Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 07 Ağustos 2021, 20:02:03Ben de bir soru sorayım.. Yazın ligi takip edemedim, bu sene en güçlü rakiplerimiz kimler?

Geçen yıl ligin favorileri biz demirspor ve Altaydı.. bu yıl kimler?

Bu sene ligin %60 70i direk rakip bence herkes saglam

Raqua55

Sanki Kocaelispor bana biraz onde gibi geliyor.

jean

Kocaeli manisa erzurum ankaragucu genclerbirligi bursa direk rakipler

55.hakan

Rakip ne kadar güçlü olursa olsun lobi yapmadıkları sürece bir zaman sonra gardları düşer. Bu lig çünkü yata yata kazanılan bir lig. Öyle süper transferler de bir işe yarayamayabiliyor.

eprianu

TRT'den resmi açıklama gelmiş. Bu sezon da 1. Lig maçlarını TRT verecekmiş. Hayırlı olsun.

https://mobile.twitter.com/trtiletisim/status/1424436244210126853

defansif orta saha

Çok uzun zamandır citymall avm'ye gitmiyordum. Store55'e bir bakayım dedim ama aklıma bir şey takıldı. Avm'deki store55, en üst katta yemek kısmında köşede duruyor. Ben sanki açıldığı zaman zemin kattaydı diye hatırlıyorum. Acaba hep son kattaydı da ben mi yanılıyorum?

Aslında piazza'daki fenerium gibi giriş katta ayak altında olsa çok daha göze çarpardı ve iyi olurdu. Özel olarak store55'e gitmezseniz veya avm'de yeme içme derdiniz olmazsa hayatta görmezsiniz. Eyvallah, hiç olmamasından iyidir ama şehrin takımının mağazası bu şekilde açıkçası sığıntı gibi duruyor.

_samsunspor_

Takım geçen seneye göre daha güçlü oldu gibi duruyor kağıt üzerinde.Evet bu sene lig daha zor ancak bu kez şampiyonluk daha yakın.En azından güzel futbol izleyeceğimizi düşünüyorum.Ve iddialı takımlardan da süreç içerisinde yarıştan kopanlar olacak,bence ilk 2 mücadelesi 3-4 takım arasında geçecek ve onlardan birisi de biz olacağız.

5trawberry

Yabancı oyuncu transferleri fiyasko.
Başkan alt ligdeyken, kendi milli takımında oynamayan yabancıyı almayız demişti. Şimdi yoldan geçen yabancıları topluyorlar.
O kadar yabancıya verdiğin parayı, iki tane sağlam zenciye ver zaten çıkıyorsun.
Bölgesel amatör anlayışı ile defans yapan takımlara gol atmış adamı forvet diye aldılar. Bakalım ne olacak.
Transferler tamamen kumar. Kumarda kazanmak da kaybetmek de var.
Göreceğiz.

55.hakan

Israrla önceki seneleri yapılan hataları yapmak ısrarla. Para varken böyle bir de para yokken daha mantıklıydı transferler.

Stoper

Erald Çinari'nin performansını merak ediyorum. Ya elimizde patlayacak ya da alıp götürecek hissi var. Yani ortası olmaz.

Hasan Kılıç, Melih, Osman, vs.. bunların verebilecekleri ortada, tanıdığımız isimler.

İlk hafta ligin zayıf takımlarından Balıkesir'le yapacağız. Lige üç puanla başlamak önemli, sonra zorlu Kocaelispor deplasmanı. O zamana kadar tüm eksiklikler giderilir.

Bize zaman verin, 5 haftaya;8 haftaya ihtiyacımız var gibi basmakalıp sözleri duymayız umarım. İlk haftadan itibaren her atılan gol bile çok değerli. Geçen sene averajla şampiyonluk gitti.

defansif orta saha

Bir de Alpaslan Tahsin'imiz vardı, ne Lazio'lar ne Tottenham'lar ne Sevilla'lar istemişti de biz almıştık hani geleceğin yıldızını. 2020 yılındaki haberde "16 yaşında" diye yazıyor, o hesaba göre 2003-2004 doğumlu olması gerekiyor. Ne yaş grubundaki milli takımlarda ne de alt yaş takımlarında adı geçmiyor sanırım. Hatta tff.org'da bile kaydı yoktu. U-16 milli takım aday kadrosunu görünce aklıma esti birden.

SSKLA

Desiqner

Evet site güvenli görünmüyordu umarım problem düzelir.

cembaba

Düzelttik arkadaşlar. Samsunsporbiz Instagram hesabını bu tür durumlar için takip edebilirsiniz. Instagram.com/samsunsporbiz

KocumVolkan

13 Ağustos 2021, 16:21:02 #48719 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2021, 16:25:48 KocumVolkan
https://www.youtube.com/watch?v=52hJbRgJsLs

Kulümüzün resmi youtube sayfası Fatsa Belediyespor ile oynacağımız son hazırlık maçını saat 17.00 dan itibaren canlı verecek.

Unutan eden arkadaşlar varsa hatırlatayım dedim.