10 Kasım 1938

Başlatan sBc-1984, 09 Kasım 2009, 23:51:43

« önceki - sonraki »

SSBiz Gençlik

Yüce önder Mustafa Kemal Atatürk'ümüzü minnet ve rahmetle anıyoruz. Ruhu şad olsun...

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: berusa55 - 10 Kasım 2009, 00:01:40
Yüce önder Mustafa Kemal Atatürk'ümüzü minnet ve şükranla anıyoruz. Ruhu şad olsun...

europe_55

SametYılmaz55

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ümüzü rahmetle anıyoruz

kaptan 55

senin şehrin seni saygıyla anıyor ATAM

ali ihsan

Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

Diyarbakırlı, Vanlı, Erzurumlu, Trabzonlu, İstanbullu, Trakyalı ve Makedonyalı, hep aynı cevherin damarlarıdır. Bu damarlar, birbirini tanısın. Türk milletinin toplumsal düzenini bozmaya yönelik çabalar boğulmaya mahkûmdur. Türk milleti kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen bozguncu, alçak, vatansız ve milliyetsiz beyinsizlerin saçmalamalarındaki gizli ve kirli emelleri anlamayacak ve onlara hoşgörü gösterecek bir topluluk değildir.

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Ruhun şad olsun ...

samsunmania

Sana her zamankinden çok ihtiyacımız var Atam. Rahat uyu.

AntZ

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 10 Kasım 2009, 13:33:46
Sana her zamankinden çok ihtiyacımız var Atam. Rahat uyu.

cany

Yüce önder Mustafa Kemal Atatürk'ümüzü minnet ve şükranla anıyoruz. Ruhu şad olsun...

FaTiH_HaN

mehmet yılmaz

Atatürk benim için Mete'den, Alparslan'dan, Baybars'tan, Bilge Kağan'dan, I. Kılıçarslan'dan, Osman Bey'den, Fatih'ten, Yavuz'dan farksız bir Türk büyüğü, Türk kahramanıdır...

Türk milletinin tekrar başı sağolsun!

babasamsunlu

Atatürk... İsmi gibi Ata İsmi gibi Türk...Türk milleti en kötü zamanlarında bile içinden böyle bir kahramanı çıkarmasını bilmiş yüce bir millettir..Bu yüce milletin en son önderi ruhun şad mekanın cennet olsun...

King Of The North

Açtığın yolda, kurduğun ülküde, gösterdiğin amaçta, hiç durmadan yürüyeceğime ant içerim, Ne Mutlu Türküm Diyene...

ufuk_nku

Alıntı yapılan: SSBiz Gençlik - 10 Kasım 2009, 10:12:47
Yüce önder Mustafa Kemal Atatürk'ümüzü minnet ve rahmetle anıyoruz. Ruhu şad olsun...

bluegreen55

Atatürk'ü Allaha, geri kalan herşeyi Atatürke borçluyuz...