%100 Garantili Beleş SMS

Başlatan HaSaNCaN, 05 Şubat 2009, 13:22:09

« önceki - sonraki »

HaSaNCaN

Ewt Arkadaşlar size bir muhteşem birşey daha sunuyorum... %100 Bedava SMS kendim yaklaşık olarak 2 yıldır kullanıyorum ve hiç bir zaman yollamadığına şahit olmadım. ve şimdide sizlere sunuyorum... Gerekli Açıklamayı Detaylı Olarak Aşağıdaki Dosyada Yaptım Yinede Takıldığınız Bir Nokta Olursa Seve Seve Yardımcı Olmaya Hazırım...

Güle Güle Mesajlaşmanız Dileğiyle...

Not: Siteye Üye Olduğunuzda E-Posta Adresinize Onay Maili Geliyor. Eğer Bu Maili Onaylamazsanız SMS Bölümünden Yararlanamazsınız...

http://rapidshare.com/files/160875379/Wadja_SMS.rar

Rar Pass : By_KenanK

ChRoNiC

işe yaramaz çalısacagını sanmiyorum adam site uzerinden sms yolluo bu acık ancak neden bedava bir sistem yaratsın ki + indirmek isteyenler için içerisinde sadece site linki vermiş ve sms yollamayı anlatmıs.  dosyanin içerisindeki site http://tr.wadja.com/home.aspx buradan ulasabilirsiniz denemek isteyen

cnkbs

arkadaşım rapidden indirdim şifre istiyo şifre ne acaba?

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: cnkbs - 14 Şubat 2009, 14:44:36
arkadaşım rapidden indirdim şifre istiyo şifre ne acaba?

By_KenanK

CeLL-O

Hasancan bana atmıştı  :) ÇalışıyoR gerçekten , ama ben kullanmıyoRum böyle şeyler ; vardır bişeler.. Kimse hayrına iş yapmaz bence  ::)

Sercan

Bende indirdim ama uğraşamadım henüz...

samsun155

ya çalışıo anladık da beleş mi ??
Alıntı yapılan: CeLL-O - 15 Şubat 2009, 14:24:53
Hasancan bana atmıştı  :) ÇalışıyoR gerçekten , ama ben kullanmıyoRum böyle şeyler ; vardır bişeler.. Kimse hayrına iş yapmaz bence  ::)
adam bu devirde gunahını vermio  millet beleş mezar bulsa gircek:D

cnkbs

ozgur_altunay

hasancan kardesim üye oldum mesajida yazdım numarayida göndermiyo

HaSaNCaN

sms bölümün tıkladınızmı ?

ozgur_altunay

tmm çözdüm ben olayı sağolasın ama günlük limit var galiba

samsun155

turkcell den vodefoneye gönderebiliomusun?
bu arada limit varsa ne kadar?

ozgur_altunay

valla ben fransayada gönderdim wodofoneyede türkcelede:D