Bank Asya 1.Lig 5.Hafta | Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor: 3-0

Başlatan bluegreen55, 21 Eylül 2008, 23:29:45

« önceki - sonraki »

bluegreen55

Bank Asya 1.Lig

5.Hafta  Samsunspor'umuz - Güngören Belediyespor

Tarih: 28 Eylül 2008
Yer   : Samsun 19 Mayıs Stadı
Saat : 20.00

Bu moralle ve bu mücadeleyle kazanacağımız bir maç.

Sadece Samsunspor

Antalya maçını kasmadan alabilirsek Güngören'i dağıtırız tabii Serkan ve Sefa oynarsa ;) Eğer oynamazlarsa 0-0 derim

kuzey55

orta sahada sefa oynarsa.serkan da takıma katılırsa yeneriz.açıkçası kendi sahamızda yenemeyeceğimiz bir takım oldugunu düşünümorum güngörenin...umarım giresun maçı gibi olmaz...

Kaya

şimdi bir karar verilmesi gerekiyor kupa da gidebildiğimiz yere kadar gidilecek mi yoksa lig daha önemli diyip antalyaya karşı yedek kadroyla mı çıkılacak eğer kupa önemli denir ve böyle bir karar alınırsa güngören önünde işimiz zor olabilir iki hafta da 3 maç bizim gibi kadrosu kısıtlı bir takım için iyi gelmeyebilir bana kalırsa çıkıp ikisinde de çatır çatır sonuna kadar oynayalım ama kesin bir karar alınacaktır bununla iligli

kuzey55

yedek kadro dediğimiz kim bizde yedek yokki elimizdeki oyuncular belli kapasiteleri belli...zaten kadromuz yedek gibi bide kulübedekilerle çıkarsak hezimete uğrarız...

Kaya

evet o da doğru ama sol da mesut sağ da turgay ilerde genç hakan orta da da genç bir oyuncuyla başlayabilir o yüzden dedim ama senin dediğin de doğru ikinci bir takımız yok

celebi

evet güngören gerçekten kaliteli top oynuyor fakat biz biraz daha cesaretli oynarsak kazanırız.

ReDBuLL55

Benim Haddim olmayaraktan Yaptığım analize Göre Güngören Belediyespor kolay gol yiyen bir takım arkadaşlar.Ancak Gol yedikten sonra durulan bir takım değil.Gol Yediği zaman daha da baskılı oynamayı biliyorlar .. örneğin " parantez içindeki takımlar en küçük yazı boyutunda değerlendiriniz " (rize) maçında sürekli geriye düşüp beraberliği yakaladılar ama sürekli defansdaki hatalarından gol yediler...(malatya) Maçında ise Yanlış bilmiyorsam ilk dakikalarda özetini gördüğüm kadarıyla yine defansdaki oyuncunun büyük hatasıyla gol yediler..Karabüğü iyi futbolla devirip kasımpaşayı zorlayarak 2-2 bitirip penaltılarda Kupadan elediler...Altayı ise resmen lider siz misiniz be dercesine oynatıp uğurladılar Maçta Altaya pozisyon vermezken hakemin 4-5 dakka uzatması yüzünden maçı son saniyede gol yediler...Diceğim o ki kontrollü futbol ve defansımızın uyanıklığı ile Güngören bld sinin üstesinden geliriz...Güngören Bu sene çok canlar yakar bank asya da böyle takımlara çok dikkat etmek lazım resmen kapalı kutular...SAMSUNSPOR umuza BAŞARILAR inşallah 3 puan içimden 3 golle gelcek diyor

seckin55

kartalspor içinde defansı çok kotuler dedık adamlar bize gelince onlem alıyoo..5 hafta onlem almazlar bize gelirler defans yaparlar..defansları iyide kotu de olsa bu maçı alacaz.başka yolu yok..başka soze de gerek yok.oyle boyle ama KOCA BİR 3 PUAN........

havzalı55

yha keske bu mac ist de olsa hem ist de maca qiderdim bidaaki haftada Samsunda olucam ozamnda Samsunumu Samsunda izlerdım ama Şans :(

Kaya

güngören gerçekten kapalı kutu lige alışmaya çalışıyorlar bu yüzden hangi hafta ne yapacakları belli değil düzensiz bir takım inşallah bize karşı da düzensiz bir şekilde oynarlar kazanırız
! ceza kardeş türkçe karekterlere dikkat lütfen ;)

Tufan

sefa serkanla kazanacağımızı düşünüyorum ama güngöreni kücümsersek sonumuz kötü olabilir bayram tatili için samsunda olucam umarım bu sefer yüzümüzü güldürürler...

esedullah

bu maç bizm için kader maçı olacak. Sefanında cezası da bitiyo inş. alcaz bu maçı biz elimize düşeni yapalım 19 Mayısa akalım yalnız bırakmayalım SAMSUNSPORUMUZU

ali ihsan

Giresun rezilliğinden sonra herhalde içeride bu maçı kazanırız.

celebi