Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

kumköylü ahmet

GençKozluklu

Tanju'da gecede vardı. Videolarda yaptığı konuşmayıda paylaşacağım. Oradan da göremediğiniz bazı kareleri gömreceksiniz. Ancak videolar ancak yarına yetişir. İş yerine soun çıkmazsa öğlende sizlerle paylaşırım.

Ayhan Bermek'in konuşmaısnı yarıdan çektim. Herşeyi şarj bitecek diye çekemedim. Güzel enstanteneler vardı. Mehmett YILMAZ hocamın konuşması 10 numaraydı.

Başkanın konuşmasını da çekmemişim. Şarj bitecek diye biraz cimri davranmışım.

Mehmetcim elinize, gölünüze, yüreğinize sağlık. Süper kitap, mükemmel gece oldu. SAMSUN'daki gecenin daha da kalabalık ve coşkulu olacağını garanti ederim.

Not: Timofte yoktu. Orhan Gencebay yoktu. İSmail Başkan yurtdışında olduğu için katılamamış.

kumköylü ahmet

HoliganSamSunLu

alperen_55

gigi hocanın kırmızı beyaz kravat takması çok hoş olmuş.güzel bir incelik,teşekkürler gigi hoca.

Kaya

mükemmel mükemmel mükemmel tek kelimeyle mükemmel gerçekten duygulanmamak elde değil gigi yi bile özlemişim ne anılar canlandı bee emeği geçen herkese başta mehmet abimiz canımız MEHMET YILMAZ a çok teşekkürler keşke orda olabilseydim ah ah

GençKozluklu

Tim
Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 20 Ocak 2009, 01:10:13
arkadaslar ismail uyanik ve timofte yokmuydu?

Timofte ve İsmail Başkan yoktu. İsmail Başkan yurtdışında olduğu için katılamamış, katılımcılara mesajı iletildi.

samsunmania

Orhan Gencebay neden gelmedi acaba? Bir kere de şu takımın yanında dursa ne olur ki.

Gece çok güzel olmuşa benziyor.Emeği geçen herkese, fotoları paylaşan cemal kardeşime teşekkür ederim.

Helal olsun.Takımımla gurur duyuyorum.

Sercan

Kaya

bak bak doyulmuyor ALLAH razı olsun paylaşım için. Resimler çoğaldıkça mutluluğumuz artacaktır

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 20 Ocak 2009, 01:18:05
Orhan Gencebay neden gelmedi acaba? Bir kere de şu takımın yanında dursa ne olur ki.

Gece çok güzel olmuşa benziyor.Emeği geçen herkese, fotoları paylaşan cemal kardeşime teşekkür ederim.

Helal olsun.Takımımla gurur duyuyorum.

evet yaa aynen neden gelmemiş sayın orhan baba gs dostlarımı bırakmadı acaba ?

55.hakan

gece için teşekürler bu kadar kişiyi toplamanız bile yeterliydi sadece dikkatimi çeken kokteyl gibi bişe yok muydu bir de tamamen geceyi videoya ya kaydeden biri yok muydu...

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 20 Ocak 2009, 01:15:32
Tim
Timofte ve İsmail Başkan yoktu. İsmail Başkan yurtdışında olduğu için katılamamış, katılımcılara mesajı iletildi.
tesekkürler

samsunmania

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 20 Ocak 2009, 01:18:54

evet yaa aynen neden gelmemiş sayın orhan baba gs dostlarımı bırakmadı acaba ?

Kardeşim bu adam iki hareketi ile milyonlarca lira katkı sağlayabilir kulübe. Geceyle ilgili söylenecek söz ise manevi bir katkı beklentisidir. Basının ilgisi daha çok olurdu. Kendisini çok geri çekiyor takımdan. Geçerli bir mazereti varsa diyecek yok ama bir de güzel şey yap be abicim. 

MeL_55

Gercekten muhtesem bir gece olmus. Resimler iak5529 dedigi gibi baka baka doyulmuyor. Cemal abime tesekkür ediyorum..