Şırnaklıyız, Samsunsporluyuz...

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Ağustos 2009, 13:14:47

« önceki - sonraki »

emre

röportaj hakkında yorum yapmıcam ne diyeceğimi bilemiyorum..
ayrıca masrafını öderiz yorumları falan ayıp oluyor bence abimizde foruma üye çünkü.bu konuda mehmet abimin harekete gececeğine adım gibi eminim zaten..

eLLis

Okuyuca tüylerim diken diken oldu helal olsun Samsunsporluluğumu tartışmazdım ama abimin yanında bişey olmadığını anladım gözlerim doldu abimizi Samsuna getirebilirmiyiz ve Samsunspor forması gönderebilirmiyiz nasıl olur.

selahattin55

Alıntı yapılan: emre55 - 05 Ağustos 2009, 13:56:06
röportaj hakkında yorum yapmıcam ne diyeceğimi bilemiyorum..
ayrıca masrafını öderiz yorumları falan ayıp oluyor bence abimizde foruma üye çünkü.bu konuda mehmet abimin harekete gececeğine adım gibi eminim zaten..

ayıp olan ne.bir insanı davet ediyorsan misafir edeceksen memleketin öbür ucundan herşeyini karşılacaksın.ve bunada ayıp denmez.misafirin başımızın üstünde yeri var.

emre

Alıntı yapılan: selahattin55 - 05 Ağustos 2009, 13:59:14
ayıp olan ne.bir insanı davet ediyorsan misafir edeceksen memleketin öbür ucundan herşeyini karşılacaksın.ve bunada ayıp denmez.misafirin başımızın üstünde yeri var.

yok abi misafir etmek falan değil masrfalarını ödemek falan demiş arkadaşın biri nese bu sayfada tartısma olmasın sen öyle diyorsan öyle olsun..

AntZ

Okurken bir kez daha gurur duydum Samsunspor umla, Muhsin kardeş helal sana, ne yürek varmış sende.

Muhsin kardeşimizi Samsun'da ağırlamak tabiki çok güzel olur. Ama yapabilsekte iyi Samsunspor lu olduğunu bildiğimiz bir büyüğümüzün iş yerinde Muhsin kardeşimize bir iş ayarlayabilsek. Hangi işveren böyle yürekli insanları işyerinde görmek istemez ki?

alperen

keşke ilk maçta aramızda olsa..neyse mehmet abi kesin bişeler düşünmüştür zaten.

gozgoz yýlmaz

Samsun'um da fbjkgsts gibi saçma sapan takımların formalarıyla gezen ve hasbelkader Samsunlu olan tipleri bir kefeye koyuyorum, Şırnaklı Muhsin kardeşimi öbür kefeye...

Tek başına ağır basıyorsun be kardeşim...

Çok duygulandım bu röportajda. Eminim ki Muhsin kardeşimiz gibi sesini duyurmakta zorlanmış, internette uzak olduğu için bilemediğimiz nice Samsunlu olmayan Samsunsporlu vardır.

Biz Samsunluların tabiriyle, senin Allah'ına köle!

emre

Alıntı yapılan: Ant55 - 05 Ağustos 2009, 14:02:47
Okurken bir kez daha gurur duydum Samsunspor umla, Muhsin kardeş helal sana, ne yürek varmış sende.

Muhsin kardeşimizi Samsun'da ağırlamak tabiki çok güzel olur. Ama yapabilsekte iyi Samsunspor lu olduğunu bildiğimiz bir büyüğümüzün iş yerinde Muhsin kardeşimize bir iş ayarlayabilsek. Hangi işveren böyle yürekli insanları işyerinde görmek istemez ki?

aynen abi çook iyi olurdu gercekten.samsun da yasamak istediğini falan söyleyince benımde aklıma gelmişti.böyle bi samsunsporlu bizim sehirimizde samsunsporla içiçe olmayı çooktan haketmiş abimizz..

kaptan 55

eğer mümkünse arkadaşı SAMSUN'a davet etmek en azından SAMSUN'da kendisine bir SAMSUNSPOR maçını izlettirmek bizler için bir görevdir diye düşünüyorum eğer site yönetimi arkadaşla irtibat kurup bu olayı gerçekleştirirse bu konuda banada ne görev verirlerse elimden geldiğince yapmaya hazırım ama muhakkak bu arkadaşımız için bir şeyler yapmamız gerektiğine inanıyorum

SSBiz Gençlik

Helâl olsun abime... Senin gibi âşıklar olsaydı takımızı yönetenler; şu an bu halde olmazdık...

emre

Alıntı yapılan: celebi - 05 Ağustos 2009, 14:15:17
emre kardeşim bu ayp değil günah değil kanaatimce. misafirin a dan zye başımızın üstünde yeri vardır. bunun yanında muratında deiği gibi bir iş ayarlanabilinirse daha iyi olur

öyle olsun abi bişey demedim zatenn  ;)

Oflu

:'( Gercekten cok duygulandirdin bizi Muhsin abi! Durumumuz elverisli olsada seni Samsuna alip yerlestirebilsek. Daha önce Gorali Samsunsporlular diye bir baslik acmisti Tribun Ali kardesimiz.

Ama Karadeniz disinda yasayan Samsunsporlulari ilk defa duyuyorum. Duygulanmamak, gururlanmamak elde degil.

Sözüm futbolculara: Ulan hadi bizim icin oynamiyorsunuz, dangalaklik yapiyorsunuz, bari Muhsin agabeyiniz icin oynayin. Onun hakkini anca yesil sahalarda ödeyebilirsiniz...

emoh55

05 Ağustos 2009, 14:25:31 #27 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2009, 14:30:52 emoh55
helal olsun sana bıremı en kısa zamanda samsuna beklıyoruz o  kutsal forma sana helal olsun

Emrah ÖZTÜRK

Sempatik Bengülü

valla bende çok duygulandım okurken helal olsun Muhsin abiye

kerem55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 05 Ağustos 2009, 13:49:15
Vallahi helal olsun,  çapulcu istanbul takımlarını tutanlarada güzel bir ders olur inşAllah.Çocuklarını da Samsunsporlu yapma isteğide ayrı bigüzellik.