Gaziantep b.b.spor- SAMSUNSPOR'UMUZ 0-1

Başlatan samsunmania, 28 Mart 2010, 19:09:21

« önceki - sonraki »

55JNR55

Turuncu

Bu maçı alcağımızdan eminim ve çıkışa geçeriz inşallah ...

Forvetim

kazanmak zorundayız yada en az 1 puan getirmeliyiz. 1 puan 1 puandır. kalan maçlar için başlangıç olsun inşallah

jean

europe_55

En azindan 1 puan almaliyiz bu mactan...

SSBiz Gençlik

HAyırlısıyla kazanıp; döneceğiz...

bluegreen55

Bence artık hakemlerin rol oynamayacağı bir maç etkileri bu maç ile birlikte kaybolacak.Tabi moral bozukluğu yaratmıştır ama iyi oynayıp savaşıp kazanacağız. Sonuçta  İFF antepin kazanmasını sağlayıp karşıyakanın işini zorlaşırmak istemez...

emre

bu maçıda kaybeder erciyes maçıyla galibiyetle tanşır dardanelle devam ettirir,ligde kalırız..

serkancengiz

Ne kadar ruhsuz top oynalasalarda içimden bir ses bu maçı alacağız diyor

beşnumara

bu maçı alamazsak erciyes maçı da zora girer.erciyes ligin 2. yarısında iyi çıkış yaptı iyi de oynuyorlar.dikkat etmemiz lazım

babasamsunlu

Bu maçı İzmir takımlarıyla oynadığı 6 maçta 18 puan vererek Federasyonun gözüne girmeyi başaran Samsunsporumuza hediye edecektirler..Yoksa Fatihin dediği gibi erciyes maçı sakata girer..

Sercan

Deplasmanlarda en şanslı Fatih ve en şanssız ben :) :) sadece 1 galibiyetim var o da Kocaeli sayılmaz bile...

mehmet yılmaz

Bu maçtaki en önemli kozumuz Beşnumara, kendisinin anlatımıyla yeni bir deplasman zaferi daha bekliyoruz...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Mart 2010, 14:52:10
Bu maçı İzmir takımlarıyla oynadığı 6 maçta 18 puan vererek Federasyonun gözüne girmeyi başaran Samsunsporumuza hediye edecektirler..Yoksa Fatihin dediği gibi erciyes maçı sakata girer..

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Mart 2010, 15:12:42
Bu maçtaki en önemli kozumuz Beşnumara, kendisinin anlatımıyla yeni bir deplasman zaferi daha bekliyoruz...

Bu 2 veriyi göz önüne aldığımızda sanırım 3 puan bizim olacaktır :) :D :D :D :D :D :D

red_white

beşnumara  beş değil bir sıfır olsun bizim olsun seni seviyoruz inanıyoruz  ::)