Doğum günümüz; 26 Kasım...

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Kasım 2008, 20:11:53

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Küme düştüğümüz sene arama motorundan Samsunspor ile ilgili haberlere bakarken siteyi buldum.O zamandan beri takip ediyorum.Çok sık yazamasamda yazılanları çok sık okuyorum.Sitenin kurucusu Timofte ile tanışmak nasip olmadı ama başka dostları onun sayesinde buldum.Mekanı Cennet olsun o güzel insanın.Adının geçtiği her yerde büyük heyecan duyduğum Samsunsporumu , Samsunspor.biz ailesi içinde yorumlamaktan büyük keyif alıyorum.Emeği geçenlerden helallik almak lazım diyede düşünüyorum.

Gelecek yıldönümlerini Süper Ligde kutlamak temennisiyle ...

maraton

ben bu sitenin portakalde vitamin olduğu zamanı bilirim.. çarşı iznine çıkar,kahvatıdan sonra tüm ekip internet cafenin birine topluca giderdik.. orada rahmetli ile internette dolanır,diğer sitelere bakar,dönüşte bu siteyi nasıl hayata geçireceğinden bahseder,gurbetin de katkısı ile iki samsunlu tüm çarşıyı internet başında yerdik.. sonra kader işyerinde komşu olduk yine rahmetli ile ve siteyi çocuğu gibi sevip ilgilenmesini hep büyük bir şaşkınlık ve gıpta ile izlerdim.. onun emanetini yaşatmak ''samsunspor.biz yönetim kurulu !!!!??!!'' ve bize düşüyor.. bide samsuni kardeşim.. ne güzel yazmışın.. ama biz kundaktan samsunsporlulara kuruluş gecesi yemeği sen ısmarlarsan inanıyorum günahından dönüşün ve arınman tamamlanmış olur, eh her günahın bi kefareti olacak!!! ben yemeğe cüzdansız gelecem ona göre,beleş atkımı da o gece verirsin  ;D

mehmet yılmaz

beleşçi başkan :)
bir mesajında da samsuni yazmasan kahrından ölür müsün bu bir

maşallah başrahip gibisin, günah çıkaracağız diye kiliseye bağış alacaksın be birader, bu dernekçilik işi seni iyice "üstü köy sandığına" politikasının içine itmiş. vaftiz yemeği değil bu, samsunspor.biz yemeği... :) ben günahımı şeyhime söyleyip çıkardım çoktan, istanbul'da dergahı ziyaret ettiğimde. geçmiş bütün günahlarımız affolunmuştur, ama senin günahları ne yapacağız bilmiyorum :) beleş atkını da getiririz, merak etme!!  ;D

üçüncüsü "ağanın eli tutulmaz" demişler, koskoca dernek başkanı varken yemek ısmarlamak bizim töremizde yoktur zaten.

evet, arkadaşlar yemekler büyük başkandanmış!!  :P

not. paket yaptırıp evdekilere götürmek de serbest!!

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Kasım 2008, 16:57:53
beleşçi başkan :)
bir mesajında da samsuni yazmasan kahrından ölür müsün bu bir

maşallah başrahip gibisin, günah çıkaracağız diye kiliseye bağış alacaksın be birader, bu dernekçilik işi seni iyice "üstü köy sandığına" politikasının içine itmiş. vaftiz yemeği değil bu, samsunspor.biz yemeği... :) ben günahımı şeyhime söyleyip çıkardım çoktan, istanbul'da dergahı ziyaret ettiğimde. geçmiş bütün günahlarımız affolunmuştur, ama senin günahları ne yapacağız bilmiyorum :) beleş atkını da getiririz, merak etme!!  ;D

üçüncüsü "ağanın eli tutulmaz" demişler, koskoca dernek başkanı varken yemek ısmarlamak bizim töremizde yoktur zaten.

evet, arkadaşlar yemekler büyük başkandanmış!!  :P

not. paket yaptırıp evdekilere götürmek de serbest!!

İzmir'e de bir paket lütfen. Döner olursa tercihimdir. 1 günde geliyor nasıl olsa. Kargo parası da benden olsun bari ;D ;D ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 15 Kasım 2008, 17:08:11
İzmir'e de bir paket lütfen. Döner olursa tercihimdir. 1 günde geliyor nasıl olsa. Kargo parası da benden olsun bari ;D ;D ;D

yok üstadım, kargo parasına da gerek yok. Maraton başkan öder hepsini, kendisi büyük bir gönül insanıdır. Tandıklarınıza da söyleyin, çocuklara sünnet düğünü falan gerekirse başkanımız karşılar masrafları :)  ;D ::) :P

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Kasım 2008, 17:13:57
yok üstadım, kargo parasına da gerek yok. Maraton başkan öder hepsini, kendisi büyük bir gönül insanıdır. Tandıklarınıza da söyleyin, çocuklara sünnet düğünü falan gerekirse başkanımız karşılar masrafları :)  ;D ::) :P

Eyvallah kardeşim benim.

