Samsunspor Kitabı ( Kırmızı-Beyaz-Siyah )

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Aralık 2008, 10:08:58

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bu arada Kar6 ve Maraton da kendilerini zorla röportaja sokmuşlar. Maraton'un dernek kasasında rüşvet verdiği iddiaları var. :)

Bugüne kalan sorular bence daha güzel... Timofte'nin sorulması da önemliydi.

**KaR6**

baska resim yokmuymus abi, o ne oyle ;D

Yalnızca BİZ

195 lik adam nasıl gözükmez orada şaşmaktayım...

King Of The North

Üstadım Samsuni ile bayramda kısa bir görüşmemiz oldu Samsun Yeşilyurtta ama şahsına münhasır biri olduğuna kanaatim tamdır,oğlunu da sıkı Samsunsporlu yapmış Allah ömür versin hepsine.

CeLL-O

Bugün 16 Ocak Cuma günü itibariyle Deniz Kültür'de satılmaya başlanmış arkadaşlar hemen aldım bir tane :) fiyatı 21 TL , vitrine de koymuşlar girişte onu görünce hemen daldım içeri zaten :)

Tufan

10 gün sonra Samsunda olucam o zamana kadar sabırsızlıkla bekliyor olucam. Netten alıcaktım ama kargoda elime ne zaman geçer bilemedim bide final zamanı hakkını vererek okuyamam Samsunda tek solukta okurum kitabı ;)

Sercan

bende bugün deniz kültür merkezinden aldım kitabımı.Heralde kitaba çok rağbet olduğundan kasadaki çocuk elimde kitabı görür görmez yüzünde bir gülümseme oluştu ve fiyatını bakmadan söyledi...

jean

ben iletisim.com a uye oldum almayi beceremedim bana yardimci olabilecek kisi varmi acaba ?

Kadir ÇELEBİ

Sercan

kitabı bugüm aldım 105. sayfaya geldim.Gerçekten okundukça okunuyo ve bu takımın tarihini bu denli öğrenmek insana çok müthiş duygular veriyor...

kadir55ist

selam
arkadaşlar istanbuldaki geceye herkes katılabiliyor mu Tekofaks çağlayan binasına girişte bir sorun olabilir mi.
bizde katılmak istiyoruz.
özellikle 20 ocak 1989 gününü de anmak için çok özel bir gece olacağını tahmin ediyoruz.
emeği geçen herkese teşekkürler.
samsunspor kımızı beyaz siyah kitabında başya mehmet yılmaz abi rahmetli teoman abi ve bilgilerini emeklerini yüreklerini samsunspora harcayan herkese sonsuz teşekkürler.
SAMSUNSPOR BİR SEVDADIR...

ali ihsan

Alıntı yapılan: kadir55ist - 18 Ocak 2009, 15:17:48
selam
arkadaşlar istanbuldaki geceye herkes katılabiliyor mu Tekofaks çağlayan binasına girişte bir sorun olabilir mi.
bizde katılmak istiyoruz.
özellikle 20 ocak 1989 gününü de anmak için çok özel bir gece olacağını tahmin ediyoruz.
emeği geçen herkese teşekkürler.
samsunspor kımızı beyaz siyah kitabında başya mehmet yılmaz abi rahmetli teoman abi ve bilgilerini emeklerini yüreklerini samsunspora harcayan herkese sonsuz teşekkürler.
SAMSUNSPOR BİR SEVDADIR...

Bütün samsunspor'lular geceye davetli arkadaşlar.Dün binayı gidip gördük .Gerçekten oldukça güzel bir mekan.Ayrıca gelenleri binaya girişte dev bir pankartla karşılayacağız.

HoliganSamSunLu

evet bu gece kitabımızın istanbul tanıtımı olucak keşke orada olabilseydik samsunsporumuza ve camiamıza yaklışan güzelikte geçmesi dileği ile

CeLL-O

Kitabı bitirdim 2 günde. 395 sayfalık bir kitap okumamışımdır hayatımda :) Ama konu Samsunspor olunca bu az bile kaldı. Kitaba gelince diyecek bir kusur bulamıyorum. Harika bir yazı , harika bir düzen , kısacası herşey harika...

Sadece Celil ropörtajında ise kafama bazı şeyler takıldı ;

- Hani diyorlar ya Fenerbahçe Cumhuriyeti... Orası gerçekten de bir cumhuriyet gibi. Apayrı bir dünya ! Tribünüyle , medyasıyla , maç heyecanıyla ; her şeyiyle... Hem Samsunspor'da yaşmamın imkansız olduğu bir şampiyonluk sevinci yaşadaım orada ; inanılmaz bir şeydi o sevinç.

Celil'in bu demeci biraz içimi burktu açıkcası ; fb'den böyle övgüyle bahsetmesi  :-X

En beğendiğim bölüm ise Rahmetli Teoman Abimizin yazısı oldu. Ayrıca kitaba internetden ve bulunduğu ilden ulaşamayan arkadaşlar için www.liselisirinler.com ' da L$ Bakkal bölümünde kitabı satıyoruz. ( Tabiki hiç bir kar almadan yapıyoruz bu işi , etiket fiyatı olan 21 TL ve 2 TL kargo ücretiyle beraber toplam 23 TL yapıyor. Amacımız belki kitaba ulaşamayan olursa bir yardımımız olsun istedik  ;) )

Sercan

Alıntı yapılan: CeLL-O - 18 Ocak 2009, 23:21:54
Sadece Celil ropörtajında ise kafama bazı şeyler takıldı ;

- Hani diyorlar ya Fenerbahçe Cumhuriyeti... Orası gerçekten de bir cumhuriyet gibi. Apayrı bir dünya ! Tribünüyle , medyasıyla , maç heyecanıyla ; her şeyiyle... Hem Samsunspor'da yaşmamın imkansız olduğu bir şampiyonluk sevinci yaşadaım orada ; inanılmaz bir şeydi o sevinç.

Celil'in bu demeci biraz içimi burktu açıkcası ; fb'den böyle övgüyle bahsetmesi  :-X

aynı şekilde kardeş bende 220. sayfadayım benimde kafama takıldı ama camianın büyüklüğünü anlatmak istedi...