

Rentboy

valla gürkan 100.yıl bulvarında yapılıyordu.Rasathane camiinin olduğu tarafta.Ben umutluyum bir bakıma.Yani bizim mahalleye çok yakın.

kral55

Duydum ki bütün yollar köstebek yuvasına dönmüş.Zaten dar ve park probleminden geçilmez olan yollar tam yoğunbakımlık olmuş.
Sivasta 6-7 aydır başladı çalışmalar ve heryer çamur içinde yollarda hertaraf eşilmiş ve eşilen yerlere asfalt dökmeyi düşünende yok.
İnşallah buradaki gibi çağdışı belediyecilik anlayışı olmaz Samsunda.
Hızla eşilen yollar asfaltlanır ve çile biter.

Bafralı

www.samsunhaber.com dan
  Samsunun dört ilçesine doğalgaz verilecek

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekili Suat Kılıç, 4 ilçeye doğalgaz getirileceğini bildirdi.

Kılıç, yaptığı yazılı açıklamada, Mavi Akım hattından alınan doğalgazın, Samsun'un Bafra, Vezirköprü, Çarşamba ve Terme ilçelerine getirileceğini bildirdi. 4 büyük ilçenin doğalgaz ihtiyacını karşılayacak projenin ihale duyurusunun Temmuz ayında yerel gazeteler ve resmi gazete aracılığı ile yapılacağını kaydeden Kılıç, ''Samsun'un Vezirköprü, Bafra, Çarşamba ve Terme ilçelerine ulaştırılacak olan doğalgaz hattından sanayi kuruluşlarına ve konutlara doğalgaz temin edilecek'' dedi. Kılıç, açıklamasında, bunun çok önemli bir adım olduğunu belirterek, ''Bu dev bir adımdır. Medeniyetin doğalgaz meşalesini önce bu 4 ilçemize, ardından tüm ilçelerimize ulaştıracağız'' dedi