10 ŞEHİT HABERİ

Başlatan Yalnızca BİZ, 29 Nisan 2009, 10:38:13

« önceki - sonraki »

yaman55

29 Nisan 2009, 13:15:29 #15 Son düzenlenme: 30 Nisan 2009, 00:08:52 yaman55
Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 29 Nisan 2009, 12:49:13

Sen Deniz Kuvvetleri sınavına girdin mi? Nasıl geçti?
Bir de şu yazdığının benzerini daha iki gün önce birisi okuyordu telsizden! Benzer cümleler.

PKK ve onu besleyen her türlü odağa lanet olsun.
Şehitlerimize rahmet olsun.

ne alakası var bitsin artık bu terör onca insan öldü yetmedimi niye çarpıtıyon nereye kadar gidecek bu terör bölünmemizi istiyon gozgoz

yaman55

sınavıda kazandım bu arada mülakata gidecem

ahk34

Alıntı yapılan: yaman55 - 29 Nisan 2009, 12:18:36
türk ve kürt kavmi

Türk bir kavim değil Türk bir Boydur, aslıda bellidir neslide bellidir.
Peygamberimizin övdüğü necip milletttir Türk..!

alperen_55

Yüce mevladan şehitlerimize rahmet,milletimizede sabırlar diliyorum.Elbet birgün bu oyun bozulacaktır.Ve hesabı sorulacaktır...

yaman55

Alıntı yapılan: ahk34 - 29 Nisan 2009, 13:26:35
Türk bir kavim değil Türk bir Boydur, aslıda bellidir neslide bellidir.
Peygamberimizin övdüğü necip milletttir Türk..!

ya arkadaşım biz bu vatanı türküyle lazıyla çerkeziyla kürdüyle yedi düveliye kurtardık anlaşılmadı galiba dediklerim şimdi amerika araya pkk yı kullanara nifak sokmaya çalışıyor benim değinmek istediğim nokta bu sen neden bahsediyorsun :-X

ahk34

Ben türküm sen beni nasıl bir kroyla bir tutarsın bu milletede inanamıyorum bir söz bulmuşlar kardeşleri birbirine düşürüyorlar yemişim kardeşini, hangi kardeş türkün türkden başka dostuda yok kardeşide.

yaman55

tamam türksün  laz insan değilmi kürt insan değilmi çerkez insan değilmi bunumu demek istiyosun

cembaba

Allah rahmet eylesin. Yine mi ya :( Bu PKK ne zaman bitecek :(

gozgoz yýlmaz

29 Nisan 2009, 13:53:43 #23 Son düzenlenme: 29 Nisan 2009, 13:57:34 gozgoz yýlmaz
Alıntı yapılan: yaman55 - 29 Nisan 2009, 13:15:29
ne alakası var bitsin artık bu terör onca insan öldü yetmedimi niye çarpıtıyon nereye kadar gidecek bu savaş bölünmemizi istiyon gozgoz

Burada çarpıtan biri varsa sensin. Bölücülerle aynı jargonu bilerek ya da bilmeyerek kullanan sensin.

Ayrıca donanmaya girersen teoride öğrenirsin, savaş termionolojik olarak iki devlet arasında olur, ortada bir savaş falan yok, bir terör var.

Bizim Türk dediğimiz şey Türkmen Boyları, Çerkesi, Tatarı, Lazı, Kürdü, Özbeki, Azerisi, Çeçen'i ile Türkiye'de yaşayan insanlardır. Kendini Türk hisseden herkes Türk'tür.

ahk34
kro gibi ifadeler yakışık almıyor, pkklılarla kürlet ayrı şeylerdir. kürtler bizim kardeşimizdir, pkklılar ise insan bile değiller.

misafir

gozgoz yılmaz son paragrafa takıldım ...kürtler bizim kardeşimizde ıyıde o zaman DTP nıye yuzde 70 oy alıyor...sankı kardeslik tek taraflı gıbı gelıyor bana

yaman55

katil amerika deyince milletin ne kadar zoruna gidiyor adamlar bizi bölüyor bölüyor uyanın artık işbirlikçiler le beraber kuyumuzu kazıyolar uyanında gençliğe hitabeyi okuyun katil amerika deyince mi aynı jargonu kullanmış oluyorum

gozgoz yýlmaz

amerikanın da aq pkknın da... amerikaya takan yok, kürt kavmi ifaden sorun orada. neyse tartışacak durumda değilim.

misafir

dtpye oy veren herkes pkklıdır diye düşünürsen dediğin doğru, ben öyle olmadığına inanıyorum. yani bir seçimde bir ilçe pkklı öbür seçimde değil olmaz. pkklı olan türk de olsa - geçen günkü hücreevinde öldürülen şereeffsiz gibi- benim düşmanımdır ama pkklı olmayan her kürt de kardeşimdir.

özkan

bravo arkadaşlar bize bu srefsiz mundar köpeklerinde amacı bu ısde..bız bıle bılge ınsanlar su platformda bırbırımıze gırıyosak turkdu kurttu ahmettı memettı tartısıyosak dagdakı coban ne yapsın?

CriminaL

türk kürt kardeştir pkk kalleştir

yaman55

işte demek istediğim bu pkk aslında asala örgütünün devamı ermeni lobisi yani amerikanın kankası  1946 imzalanan marshall planından sonra karıştırma başladı türkiye sonra 60 darbesi düzenlendi 12 eylül 1980 de bir hançer daha vuruldu amerika daha 12 eylül olmadan planınıda yaptı arkadaşlar neydi o plan pkk 1979 yılında pkk kuruldu ancak beklemede kaldı abi taki 1984 deki eylemine kadar yani pkk bitse bu sefer ne çıkacak çok merak ediyorum ÖZKAN17 ne güzel başarmışlar dimi ben türküm diye kimi ben kürdüm diyo kimi ben faşistim diyo kimi ben koministim diyo insan olalım arkadaşlar birbirimize AY_YILDIZA sahip çıkalım  yoksa oda kalmicak yakında eğer beni sitede istemeyenler varsa ben daha girmicem saygılarımla YAMAN55