Turhan Özyazanlar - Teknik Direktör

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:26:17

« önceki - sonraki »

yönetici

10 Ağustos 2009, 22:26:17 Son düzenlenme: 10 Ağustos 2009, 22:29:22 yönetici

28 Aralık 1955'te Ankara'da doğan Turhan Özyazanlar, 1975´te Fenerbahçe´de futbola başladı ve 1985´te Lüleburgazspor´da futbolculuk yaşantısını noktaladı. Asıl işi Metalurji Mühendisliği olan Teknik Direktör Turhan Özyazanlar´ın hocalık kariyeri başarılarla dolu. Şimdi Turkcell Süper Lig´de olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor´u 5 buçuk yılda 2. Amatör´den Bank Asya´ya, Özsahrayıceditspor´u amatörden 3. Lig´e, Alibeyköy´ü 3. Lig´den 2. Lig´e ve Güngören Belediyespor´u 2. Lig´den Bank Asya 1. Ligi´ne taşıyan Özyazanlar, "Başarılı olayım ama vitrinde takımım olsun" diyen başarılı bir teknik adam.

fanli03

Kendisini çok tanımıyorum ama yükselttiği takımlar bana başarılı bir teknik adam olduğunu hissettirdi...

kaptan 55

bu gününe dek potansiyeli olan hiç bir takımda hocalık yapmamış kariyerinde bende soru işareti uyandıran bir hoca bekleyip göreceğiz.

celebi

ben işin açıkcası yönetimden isa turandan ve futbolcularından bazıları hariç çok güveniyorum kendisine Allah utandırmasın

5BrK5

ismini ilk defa duydum. .   ercümenti samsunda oynadığından dolayı tanıyodum

allum

Şans dıoruzya hanı şans aslında bızı hiç bırakmıo gecen sene hayrettın hoca wardıı  bu senede turhan hoca Arkadaşlarr işte bunlar bızım takımımızın şanslarıı gecen sene hayrettın hoca şansımızdıı  fırsatımızdıı gerı teptik adeta şimdi de turhan hocamız var inşallah kafasındaki işlerii yaparr.. yaparr ama bizimde bazı kesımlerınn zıhnıyetı kapasıtesı futbol bılgısı bellı tabi! allah yardmcısı olsn işi cok zor..

kaan

İşi zor ama o kadarda zor değil be arkadaş.Disiplinle gençleri yola getirecek takır takır koşturup top oynatacak ama disiplin şart yoksa elimizde kadronun neler yapabileceğini biliyoruz.Malzeme kötü değil.

emoh55

arkadslar ben hocamıza cok guvenıyorum bu hoca bız super lıge cıkartcak bu hocanın taktıgı ve oyun stılı super aman bu hocaya sahıp cıkalım 4-5 transferle süperlıgteyız garantı

KocumVolkan

Alıntı yapılan: emoh55 - 24 Ağustos 2009, 17:20:15
arkadslar ben hocamıza cok guvenıyorum bu hoca bız super lıge cıkartcak bu hocanın taktıgı ve oyun stılı super aman bu hocaya sahıp cıkalım 4-5 transferle süperlıgteyız garantı

katılıyorum... defans alsak kaleci alsak yeter onlarıda alsınlar zaten bi zahmet..
hoca başarılı bencede geçen seneki takımı yeniden diriltmiş maşallah...

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 24 Ağustos 2009, 17:36:35
katılıyorum... defans alsak kaleci alsak yeter onlarıda alsınlar zaten bi zahmet..
hoca başarılı bencede geçen seneki takımı yeniden diriltmiş maşallah...

inşaaalllaaaahhh...

mehmet yılmaz

Takıma aldırdığı genç futbolcularla sezon boyunca ya rezil ya da vezir olacak olan teknik direktör; kaybedilen KSK maçı sonrası yeni transfleri kastederek 'bizim için lig, 3. hafta başlayacak' demiştir.

BekiRcaN_5s

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Eylül 2009, 01:55:15
Takıma aldırdığı genç futbolcularla sezon boyunca ya rezil ya da vezir olacak olan teknik direktör; kaybedilen KSK maçı sonrası yeni transfleri kastederek 'bizim için lig, 3. hafta başlayacak' demiştir.

işte biz de tam bu noktada kendimizi beklemeye aldık ve bekliyoruz.

cemanapal

takımı tanımak şu an için zor olsa gerek hocamız daha iyi bilir mutlaka ama umarım kimse yanılmaz tanınmış topcu yok nasıl güvenecegiz bu çocuklara inşallah bizler yanılırız bu çocuklar bu ligi çok iyi yerde bitirirler ( yoksa ben bicem vallahi )

gozgoz yýlmaz

İlk üç hafta itibarıyla tam bir hayal kırıklığı...

İngiliz futbolu oynayacağız dedi normal futbol bile oynamıyoruz.

cezayir55

bence fazla bir ömrü yok samsunsporda  rize maçıda kaybedilirse gönderilir ben onun yerinde olsam hemen şimdi istifa ederim hem kendi yararına hem samsunsporun yararına olur