Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

samet_55

samsunsporla-traezonunda yanyana bayrakları varya..cengiztopel caddesinin yukarısında bl.evlerinde.yadigitürk kavesi..bide kardeş takıma başarılar yazıyo. >:( >:( >:(

berusa55

Tufan

18 Nisan 2011, 16:01:09 #587 Son düzenlenme: 18 Nisan 2011, 16:04:24 TuFaN55
Çiftlikte baştan başa yaklaşık 10 tane bayrak oldu çığ gibi büyüyor bayrak furyası.

seckin55

Artık "SAMSUNSPORUMUZA SÜPER LİGDE BAŞARILAR DİLERİZ" bayraklarını bekliyoruz ;)

umit

18 Nisan 2011, 17:25:40 #589 Son düzenlenme: 18 Nisan 2011, 17:29:51 umit
çok zorluk çektik bayrağı asmak için ama şu görüntüyü gördükten sonra gerçekten zerre değeri yok o zorlukların.
Bize her konuda yardımcı olan Akyol55 abimize de çok teşekkür ediyorum.

berusa55

berusa55

A101 asınca BİM de boş durmamış; dev bir bayrak asmışlar yukardaki fotoğrafımdaki bayrakla A101'in arasına... Samsunspor'umuzun üzerinden reklam yapmak için kaçırılmaz bir fırsat!

seckin55

CurvaSs

bim'in astığı bayrak güzel ama a101 orta tarafta güzel reklam yapmış..

5555

Bim Tam Bizim Apartmana Asmış Bayrağı =) Her Sabah Kalktığımda Kocaman Samsunspor Logosunu Camdan Görüyorum Bundan Daha Güzel Ne Olabilirki :) Ayrıca Sormam Gereken Birşey Vardır Şirinler Çiftliğe Bayrakları Astığında Belediye Güvenlik Nedeniyle Kaldırmıştı , Mobese lerin Görüş Açısını Kapatıyor Demişti, Şimdi Ne Değişti Artık Görüyor mu ?

celebi

lucarelli

Alıntı yapılan: 5555 - 19 Nisan 2011, 09:21:45
Bim Tam Bizim Apartmana Asmış Bayrağı =) Her Sabah Kalktığımda Kocaman Samsunspor Logosunu Camdan Görüyorum Bundan Daha Güzel Ne Olabilirki :) Ayrıca Sormam Gereken Birşey Vardır Şirinler Çiftliğe Bayrakları Astığında Belediye Güvenlik Nedeniyle Kaldırmıştı , Mobese lerin Görüş Açısını Kapatıyor Demişti, Şimdi Ne Değişti Artık Görüyor mu ?

Şirinler yazısı kapıyor da A101 veya BIM yazısı kapamıyor sanırım.  :D :D

Neyse buna da şükür, sonuçta orada kırmızı beyaz bayrağımız dalgalanıyor.

karma55

bengülü

seckin55

ATAKUM BELEDİYESİ

KARŞIYAKA-HASKÖY MİNİBÜSÇÜLER DERNEĞİ