...TESEKKURLER...

Başlatan CANULUN, 28 Ocak 2009, 17:45:51

« önceki - sonraki »

yönetici

Forumun müdavimlerinden ve renklerinden birisi olan, delikanlı ve harbi Samsunsporlu Süleyman kardeşimize dualarımızı gönderiyoruz.

Kaptan Can'a da teşekkür ediyoruz.

edmontdante

Gerçekten süpersiniz.Süleyman'ın nasıl sevindiğini tahmin edebiliyorum.Helal olsun size adamsınız

samsunmania

Aile olduğumuzun en güzel göstergesi. Fikirlerimiz yanında insanlığımzı da olgunlaştırdığımız bu sitenin birüyesi olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.
Harbisamsunsporlu kardeşime acil şifalar diliyor,Mehmet ve Can kardeşlerime de sonsuz teşekkürler ediyorum.

deli 55

Süleyman kardeşime Allah'tan acil şifalar diliyorum.can ulunun ise kişiliğini herkes biliyor.adam gibi adamsın can ulun.

kuzey55

İşte SAMSUNSPOR ailesinin büyüklüğü.Gurur duyuyorum hepinizle...helal olsun size

King Of The North

Sevgili Süleyman kardeşim,senin kalbin de yüreğin de çok büyük.Allah'tan ne niyaz edersen olur inşallah.

MeL_55

AlıntıSEN BİZİM 'CAN'IMIZSIN

10 yaşında kemik erimesi hastalığına yakalanan bir Samsunspor fanatiği Süleyman Can'ı dün Kırmızı- Beyaz- Siyah isimli Samsunspor kitabının yazarı Mehmet Yılmaz ve Can Ulun evinde ziyaret etti. Duygu dolu anların yaşandığı ziyarette Süleyman, "En büyük isteği Samsunspor'u Süper Lig'de görmek" dedi.

DUYGU DOLU ANLAR
Kırmızı- Beyaz- Siyah isimli Samsunspor kitabının yazarı ve futbolculardan Can Ulun, dün 10 yaşında kemik erimesi hastalığına yakalanan bir Samsunspor fanatiği Süleyman Can'ı evinde ziyaret etti. Samsunspor taraftarının buluştuğu www.samsunspor.biz internet sitesinde de 'Harbi Samsunsporlu' nici ile Kırmızı- Beyazlı takıma her seferinde destek veren Süleyman Can'ın evindeki bu ziyarette duygu dolu anlar yaşandı.

YENİDEN SÜPER LİG'E
22 yaşında olan Süleyman Can, Samsunspor'dan başka bir takım tutmadığını belirterek, "En büyük hayalim Samsunspor'u yeniden Süper Lig'de görmek. Futbolcularımız da bunu gerçekleştirmek için çok çalışıyorlar. Kartalspor maçına kardeşim burada olmadığı için gidemedim. Ancak önümüzdeki hafta oynayacağımız Karşıyaka maçına gideceğim. İnşallah takımımız yeniden Süper Lig'e çıkar da, büyüklere ders vermeye devam ederiz" dedi.

GİRESUN'U 2-0 YENERİZ
Süleyman Can'a, Kırmızı- Beyaz- Siyah isimli Samsunspor kitabının derleyecisi Mehmet Yılmaz kitabını, Can Ulun ise kendisine ait bir Samsunspor formasını hediye etti. Süleyman bu hafta deplasmanda oynanacak Giresunspor maçı için de tahmin yaparken, "Giresun'u deplasmanda 2-0 yeneceğimizi düşünüyorum. Bu karşılaşmayı da kazandığımız takdirde, üst sıralara oynayan bir takım oluruz" diye konuştu.

Kırmızı- Beyaz- Siyan isimli Samsunspor kitabının yazarı Mehmet Yılmaz, tam bir Samsunspor fanatiği olan Süleyman Can'a kitabını hediye ederken, Süleyman, Yılmaz'a çok teşekkür etti.

Taraftarların buluştuğu www.samsunspor.biz internet sitesinin müdavimlerinden olan Süleyman Can, 'Harbi Samsunsporlu' nici ile siteyi her gün ziyaret ederken, en büyük hayali ise Samsunspor'un Süper Lig'e çıkması.

eLLis

Harbi Samsunsporlu Süleyman Can kardeşime acil şifalar diliyorum dualarımız onunla.

Can Ulun a ne söyleyeyim bilmiyorumki adam gibi adam başkasına benzemez yürekten Samsunlu helal olsun.

berkay55

harbisamsunsporlu süleyman arkadasımıza Allah tan acıl sıfalar bu gunu organıze eden Mehmet abıme ve CAN MURAT OKTAY a tessekkur edıyorum.siz bu takımda olduktan sora sırtımız yere gelmess.HEPİNİZİ SEVİYORUZ

ozgur_altunay

adam gibi adam can ulun 55 yakısır sanaa

mehmet yılmaz

Can'ın kendilerine hadiseyi anlatmasının hemen ardından, idmandan çıkıp Süleyman'ın yanına giden Oktay ve Murat kardeşlerime de hassaten teşekkür ederim. Benim için de sürpriz oldu bugün bunu okumak...

grkn55

süleyman kardeşim Allah acil şifa versin.mehmet abi, can, murat ve oktaya sonsuz teşekkürler.Samsunspor da futbolcu ve taraftarın bu kadar iç içe olduğunu hiç görmemiştim bunda bu sitenin büyük payı var.

Kaya

MURAT ve OKTAY gibi yürekli insanlar oldukça bizim sırtımız yere gelmeyecektir diye düşünüyorum helal olsun size gerçek SAMSUNSPOR lu kardeşimiz SÜLEYMANI ziyarete koşmanız büyük bir incelik ALLAH sizden razı olsun SÜLEYMAN kardeşimize de acil şifalar ALLAH ım yardımcısı olsun tez zamanda sağlığına kavuşsun inşallah amin....

alperen_55

Sevgili Süleyman sen gerçekten de harbisamsunsporluymuşsun.Allahtan acil şifalar dilerim .nice sağlılklı süperliglere inşallah.başta samsuniye ve futbolcu kardeşlerime teşkkürler.

ali ihsan

Süleyman kardeşime Allah'tan şifa diliyorum.

Can Ulun için ise ;siteye yazdıklarını okuduğumda tüylerim diken diken oldu.Gururlandım.Esaslı adamsın Can.Samsunspor taraftarının gönlünde yerini çoktan aldın zaten.
Oktay ve Murat kardeşlerimizede duyarlılıkları için çok teşekkürler.
Ve Samsuni ; çok özel anların çok özel insanı seninle gurur duymamak için malatyalı olmak lazım  ;D Seviyoruz seni ...