FİFA 09 VE PES 09 Online Oynama Samsunspor.Biz hamachi ağı

Başlatan harbisamsunsporlu5517, 18 Nisan 2009, 13:23:29

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

FİFA 09 VE PES 09 Online Oynamak isteyenler için Samsunspor.Biz hamachi ağı kurulmuştur turnuva yapabilmemiz için 49 kişiye ihtiyac vardır  ağ adı Samsunspor.Biz şifre 123

Hamachi İndirmek için
http://rapidshare.de/files/46792669/hamachi.rar.html

Akyol

ekledim hamachiyi şimdi ne yapmak lazım? birde böyle bir ağ bulunmamaktadır yazıyor

**KaR6**

hamachi ben de var ama aga katılma nası olur bilemiyorum..

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 18 Nisan 2009, 14:03:05
ekledim hamachiyi şimdi ne yapmak lazım? birde böyle bir ağ bulunmamaktadır yazıyor
kurdugum ağı yanlışlıkla sildim ama sorun değil tekrar kurarım  ;D

Alıntı yapılan: **KaR6** - 18 Nisan 2009, 14:22:29
hamachi ben de var ama aga katılma nası olur bilemiyorum..
mustafa kardesım http://www.oyuncehennemi.com/hamachi-kullanimi-resimli-anlatim-t896.html burada hamachi programının resimli kullanımı anlatılmış göz atman yeterli olucaktır ;D

özkan

kurdum ağı sımdı ne yapmamız gerekıyo harbisamsunsporlu kardesım?

Kaya

haydi şu ağ işini halledin pes2009 oynayalım hep beraber

samsun155

ben çoktan beri hamachide fifa07 oynuorum
fifa09 u yüklemiştim pcye hoşuma gitmediği için silmiştim :-[ keşke silmeseydim oynardık şimdi
fifa 07 si olanlar benim ağa gelsin
DeMir şifre:123

Kais

meneger09 da makinaya reset attıktan sonra oyunun silinmemesi için ne yapmam gerekiyor

harbisamsunsporlu5517

Alıntı yapılan: Kais - 20 Nisan 2009, 11:25:30
meneger09 da makinaya reset attıktan sonra oyunun silinmemesi için ne yapmam gerekiyor
yerel disk d ye yedege al oyunu öyle formatla sanırım format atma dıyecektın :D

Akyol

kardeşim bizim pes2009 hamachi ağı işi ne oldu? Oynayamayacak mıyız?

özkan

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 20 Nisan 2009, 20:11:05
kardeşim bizim pes2009 hamachi ağı işi ne oldu? Oynayamayacak mıyız?
aynen ses soluk yok.ben kurdum samsunspor.biz diye bır ag orda bırı cıktı demir dıye baska bsey yok ne yapmamıs gerekıyo bırı bsey solese

Akyol

özkan nasıl yaptın oyunda mı yazıcaz yoksa masaüstünde ki hamachiden mi yapacaz yahu ben ne kadar fransız kalmışım bu işlere nalet olsun  ;D

**KaR6**

valla onu bilmiomda, pes 2009 da bir Samsunspor yapmısım paso onlarla oynuyorum.. formasından armasına reklamına kadar efsane bi takım yarattım 0 dan, süper oldu :) ister master lig yapın, ister kupa, harika :)

Akyol

Turgut'un bitiriciliğini kaç yaptın :D bu sezon bizi yedi bitirdi adam yüksek tutsaydın  :D