Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Hiç bir şey olmaz Umutcuğum, dediğim gibi soruşturma değil şikayettir o...
Aklı olanın da olmayanın da bu ülkede şikayet etme hakkı var, müdürünüz gereğini yapar zaten.

King Of The North

Yiyosa o bayrağımızı indirmeye kalksınlar

Serkan

(= genç nesilin Samsunspor aşkıyla büyümesi zoruna gitmiş demek ki birilerinin;

fındık

Çok zoruna gitmiş öyle gözüküyor :D bide şampiyonluk yarınlara kaldı  :D ondandır

AntZ

Acısından nereye saldıracağını şaşırmış. Hukukçu olmaya gerek yok, yasal olarak o bayrağı Trabzon a assan bile birşey yapamazlar  ;)

Serkan

aslında yapılıcak bir şey var şikayet edeni öğrenip gereken hassasiyet gösterilmesi gibi

Ekrem

Hangi akla hizmet şikayet ediyorlar anlaşılan bayağı zoruna gitmiş şikayet edenin  :D Hangi gerekçeyle şikayet edilmiş çok merak ettim

Ekrem

cany

hakaret yok, küfür yok ne soruşturması bu? hem suçlular hem güçlü. bize her yer bilmemne demeyi biliyolar

FaTiH_HaN

bir laf var tamda bu olaya cuk oturuyor zoruna gidenin ..... gitsin  ;D

kalptenþimþek

zoruna gideni az çok tahmin edebiliyorum ;)

SametYılmaz55

24 Mayıs 2011, 19:02:38 #671 Son düzenlenme: 24 Mayıs 2011, 19:05:44 SametYýlmaz55
Alıntı yapılan: serkancengiz - 13 Mayıs 2011, 20:04:07
Gebzeye de asılmış bir büyük bayrak arkadaşlar söyledi yarın gidip fotoğrafını çekecem
gebzede nereye asılmış kardeşim bol bol çektiriyim ben fotoğrafını ;) ;)

SametYılmaz55

gebzede ki bayrağın yerini öğrendim duruyor mu bilmiyorum ama inşallah duruyordur onunda resimlerini çektiririm duruyorsa :)

ahmetsefa55

okulun eski müdürü bizim lise de ki müdür.sanmıyorum boyle bıse yapacagını.cunku 4 yıllık lıse hayatımda bırcok kez mudurun odasına gıtmek durumunda kalmıstım :) ama hıcbır zaman tese amblemı flaması veya buna benzer bıse gormemıstım sanırım ya da hatırlamıyorum.ben cevre esnafının ya da sehrın godomanlarının rahatsız oldugunu dusunuyorum  ;)

twitter