İsmail Uyanık ( Büyük Başkan )

Başlatan bengülü, 07 Mayıs 2006, 13:32:20

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico55 - 29 Ekim 2009, 17:56:58
ismail baskana mail yoluyla ulasamaz mıyız ya ?

Maile gerek yok ki, zaten bizimle irtibat halinde başkanımız. siteyi de, istekleri de biliyor. kaldı ki derneğimizin esas başkanı ( çakması maraton :) oluyor ) Bu yazının akabinde de görüştük, çoğunu yazmam mümkün değil, bir dost sohbeti olduğu için.

sadece şu cümlelerini müsaadesiyle yazayım,

"Samsunspor'un başına geçmem Samsunspor için kuşkusuz iyi olur ama benim hayatım için iyi olmaz. Tekrar o mücadeleler, o kavgalar, o uğraşlar... Bu sefer özel hayatımda kaldıramayabilirim, toparlamaya çalıştığım işlerimi bu defa toparlayamam."

" Samsunspor'u bıraktığım gün neler söylemişsem, aynılrı yaşandı. Ama ben bir kere bile oh olsun demedim, demem de. Fakat malesef süreç beklediğimden daha uzun sürdü, Samsun şehri benden sonraki düşüş telafi eder diye düşünmüştüm ama epey uzadı..."

Yüreğim, Samsunsporluluğum, herşeyim, ne olursa olsun dön başkan diyor ama zaten yıllarca ertelediği hayatını tekrar bozmamak da başkanın en doğal hakkı olsa gerek.

Üstelik şehirde ne değişti ki, baş aynı baş, rüzgar aynı rüzgar!

Ollivanders

Yok olusa uygun adım marş. Allah sonumuzu hayretsin . Sagol mehmet abi

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: Serpico55 - 29 Ekim 2009, 18:22:49

alperen

kaldık bi başımıza...ahh be ismail baba.. :-[ :-[ 

alperen

tek çare kaldı oda site yönetiminin başa geçmesi..alın ipleri iyice elinize mehmet abi..

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: yaramaz çocukkk - 29 Ekim 2009, 19:06:24
tek çare kaldı oda site yönetiminin başa geçmesi..alın ipleri iyice elinize mehmet abi..

aynen...ne eksiğiniz var tahsin kosiften.eminim takımı adam edecek kişiler sizsiniz ama böyle bişeyi istemezsniz...keşke isteseniz.

figo kodalak

daha 17 yasındayım ama ıcımdekı samsun we samsunspor sewgısı sahadakı ve klubede oturan futbolculardan daha fzla keske bn o forma altında samsunumu we samsunsporumu temsıl etsem..... hepsı bırer sekıl fabrıkası sercan sefa we bunlar samsunun bızm topcularımız onlar bole yapıo kı takıma gelen ne yapsınn ..... bıraz utanırlar ınsallah...

doðan

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Ekim 2009, 18:20:27
Maile gerek yok ki, zaten bizimle irtibat halinde başkanımız. siteyi de, istekleri de biliyor. kaldı ki derneğimizin esas başkanı ( çakması maraton :) oluyor ) Bu yazının akabinde de görüştük, çoğunu yazmam mümkün değil, bir dost sohbeti olduğu için.

sadece şu cümlelerini müsaadesiyle yazayım,

"Samsunspor'un başına geçmem Samsunspor için kuşkusuz iyi olur ama benim hayatım için iyi olmaz. Tekrar o mücadeleler, o kavgalar, o uğraşlar... Bu sefer özel hayatımda kaldıramayabilirim, toparlamaya çalıştığım işlerimi bu defa toparlayamam."

" Samsunspor'u bıraktığım gün neler söylemişsem, aynılrı yaşandı. Ama ben bir kere bile oh olsun demedim, demem de. Fakat malesef süreç beklediğimden daha uzun sürdü, Samsun şehri benden sonraki düşüş telafi eder diye düşünmüştüm ama epey uzadı..."

Yüreğim, Samsunsporluluğum, herşeyim, ne olursa olsun dön başkan diyor ama zaten yıllarca ertelediği hayatını tekrar bozmamak da başkanın en doğal hakkı olsa gerek.

Üstelik şehirde ne değişti ki, baş aynı baş, rüzgar aynı rüzgar!

Eğer yanlış biliyorsam düzelt DOSTUM;
Başkanım değilmiydi yzy nin başkanlığında siyasi kulis yapan , ismail başkanıma ilk fırsatta sırtını dönmüştür sağolsun ; öylede kindar dır ki kendileri ŞİMDİNİN SAMSUNSPOR ve taraftarına düşman ... neden çünkü edilen küfür ve ithamları yedirememiştir kendine
ismail başkanım ;
belediye ye takımı teslim etmiştir ki düzenli bir gelir gider dağılımı ile takımın geleceğini sağlama almak istemiştir
diyeeksinizki nden yzy
nedenömi çünkü daha önce kendi bu göreve talip olmuş ama bizim çocukluğumuza denk gelen dönemde ne şehir nede siyaset kendisine kucak açmamıştır ...
güvenmek zorundaydı yzy ye çünkü tüm gençliğiini benliğini ;iş lerini , geleceğini , karyerini i ailesini artık ertelemek ve engellemek zorunda kalmıştır  çünkü yanlızdır yanlız olarak tüm şehire yetememektedir ....
Bir ismail UYANIK daha lzım bize başkanım,
ama var olanınına sahip çıktılar ki bir tane daha gelebilsin diyeceksinizki ... işte en büyük ayıbımız ....sana sahip mi çıktı ( TÜM SAMSUN OLARAK )
AMA YİNEDE SENDEN BAŞKASINA İNANACAK NE  GÜCÜMÜZ VAR NEDE SABRIMIZ