Var mı Senden Öte

2004den beri bu siteye üyeyimm fazla yorum yazamasamdaaaa

Allah razı olsun Teoman Abiii senden ..

guvensolmaz

Saatlerdir siteyi okuyorum,, şu yukarıdaki sohbetler ne kadar da güzel.
25 Kasım benim doğum günüm, 26 Sitemizin, 27 Timofte'nin..
Site ile tanışmama gelince, Cüneyt AVAR öncülük etmiştir.

MeL_55

Alıntı yapılan: guvensolmaz - 15 Kasım 2008, 21:33:58
Saatlerdir siteyi okuyorum,, şu yukarıdaki sohbetler ne kadar da güzel.
25 Kasım benim doğum günüm, 26 Sitemizin, 27 Timofte'nin..
Site ile tanışmama gelince, Cüneyt AVAR öncülük etmiştir.

bi dogum günü daha ekliyelim :)
24 Kasim benim dogum günüm,25 kasim senin, 26 kasim sitemizin, 27 timoftenin :)

**KaR6**

Benim siteyle tanışmam bana göre olabilecek en iyi şekilde olmuştu.. Bir röpörtaj vesilesiyle babamla bulusan Teoman Abim ve Samsuni Abim in yanlarına gecerken ugramıştım.. Babam daha önce benden bahsettiğinden dolayı o zamanlar bastırdıkları www.samsunspor.biz tanıtım kartlarından bir tane bana vermiş, beklediklerini söylemişlerdi..

Sanırım şanslı gunumdeymişim.. Hem Teoman Abimle tanışmış oldum, Hem Samsuni Abimi tanıdım hem de bu sitenin bir parçası oldum.. Nice mutlu yıllara samsunspor.biz, nice mutlu yıllara tüm Samsunspor ailesi, abilerim, kardeşlerim..

55.hakan

sadece bizim değil diğer taraftarların da saygı duyması gereken bir platform oluşmuş durumda. bu seviyenin samsunsporumuz başarısıyla daha da güçleneceğini düşünüyorum.inşallah samsunsporumuzun tekrar süper lige yükselişini de samsunspor.biz de yaşamak dileğiyle.mutlu yıllar samsunspor.biz

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: **KaR6** - 15 Kasım 2008, 22:51:37
   Benim siteyle tanışmam bana göre olabilecek en iyi şekilde olmuştu.. Bir röpörtaj vesilesiyle babamla bulusan Teoman Abim ve Samsuni Abim in yanlarına gecerken ugramıştım.. Babam daha önce benden bahsettiğinden dolayı o zamanlar bastırdıkları www.samsunspor.biz tanıtım kartlarından bir tane bana vermiş, beklediklerini söylemişlerdi..

Sanırım şanslı gunumdeymişim.. Hem Teoman Abimle tanışmış oldum, Hem Samsuni Abimi tanıdım hem de bu sitenin bir parçası oldum.. Nice mutlu yıllara samsunspor.biz, nice mutlu yıllara tüm Samsunspor ailesi, abilerim, kardeşlerim..

20 Ocak 2007 idi o gün Kar6.

Nuri Hocamızın kabrine gitmiştik ve oradan çıkıp Emin Abiye uğramıştık Teomanla birlikte. Adaşın Kerem55 de vardı yanımızda. Ben de çok net hatırlıyorum o anı. Emin abi zaten senden bahsetmişti, gözlerinde bir gurur ışıltısı vardı, "bizim oğlan var, istanbul'da hukuk okuyor, onu da kendimiz gibi samsunsporlu yaptık, bilmem iyi mi ettik?" diyordu. iyi etmişsin emin abi deyince de, "evet, en iyisi o" demişti.

Sadece Samsunspor

bu siteye 2006 da üye oldum genelde hep hüzünlendik bu sitede ama varsın olsun birbirimizi tanıdık, kaynaştık bazen sevinçlerimizi hüzünlerimizi paylaştık, haykıramadığımız şeyleri burda yazdık, kulübe yardım ettik, maçlara beraber gittik, konvoya gittik daha niceleri...

bende teoman abimi hiç görmedim ama ne kadar iyi bir samsunsporlu olduğunu iyi biliyorum, mehmet abimizin sayesinde dahada samsunsporlu olmayı öğrendik, inşallah bu forumda süperlig maçlarımız hakkında'da yorum yapacağız

alayına isyan ölümüne SAMSUN

gozgoz yýlmaz

Nice yıllara samsunspor.biz
İnşallah burada Süper Lig yorumları da yaparız.
Mekanın cennet olsun Timofte!

Ladikli

Vefat edişinin üzerinden yaklaşık 10 ay geçti dayıoğlu.Ben hala inanamıyorum,şaka gibi geliyor insana.Sanki biyerlere uzun bir seyahate gittinde geri döneceksin diye bekliyorum...Siteyi kurduktan kısa bir süre sonra askere gitmiştim.Benim nikimide sen almıştın.İlk zamanlarda birlikte sürekli siteye bakardık kaç kişi online,yazan,yorum yapan varmı diye.Ben sana,siteye ilgi gösteren,yorum yapan,üye olan yok derdim.Sende durmadan yazacak halleri yok,yeni site derdin...taraftarların ortak buluşma noktası oldu.şimdi sitede sürekli birileri var,vazgeçilmez oldu samsunspor.biz.Mekanın cennet olsun TİMOFTE.