PES2010

Başlatan Jnr.Serkan, 11 Nisan 2010, 12:10:10

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

11 Nisan 2010, 12:10:10 Son düzenlenme: 11 Nisan 2010, 12:12:02 Tuareg55
Pes serisini günümüzde en çok oynanan futbol oyunudur bilmeyen pek azdır.Burda pes oynayanlar yaptığı başarıları hikayelerii anlatabilir:)

ben Become a legend modda oynuyorum.güzel bir kariyerim oldu.şuan atletico madriddeyim ve taraftarların sevgilisi haline geldim.renklerinden dolayı tercih ettim  :D

maçın sonunda hocanın beni çıkartmasıyla taraftarların alkışına karşılık verdim :) Turgut gbiyim bee :D

Turuncu

bırak bu ayakları netten nasıl kapışabiliriz onu öğrenelim yapalım senle maç   :)

SaLvo

netten kapışmak için orjinal pes 2010 olması lazım

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Turuncu - 11 Nisan 2010, 12:58:21
bırak bu ayakları netten nasıl kapışabiliriz onu öğrenelim yapalım senle maç   :)

Bırak bu işleri.sen önce halısahaya gel :D

Nuri Asan

pes2010 yada fifa 2010 benim bilgisayarda çalışmıyor.
ne gibi özelliği olması lazım bu kompütürün?

YaSeF55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 11 Nisan 2010, 19:04:18
pes2010 yada fifa 2010 benim bilgisayarda çalışmıyor.
ne gibi özelliği olması lazım bu kompütürün?

* İşletim sistemi: Windows XP SP3 - Vista SP1
* İşlemci: Intel Pentium IV 2.4GHz yada denk bir işlemci
* RAM: 1GB
* Boş alan: 8GB
* Ekran kartı: DirectX 9.0c ve Shader 2.0 destekli 128 MB ekran kartı. (NVIDIA GeForce FX yada AMD/ATI Radeon 9700 video kart)

Nuri Asan

Alıntı yapılan: YaSeF55 - 11 Nisan 2010, 20:06:37
* İşletim sistemi: Windows XP SP3 - Vista SP1
* İşlemci: Intel Pentium IV 2.4GHz yada denk bir işlemci
* RAM: 1GB
* Boş alan: 8GB
* Ekran kartı: DirectX 9.0c ve Shader 2.0 destekli 128 MB ekran kartı. (NVIDIA GeForce FX yada AMD/ATI Radeon 9700 video kart)

yok bir pes2010 için,fifa 2010 için kompütürümü değiştiremem.
en iyisi fifa 2018 i beklemek

beşnumara

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 11 Nisan 2010, 12:10:10
Pes serisini günümüzde en çok oynanan futbol oyunudur bilmeyen pek azdır.Burda pes oynayanlar yaptığı başarıları hikayelerii anlatabilir:)

ben Become a legend modda oynuyorum.güzel bir kariyerim oldu.şuan atletico madriddeyim ve taraftarların sevgilisi haline geldim.renklerinden dolayı tercih ettim  :D

maçın sonunda hocanın beni çıkartmasıyla taraftarların alkışına karşılık verdim :) Turgut gbiyim bee :D
ben de şspanyada samsunspora en yakın bilbao takımını görürüm her zman.nedenini bilmiyorum ama a.madrid rize gibi para var ama bir şey yok ;D

Jnr.Serkan

abi bilbao çok soğuk bir takım gibi geliyor bana.benim ispanyada favorim real atletico ve deportivo.gerisine nötrüm barçaya düşmanım  1dk!!!

beşnumara

;D ;D ;D ne oldu lan ezik.barça olum bu boru mu? ezik madridli.bu hafta maçı izlerken ne düşündün barcelona karşısında çaresiz kaldığınızda? ;D

Jnr.Serkan

Sevinmek için sevsem türkiyede feneri,ispanyada barçayı tutuarım  :)anti bordo-mavi

Turuncu

abi messiyi ronaldoya değişmem ama bende realmadridliyim anti bordo mavi ;D

Kais

bence Samsunspor'a en yakın takım Bari olmuş.bir deneyin takım iyi değil ama formalar aynı bizim formalardan renklerde tabi.

emre

yürüyün be sitemizin geleceği emin ellerde forza madrid!! >l<  .:.:.

brigand