Milliyet Gazetesi Arşivi ve Samsunspor

Başlatan kalptenþimþek, 27 Eylül 2009, 03:43:01

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

mehmet yılmaz

Üstteki 3-1'lik maçta Bünyamin tek başına yıkmıştı Trabzon'u. O maç saat 16'da idi ve biz içeri girebilmek için tam 4 saat kuyrukta beklemiştik. İki saat de içeride... Ama değmişti. Harika bir gündü.

Kupa maçını TV'den seyretmiştim. Muhteşemdi. Trabzon çok güçlü bir kadroya sahipti. İlk maçta burada 1-0 yenilmiştik ama tek kale oynamış, Hsami'nin öküzvari bir frikiğine mağlup olmuştuk. Rövaşta da benzer bir gol yedik ve geriye düştük ancak Avni Aker'de adeta ezmiştik onları. Önce Uğur attı 1-1 oldu. Son dakikalarda ise penaltı kazandık, Sinan Yeşil çok soğukkanlı bir vuruşla yarı finali getirmişti. Golden sonra yüzüğünü öpmüştü :)

Ah ulen ah... Ne yıllardı :(

samsunmania

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 03 Kasım 2010, 00:26:04

1-0 yenilmiştik. Stelea son dklarda kornere kafa vurmak için altay sahasına gelmişti.
ey gidi be. Öğrenciydik o zaman angarada.

Kaya

İlk maçı stadda izlemiştim şehir tarafı kale arkasında ve içeri girerken ezilme tehlikesi atlatmıştım inanılmaz bir yoğunluk vardı, maç boyu o ezilme korkusuyla yaşadım diyebilirim.İkinci maçı tv den mahallenin trabizonlu kahvecisinde izlemiştim sinan yeşilin penaltısında bakamadığımı hatırlıyorum  :D Özellikle o kahveden eze eze galip çıkmak turlamak müthiş bir zevkti..

kaptan 55

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Kasım 2010, 00:28:46
Üstteki 3-1'lik maçta Bünyamin tek başına yıkmıştı Trabzon'u. O maç saat 16'da idi ve biz içeri girebilmek için tam 4 saat kuyrukta beklemiştik. İki saat de içeride... Ama değmişti. Harika bir gündü.

Kupa maçını TV'den seyretmiştim. Muhteşemdi. Trabzon çok güçlü bir kadroya sahipti. İlk maçta burada 1-0 yenilmiştik ama tek kale oynamış, Hsami'nin öküzvari bir frikiğine mağlup olmuştuk. Rövaşta da benzer bir gol yedik ve geriye düştük ancak Avni Aker'de adeta ezmiştik onları. Önce Uğur attı 1-1 oldu. Son dakikalarda ise penaltı kazandık, Sinan Yeşil çok soğukkanlı bir vuruşla yarı finali getirmişti. Golden sonra yüzüğünü öpmüştü :)

Ah ulen ah... Ne yıllardı :(

faruk'da çakmıştı sanırım iki tane,o maçda saatler önce stadın önünde olmamıza rağmen giremedik bizim tribünlere,bizde arkadaşlarla atkılarımızı içeri sokup girdik ts tarafına faruk taktıkça biz içden içe kendimizden geçiyoruz üçüncü golden sonra sanırım yanımızdaki herkes anladı bizim rengimizi...ne günlerdi be..
maçda sonra belediye evlerine ts'lileri taşlamaya :D

Mustee13

Bir de Gs maçı vardı. İkinci yarıya siyah formayla çıkmıştık. Hakem katletmişti maçı ama 3-2 yenmiştik sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Müthiş bir maçtı.

celebi

son dakikada serkan atmıştı 2-1 den 3-2 ye maçı çevirmiştik.

kalptenþimþek

03 Kasım 2010, 19:02:12 #100 Son düzenlenme: 06 Kasım 2010, 14:32:17 kalptenþimþek

kalptenþimþek

04 Kasım 2010, 01:11:31 #101 Son düzenlenme: 04 Kasım 2010, 01:14:24 kalptenþimþek

Ertuğrul Kocaelispor'a atmış golünü atmasına ama biraz pişman mı olmuş sanki?? 8)

Gorkem

çok süper arşiv emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler >l< >l< >l<

kalptenþimþek

18 Kasım 2010, 15:35:31 #103 Son düzenlenme: 30 Temmuz 2012, 16:22:12 kalptenþimþek
Gsaray uefa,süperkupa kazanmış ne yazar Samsunspor'a?

Maçın kahramanı da Kenan...

erkutdem55

Bülent Korkmaz denen insanlıktan nemalanmamış adam,Ertuğrul gol attıktan kısa bir süre sonra orta sahada Ertuğrul'a kafa topunda çok okkalı bir dirsek atmıştı.Tabii ki hakem bakmıştı.Kenan attığı gole öyle şaşırmıştı ki sevinemeden donup kalmıştı birkaç saniye.İkinci yarı gerçekten müthiş oynamıştık.