Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

34 SS 1965

22 Aralık 2010, 15:42:13 #225 Son düzenlenme: 22 Aralık 2010, 22:55:33 samsuni
boyle bır sacmalaık olmaz turkıyenın en yogun trafıgı olan ıstanbulda her koprude kadır topbasın reklamı var neden macalrı yıyıpde kaldıramıyolar o pankartları onlar suruculerın dıkkanı bozmuyo mu ıstanbulda e 5 kenarında bı dunya bınada da koca koca reklam panoları var onlar da mı suruculerın dıkkatını bozmuyo hayatı baskanın arkasında durulması gerekır

GökhanÇağlar

çekemiyorlar şerefsizler,azıttılar artık burasının SAMSUN şehri oldugunu hatırlatmak lazım..

Tribün_ali

arkadaşlar armada sitesiyle mira evlerinin arasında kocaman dev samsunspor bayrağı var o bayrağı gördükce  tüylerim diken diken oluyor

cem

işte samsun halkı işte samsun taraftarı işte samsunspor=çok özlemiştik....

merkez

ben o bayrağı ordan indirme talimatı veren adamın taaa.... oku bu satırları buna da ver talimatı aldır beni smin trabzonlu müdürü

Mustee13

AlıntıKarayolları 7. Bölge Müdürü Sayın Abdulkadir Uraloğlu kulübümüzü ziyaret etti.

Yıllardır Samsunspor ile kamu kurumlarının arasında bulunan kopukluğun giderilmesi adına önemsediğimiz bu ziyaret esnasında Başkanımız Erkurt Tutu, Karayollarının alt yapısının (Yol Spor) Samsunspor için her zaman mükemmel bir kaynak olduğunu, ayrıca Karayolları gibi özel bir kurumun da Samsunspor ile iyi ilişkiler içerisinde görmeyi arzu ettiklerini ifade etti.

Sayın Uraloğlu'da Samsun'a geldiği tarihten bu yana Samsunsporu ziyaret edemediğini, bunun bir eksiklik olduğunu ve gidermek amaçlı tanışma ve telafi ziyaretine geldiklerini ifade ettiler. Kulübümüzün başarılarında duydukları coşkuyu dile getiren Uraloğlu, Samsunspora her konuda yardımcı olmaya hazır olduklarını da ilave etti.

Bu anlamda Karayolları Personeline Samsunspor Kredi Kartı çıkartılması konusunda yardımcı olabileceğini de ilave eden Sayın Uraloğlu, hatıra fotoğrafının ardından kulübümüzden ayrıldı.

Samsunspor.org

:-X :o >:(

irFan_55

23 Aralık 2010, 22:26:47 #231 Son düzenlenme: 23 Aralık 2010, 22:53:08 irFan_55
amasyasporun eski dönemlerinden samsunspora jesti

Serkan

bu resim yenimi eskimi müdür ?

irFan_55

berusa55

23 Aralık 2010, 22:31:27 #234 Son düzenlenme: 23 Aralık 2010, 22:34:19 berusa55
Amasyaspor'un sezon açılışından bir kare mi acaba? Samsunspor'la maçları olduğu için pankartlı jest yapmışlar sanırım.

Sercan

Serkan

eski sanırım çünkü böle alacalı bulacalı kaleci forması yasaklandı :d

Ollivanders

Forvetim

dün belediye başkanımızla görüşmemde; şehirde, ilçe ve beldelerde bayrak kampanyası başladı güzel bir kamuoyu oluştu herkes inandı takım iyi inşallah çıkacağız bizde pankart asalım dedim kendiside Samsunspor sevdalısıdır hemen yaptırın uygun bir iki iyi yere astırın dedi. birkaç güne bizzat kendim asacağım inşallah. fotolarını çekip atarım.

berusa55

Alıntı yapılan: Forvetim - 25 Aralık 2010, 17:22:03
dün belediye başkanımızla görüşmemde; şehirde, ilçe ve beldelerde bayrak kampanyası başladı güzel bir kamuoyu oluştu herkes inandı takım iyi inşallah çıkacağız bizde pankart asalım dedim kendiside Samsunspor sevdalısıdır hemen yaptırın uygun bir iki iyi yere astırın dedi. birkaç güne bizzat kendim asacağım inşallah. fotolarını çekip atarım.

Hangi belediye başkanı dostum? Havza sanırım di mi?