Şehirde Samsunspor Bayrakları

Başlatan berusa55, 12 Kasım 2010, 14:25:56

« önceki - sonraki »

berusa55

Duygulandıran pankart
[ 20.02.2012 ]

İstiklal Caddesi'nin girişine asılan ve üzerinde,  "Samsunspor'um diriliş başladı. Kurtulana kadar savaşa devam" yazan pankart Başkan Kazım Yılmaz'ı duygulandırdı.Emir Balıkçılık sahibi İbrahim Cenikli'nin İstiklal Caddesi girişinde bulunan iş yerinin önüne astırdığı dev pankart görenlerin büyük ilgisini çekti. Üzerinde, "Samsunspor'um diriliş başladı. Biz hep ayakta kaldık. Kurtulana kadar savaşa devam. Biz bitti demeden bitmez" yazan pankart, Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz'ı da son derece memnun etti. Asılan pankart nedeniyle çok duygulandığını söyleyen Başkan Kazım Yılmaz, "Bunu asanlara teşekkür ediyorum. Bu kaos ortamından ancak birlik ve beraberlikle çıkabiliriz" dedi.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=85372

samsun 55

babasamsunlu

daha geçenlerde sayın Samsuni ile konuşuyorduk.
Emir başlatsa yine şu bayrak asma işini diye.. :)
Tam isabet.
Artık bbayrak asma mevsimi başlamıştır..
Herkes evlerine asmaya başlasın bence ;)
Çifliktekilere ayriyetten duyrulur :)

engin55

Şirinlerde gazi caddesine bunu ascaklar herhalde

berusa55

Her şey iyi güzel de Samsunspor'um yazısını Samsunspor,um şeklinde yazan baskıcı arkadaşı tebrik etmek lazım; zoru başarmış  :D

AhmetDenizci

21 Nisan 2012 tarihinde Gazi Caddesinin bir alt ara sokağında Tek Dijital Fotoğrafçılık'ın önüne asılmıştır.

Kaya

Bu sokakta senelerdir SAMSUNSPOR bayrağı dalgalanmıştır.. :evet: ;) Gördüğümde sürpriz oldu ellerinize sağlık Denizciler  :)

Ayberk

ZAMANINDA HERKES SAMSUNSPORLUYDU, HERKES BAYRAĞINI ASIYORDU DEĞİL Mİ? SÜPER LİGE ÇIKARKEN HER YER KIRMIZI BEYAZDI DEĞİL Mİ? ŞİMDİ DERGİYE ABONE OLUN, TAKIMA DESTEK OLUN DEYİNCE HERKES BURUN KIVIRIR OLDU!
Benim üstüme vazife olmayarak bir önerim var; burada resimler arşiv halinde var nasılsa. Her kim o dönemde dükkanının adıyla reklam yaptıysa bayraklar sayesinde, yanına gideceğiz. "Sizin SAMSUNSPOR sevdanız malum, o dönemde bayrak asmıştınız hatırlıyoruz, çok etkilenmiştik..." falan edebiyatı yapacağız. Sonuçta orta boy bir bayrak en aşağı 150 lira falandı diye hatırlıyorum. Şimdi GÜN DESTEK GÜNÜDÜR, madem Samsunspor sevdalısısın pamuk eller cebe diyeceğiz. Var mısınız? ben tek tek esnaf esnaf dolaşmaya varım ;)

Sercan

Adam şu an müsait değilim, işim var diyor, masasında bomboş otururken..

ahmetsefa55

beyler sizin de dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama şehirde istanbul takımlarının ürünlerini giyen çokça haine rastlamaya başladım.

bu bayrak konusunu canlandırsak , şehre tekrar kendimizi hatırlatsak hiç fena olmayacak.

Desiqner

Aynen katılıyorum.Şehirde Samsunspor'un varlığını daha çok hissettirmeli...
Bayraklar,afişler her ne olursa...

lato

Bu konuya değindiğiniz iyi oldu eve yeni geldim gelirken baktım her yer rengarenk travzon fener galatasaray bayrakları her yerde bizim store'da büyük Samsunspor bayrakları satılıyor mu kendi balkonumdan başlamak istiyorum? Bu arada İzmir Buca'da okuyorum her esnafın dükkanında kesin Bucaspor atkısı asılı ve öyle çok da ufak bir yer değil aynı havayı bizim de katmamız lazım şehire

Sioux

Abartmayalım, o bayrakları biz pek görmüyoruz. 600.000 kişinin yaşadığı koca bir şehirde 3-5 tane paçavranın balkona asılması normal.

lato

Tramvay yolu üzerinde ömürevleri çobanlı arası yani bir durak arası üç tane asılı bayrak vardı fener gs travzon

Ayberk

adamın balkonuna astığı bayrağa karışamayız, bayrak işin göze görünen kısmı illa ki can sıkıyor ama sokağa bayrak asmaya yeltenileceğini pek sanmıyorum