Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Aralık 2010, 01:47:32
Yoksa bizim pankartımı assak bir yere.Var mı öyle bir yer.Ama çalarlar iki günde  

Tesislerin tellerine, yol tarafına olur aslında abi, hem futbolcular her idmandan önce görür, hem güvenlik olduğu için çalınmaz, hem de çok görünür bir yer olur.

babasamsunlu

Ula antalyadan beri fikir üretiyorsun..ve cuk oturuyor..
bak fazla oluyorsun..yürü git işine gücüne bak..
Otellerin altyapısını yapıp üst yapısından faydalanamayan bilgisayar donanım uzmanı seni :D :D :D

mehmet yılmaz

Tesislerin oradaki üst geçide, şehrin giriş istikametine asalım. Samsunspor asmış gibi bir hava da olabilir, güvenlikçilerden dolayı kimse indirmeye de cesaret edemez!

Serkan

ama ordAki üst Geçit Kısa kalmazmı pankart'a göre ?

AntZ

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 17 Aralık 2010, 12:26:26
Ula antalyadan beri fikir üretiyorsun..ve cuk oturuyor..
bak fazla oluyorsun..yürü git işine gücüne bak..
Otellerin altyapısını yapıp üst yapısından faydalanamayan bilgisayar donanım uzmanı seni :D :D :D

Üst yapılarından faydalanmak için bu işi yapıyorum abi  :) Bu arada donanım değil yazılım  ;) :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serkan - 17 Aralık 2010, 12:32:37
ama ordAki üst Geçit Kısa kalmazmı pankart'a göre ?

pankart değil, bayrak yapacakmış engin abi, öyle anladım ben!

Serkan

Alıntı yapılan: edmontdante - 17 Aralık 2010, 01:47:32
Yoksa bizim pankartımı assak bir yere.Var mı öyle bir yer.Ama çalarlar iki günde 

ABİ bende Bu yazıdan dolayı yazdım..

kalptenþimþek

Muratın düşüncesi çok mantıklı..Olmazsa, pankart maratonun çatısındaki borsan  reklamının olduğu alana da asılablir.. Pankart hem güvende olur hem de bulvardan cezaevine kadar geniş bir alanda okunabilir ..

özkan

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 17 Aralık 2010, 12:55:02
Muratın düşüncesi çok mantıklı..Olmazsa, pankart maratonun çatısındaki borsan  reklamının olduğu alana da asılablir.. Pankart hem güvende olur hem de bulvardan cezaevine kadar geniş bir alanda okunabilir ..

Serkan

Borsan oraya pankart'ı astırmaz(=

Ayberk

Çiftlik karakolunun oraya asalım, karakol ne de olsa çalan çırpan olmaz heralde :o ;D

berusa55

Ya da gidip karakola teslim edelim pankartı. Olayı kopardım galiba  :D :D

özkan

necattinin bayrağı uçurmuşlar

34 SS 1965

az önce atv de samsunsporumuzun bayraklarını gördüm fırtına karadenizide vurdu dıye gectıler bizim bayraklardan bı gorunum vardı:)

Ayberk

aynen ben de gördüm, güzel de oldu :) sanırım mecidiyenin meydan tarafındaki girişindeki İŞKURHAN'ın astığı bayraktı