Anis Ayari

Başlatan Sadece Samsunspor, 21 Temmuz 2009, 16:54:44

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Anis Ayari (d. 16 Şubat 1982) Tunuslu futbolcu. Bir dönem Samsunspor formasını giymekteydi. Şu anda Fransa'nın FC Lorient takımında oynuyor.

Ayari Samsunspor'dan önce Tunus'un Stade Tunisien takımının formasını giyiyordu. Milli takımının formasınıda giyen Ayari, 2004 Atina Yaz Olimpiyat Oyunları'nda da Tunus Milli Futbol Takımı'nda yer aldı.

Ayari bizim takıma Kais ile gelmişti. Hatırladığım kadarıyla sol kanat oyuncusuydu. O girdiği zaman oyuna: "Bi ayar ver şu takıma Ayari" diye sesler duyardım tribünden.

veis

galatasarayla samiyendeki maçdaydı sanırım omzu çıkmışdı.

YaşarDoğu

TOpa vurarken kalçadan destek alıp vurma tarzına hastaydım , sanki ayakla değilde kalçayla topa vuruyodu, ben severdim Ayariyi ayar etsede bizleri ;D

emre

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 21 Temmuz 2009, 17:35:25
TOpa vurarken kalçadan destek alıp vurma tarzına hastaydım , sanki ayakla değilde kalçayla topa vuruyodu, ben severdim Ayariyi ayar etsede bizleri ;D

biraz kalca kısmını fazla ıncelemişsin gibi abi... ;D ;D

edmontdante

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 21 Temmuz 2009, 16:54:44
Anis Ayari (d. 16 Şubat 1982) Tunuslu futbolcu. Bir dönem Samsunspor formasını giymekteydi. Şu anda Fransa'nın FC Lorient takımında oynuyor.

Ayari iyi topçuydu bence ama seyirci onu tutmadı.Korner ve serbet atışlarda toptan geriye doğru adımlama şekli enteresandı.Adam bizden sonra Dünya Kupasında forma giydi.Ama biz beğenmedik : ))

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: emre55 - 21 Temmuz 2009, 17:37:50
biraz kalca kısmını fazla ıncelemişsin gibi abi... ;D ;D

yok elinde video varsa azcık dikkatle sende farkedersin, vuruş şekli bi acaip üstelik sert vuruşlar yapan biriydi

emre

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 21 Temmuz 2009, 18:03:26
yok elinde video varsa azcık dikkatle sende farkedersin, vuruş şekli bi acaip üstelik sert vuruşlar yapan biriydi

latife yaptım abi biliyorum.. ;D ;D
gerçekten farklı bi stili vardı..

safser

Solda iyiydi.Oyuna girince herkes bi ayar ver ayari diyordu ;D

Kais

ya kais le geldi bunu da severdim ama kaise ayrı bir sempatim var.

Akyol

3-0 lık maçta fb ye çakmıştı iyi bir sol ayağı vardı...

beşnumara

Alıntı yapılan: Akyol55 - 22 Temmuz 2009, 19:49:55
3-0 lık maçta fb ye çakmıştı iyi bir sol ayağı vardı...
acaba ;)

beşnumara

2005-2006 sezonu türkiye kupası 5-3lük konyaspor maçından bir görüntü ;)

View My Video

CeLiL_55

çok iyi bir oyuncuydu sol ayagını iyi kullanırdı hele Samsunda ts'yi 3:1 yendiğimiz maçta 3.golün asistini yapmıştı

germencisse

mütiş bir sol ayağı vardı..şuanda takımda olsa ne faydası olurdu..

Akyol

Alıntı yapılan: beşnumara - 23 Temmuz 2009, 02:42:15
acaba ;)
acaba değil fatih caner in 2 gol attığı maçta maratonun önünden şehir tarafına attı frikikten hatırla ;) ayari değil miydi o?