Kick Off 2

Başlatan kalptenþimþek, 16 Eylül 2009, 15:36:16

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Bu oyun yüzünden halen liseyi dışarıdan bitirme sınavlarına giren arkadaşlarım var  ;D

Boş derslerde yanlarına gidip oynamışlığım var lakin haşamat olurdum genelde  ;D

Jnr.Serkan

hepsi çocukluklarına döndü :)

SSBiz Gençlik

Sensible da menejerlik daha çok hoşuma giderdi... Kick off'u becerememiştim ;)

**KaR6**

deşmeyin yaramııı.. aah ahh, sensible ve kick off caldı benden cocuklugumu.. hele bi versiyonunda Samsunspor da vardı, kalede radacanın oldugu ey gidi..

samsunmania

Sensible soccer oynamadım o daha yeni idi. Kick off kadar zevkli değildi. Ya da ben bu işleri bırakmıştım. 93 senesinde çıktı herhalde sensible .
Alıntı yapılan: 35ama55 - 17 Eylül 2009, 10:57:14
bütün papazlar çocukluğuna indi yaa  :D :D

Kıskanmayın kardeşim. ;D ;D

Yaman55

sensible altyapısı çoksağlamdı menejerlik olayı felan savio bebeto romario ey gidi

Clint_Eastwood

80'lerin sonu 90'ların başı commadore 64 den amiga 500'e geçişle dünyamın sarsıldığını hatırıyorum... Aman Allah'ım o nasıl bir hız... Commodore 64'de de futbol vardı 2 boyutlu onu bile oynamıştım oyun koca bir diskle yükleniyordu uzun bir süre sonra oynayabiliyordun... Sonra Amiga 500 çıktı disketle kısa sürede oyuna başlıyorduk ve müthiş bir oyun hızı...

Kick Off 2 benim hayatımdaki en önemli oyundur... 90'larda Çiftlik Postanesinin arasında Soner Olgun adında bir abimizin oyun salonunda oyardık... Fransa'yı alırdım... İngiltere ve İspanya'da güçlü takımlardandı... Show, Kemp, Sharpe hatırladığm bir kaç oyuncudur... L çizerek gol atmak vardı, orta sahayı geçip aşırtma goller, sıfırdan falso verip kaleciyi avlamak vs... Jeostik iyi ise hemen hemen her şeyi yapmak mümkündü... 20x2 den yapılan maçlarda kırmızı kart rekorları kırılırdı, hatta hakemi de seçiyorduk, berbat bir hakem vardı şimdi adını anımsayamadığım, O'nu seçtiyseniz her posizyonda adamınız eksilirdi... Türkçesi çıktı Samsunsporumu alıp herkese 5-6 tane atardım... Radaca'lı kadro...

Sonra Sensible Soccer çıktı o da güzeldi ama Kick Off 2 olamadı hiç bir zaman...

31 yaşımda olduğum bu dönemde 15 senedir oynamadığım Kick Off halen özlüyorum, Ps yada Pc oyunlarından pek bir şey anlamıyorum, zevk alamıyorum... Galiba 80'lerde ve 90'larda olan herşey güzeldi... İnternet,Cep telefonu çıktı çıkalı bir de Milenyum denen 2000'ler saçmalığından sonra insanın geçmişe özlemi daha da artıyor...

Kick Off 2x5'den maç yapacak olan var mı?
  :)

Commodore 64

Amiga 500

Yaman55

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 22 Eylül 2009, 23:48:54
80'lerin sonu 90'ların başı commadore 64 den amiga 500'e geçişle dünyamın sarsıldığını hatırıyorum... Aman Allah'ım o nasıl bir hız... Commodore 64'de de futbol vardı 2 boyutlu onu bile oynamıştım oyun koca bir diskle yükleniyordu uzun bir süre sonra oynayabiliyordun... Sonra Amiga 500 çıktı disketle kısa sürede oyuna başlıyorduk ve müthiş bir oyun hızı...

