5- Turgay Gölbaşı

Başlatan yönetici, 10 Ağustos 2009, 22:10:28

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Kaptan

Kaptanlık görmezden bilmezden gelmektir kaptan sonu ne olursa olsun takımını arkadaşlarını korumak sahiplenmektir bu söylediklerim futbol içindede dışındada geçerli ben bu tavşanlı maçında takımın kaptanından bunları gördüm.  >l< >l<

yirmiuc

beni en çok şaşırtan isimdi bu hafta.
oyunun her anında vardı, hem hücumda hem de savunmada. sahada 3 tane turgay var gibiydi.
inşallah böyle devam eder.

Sonuna Kadar 55

Kaya

18 Mart 2011, 00:48:40 #243 Son düzenlenme: 18 Mart 2011, 01:34:41 iak5529
Katılmıyorum... :D

Serkan

Turgay'a çok negatif olmakla ,Beraber Tavşanlı maçında Hakan'a atılan tekmeden sonra; rakibi itişi arkadaşını sahiplenmesi süperdi

##kdc##

macın sonunda da büyük kaptan diye maratona cagırmıslardı zatn,,

Tufan

arada top oynayan onun haricinde sadece sahada fazlalık Hakan bile anladı bugün pas atmadı ona.

Musti

Çok fazla ileriye çıkıyor. Orta sahadaki yük Hakan'ın sırtına biniyor. Defansın önünden ayrılmamalı.

kalptenþimþek

bayağı kilo almış..

kumköylü ahmet

Giresun Macindaki 100de 100luk golu kacirdin dua et kaptannnn maci aldik..Yoksa Cok Kulaklarin Cinlayacakdi iyi Kalpli kaptan

Kodalak

Alıntı yapılan: Musti - 20 Mart 2011, 23:07:26
Çok fazla ileriye çıkıyor. Orta sahadaki yük Hakan'ın sırtına biniyor. Defansın önünden ayrılmamalı.

bence ileri çıksın ama adam gibi çıksın,hücuma katkı yapıyor

Ollivanders

Adam gibi çıkarsa yuku azaltır. Ama adam gibi de çıkamıyor ki. O zaman hücüma katkı defansa yük olarak dönüyor. Haddini bilsin yeter.

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 23 Mart 2011, 14:57:56
Giresun Macindaki 100de 100luk golu kacirdin dua et kaptannnn maci aldik..Yoksa Cok Kulaklarin Cinlayacakdi iyi Kalpli kaptan
o pozisyonda bomboştu..göğsüne alıp vursaydı keşke..dengesiz gene kafa vurdu.. :)

FaTiH_HaN

o orta billy mehmete gelse yazardı süper orta kesti zenke.

sadece55

O topu göğüs kontrolü yapabilecek birinin olduğunu sanmıyorum... Kaptan daha iyi vurabilirdi ama olmadı