Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

Ayberk

Carrefour'lar da "en iyi reklam aracını(!)" keşfetmiş olacaklar ki, her şubeye bir bayrak asmışlar :D

berusa55

edmontdante

Şu carefourun astığı bayraklar harbi komedi.Bizim sallama bayraklar daha büyük valla

CurvaSs

Alıntı yapılan: edmontdante - 30 Mart 2011, 22:36:06
Şu carefourun astığı bayraklar harbi komedi.Bizim sallama bayraklar daha büyük valla

onlar her şubeye astıkları için, sürümden kazanmak istemişlerdir bence.

samet_55

100. yıl bulvarının son un daki bayraklar..hep ipe dolanmış çok kötü duruyolar. bayragı asanlar görrmüyomu acabaa..çünkü o bayraklar bayagıbi büyük.

captan_blue

yaaa ağlamak istiyorummmm gurur duyuyorum samsunla ve samsun halkıyla boşa atatürk şehri değil burası. burası heryer değil. şehr-i samsun. burada olmak burada yaşamak bir aşktır ve aşkların en güzelidir.

##kdc##

CurvaSs

emir balıkçılığı seviyorum yaa.. başarı gelince yapılmış bir şey değil bu bayrak ve niceleri. her zaman samsunspor'umun yanındalar ve destekçisiler.

birolkys

Çiftliğe astığı bayrak mı bu?

CurvaSs

FaTiH_HaN

Bugün bir bayrak gördüm çiftlikteki cennet kafenin orda adamın biri ismini hatırlayamadım kendi boy resmini ve ismini büyük büyük yazdırmış Samsunspora başarılar dilemiş. Tamam güzelde kendi resmi bayrağın dörtte üçü kadar biraz reklama kaçmış kim olduğunuda bilmiyorum belki reklam kaygısı olan biri değildir ama bu kadarda abartılı bayrak görmedim

Ollivanders

01 Nisan 2011, 02:29:19 #522 Son düzenlenme: 01 Nisan 2011, 02:33:51 Serpico55
erkan avcı ismi Mhp Samsun Milletvekili aday adayı ! Reklam kokan hareketler .

Dartagnan

bırde cıft taraflı .Ayrıca aynısını 56 lara da astırmıs.Şaka gibi yaaaa....

kalptenþimþek

bir insan samsunsporla ne kadar alakasızsa,
kendisini samsunsporla ilişkilendirdiğinde de bir o kadar açık şekilde ofsayta düşüyor..