Kick Off 2 benim hayatımdaki en önemli oyundur... 90'larda Çiftlik Postanesinin arasında Soner Olgun adında bir abimizin oyun salonunda oyardık... Fransa'yı alırdım... İngiltere ve İspanya'da güçlü takımlardandı... Show, Kemp, Sharpe hatırladığm bir kaç oyuncudur... L çizerek gol atmak vardı, orta sahayı geçip aşırtma goller, sıfırdan falso verip kaleciyi avlamak vs... Jeostik iyi ise hemen hemen her şeyi yapmak mümkündü... 20x2 den yapılan maçlarda kırmızı kart rekorları kırılırdı, hatta hakemi de seçiyorduk, berbat bir hakem vardı şimdi adını anımsayamadığım, O'nu seçtiyseniz her posizyonda adamınız eksilirdi... Türkçesi çıktı Samsunsporumu alıp herkese 5-6 tane atardım... Radaca'lı kadro...

Sonra Sensible Soccer çıktı o da güzeldi ama Kick Off 2 olamadı hiç bir zaman...

31 yaşımda olduğum bu dönemde 15 senedir oynamadığım Kick Off halen özlüyorum, Ps yada Pc oyunlarından pek bir şey anlamıyorum, zevk alamıyorum... Galiba 80'lerde ve 90'larda olan herşey güzeldi... İnternet,Cep telefonu çıktı çıkalı bir de Milenyum denen 2000'ler saçmalığından sonra insanın geçmişe özlemi daha da artıyor...

Kick Off 2x5'den maç yapacak olan var mı?
  :)

Commodore 64

Amiga 500

Soner abide  Duke nukem vede red alert1 in zevkide başkadır  ;D

Oflu

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 16 Eylül 2009, 16:40:08
Frikik kullanırken; kola bir sağ sonra bir sol, az da kolu atacağın köşeye kıvırttırıp düğmeye de okşayarak basınca acaip acaip goller atardık  ;)..

Hadi sagi solu anladik da, kolu niye kiviriyosun kardesim..?  ;D ;D

Kaya

Alıntı yapılan: Clint_Eastwood - 22 Eylül 2009, 23:48:54

Commodore 64

Amiga 500

ah ahh rüyalarıma giren materyallerdi bunlar acayip duygulandım  :'( ??? :-*

Yaman55

2.ci elini buldum ama sağlamlığı tartışılırdı o yüzden almadım ah bi bulsam temiz ama nerde :(

Burak

aslında benim yaşım çok yok ama bende yetiştim buna ilkokuldayken oynardım sümerbank tan bulvara çıkarken yokuşun sonunda yılmaz abi nin salonu vardı o zamanlar samsundaki bütün atari salonlarını bilirdik jetonlu oyunlar özlemle anıyorum hala ankara ya gittiğim zaman kızılıay da fantasyland e gider jetonlu atari oyunları oynarım :)

sadece55

Alıntı yapılan: dukeburak - 27 Şubat 2010, 17:27:41
aslında benim yaşım çok yok ama bende yetiştim buna ilkokuldayken oynardım sümerbank tan bulvara çıkarken yokuşun sonunda yılmaz abi nin salonu vardı o zamanlar samsundaki bütün atari salonlarını bilirdik jetonlu oyunlar özlemle anıyorum hala ankara ya gittiğim zaman kızılıay da fantasyland e gider jetonlu atari oyunları oynarım :)

Atari olayı cidden bir rüyaydı.Ama zaman karşısında yenildi gitti.
Bu arada burak hatırlıyomusun Belo filan okuldan kaçardık bir gün sen de para yoktu belo sana beleşçi muhamelesi yapmıştı kopmuştuk ya:)

Burak

hiç sorma ya adamın hesabı genelde biz çekerdik birgün paramız yok diye beleşçi damgasını yapıştırdı adam bize sene 99 ps 1 :)

Burak

bir de üniversitede bir ev arkadaşım beşiktaşlıydı bende de ps 1 vardı hala dolapta  duruyor winning eleven ' nın türkiye ligi yamalı bir versiyonunda 2003 yada 2004 de onu samsunspor la yenemeyeceğimi iddaa etmişti 3.maçın sonunda zorla yenebilmişti ilk maç 4-0 :))))