55JNR55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 29 Ekim 2009, 18:22:49

cuneytavar55

Mehmetcim o zaman atatürkü bekler gibi ismail uyanığı beklemenin faydası yok.Zırt pırtta temcit pilavı gibi karşımıza onu getirmeninde bir mantığı yok.Geçmişte itiraz ettiğiniz hocaları şimdi bu şehir mumla arıyo.Ha bu iş hoca ile alakası yok diyenlerde SAMSUNPORA artık başka gözlüklerle bakmıycaklar.SAMSUNSPORUN gerçeği bu ona göre hareket edeceğiz ve kendi değerleimize sahip çıkacağız.Ben iyi hatırlıyorum o stadda kaislere,ayarilere,ermenlara,celillere,serkenlara küfür edildiği günleri o zamanda samsunpora sahip çıktık sanılar ama bubünkü samsunsporu meydana getirdiler.Biz eğer serkanları,ercüleri,besimleri,tanjuları,ertuğrulları beyenmeyeceksek.bu takımın başına kimi getireceğiz.İsmail uyanık dönemindede bunlar yaşandı.Kimse ona sahip çıkmadı.Çözüm aramalı ve ortak hareket etmeliyiz.Çare bu.

Kaptan

doðan

Alıntı yapılan: cuneytavar55 - 29 Ekim 2009, 20:41:30
Mehmetcim o zaman atatürkü bekler gibi ismail uyanığı beklemenin faydası yok.Zırt pırtta temcit pilavı gibi karşımıza onu getirmeninde bir mantığı yok.Geçmişte itiraz ettiğiniz hocaları şimdi bu şehir mumla arıyo.Ha bu iş hoca ile alakası yok diyenlerde SAMSUNPORA artık başka gözlüklerle bakmıycaklar.SAMSUNSPORUN gerçeği bu ona göre hareket edeceğiz ve kendi değerleimize sahip çıkacağız.Ben iyi hatırlıyorum o stadda kaislere,ayarilere,ermenlara,celillere,serkenlara küfür edildiği günleri o zamanda samsunpora sahip çıktık sanılar ama bubünkü samsunsporu meydana getirdiler.Biz eğer serkanları,ercüleri,besimleri,tanjuları,ertuğrulları beyenmeyeceksek.bu takımın başına kimi getireceğiz.İsmail uyanık dönemindede bunlar yaşandı.Kimse ona sahip çıkmadı.Çözüm aramalı ve ortak hareket etmeliyiz.Çare bu.

çok haklısın
nerden tutarsan elimizde  kalıyor
Mevcut duruma sahip çıkakmak yönünde neler yapılabilirki ....

Kaptan

29 Ekim 2009, 20:48:26 #147 Son düzenlenme: 29 Ekim 2009, 20:48:56 Kaptan
Kendi değerlerimiz derken ,

Sefa, Sercana, fazlasıyla destek çıktı bu taraftar , bunlarda bizim değerimiz...

Ercüment Hoca o kadar iyi hoca olsa Çerkezköyden kovulmazdı, şimdide Malatyaspora imza attı.

Bizim çocugumuz dediğimiz adam barlarda alkol, sigara , manita peşindeydi.

Eskişehirde kız peşindeydi.

Hastayım dedi, SBK maçına gitti.

Antalyada kampta huzursuzluk çıkardı.

Takım kaptanına makasla saldırdı.

İdmanlara çıkmadı, penaltı ile ödüllendirildi.

Bunların hepsi bu yönetim zamanında yaşanılan olaylar.
Bırakın artık şu şehrin çocukları muhabbetini, Bize adam gbi adam lazım.

Onun için İsmail Uyanık'ı temcit pilavı gibi önümüzde yiyip yiyip duruyoruz!!!

cuneytavar55

Doğancığım,daha önce maratonda görmediğim görüntüleri görüyorum.Kaşkollü formalı arkadaşlar.Şartlar ne olursa olsun SAMSUNSPORUMUZU desteklemeliyiz.Ama tepkimizide ortaya koymalıyız.Öncelikle sorumluluk sahibi olan yetişkinlerin gidip samsunspora üye olması gerekiyor.Alınacak her kombinenin SAMSUNSPORUN geleceğine temel atıldığı unutulmamalı.Siyasileri seçerken şehir menfaatleri göz önüne alınmalı.Ben bu şehirde çok mücadeleler verdim.2004 de fenerbahçe derneğini kapatırken kimseye sorup danışmadım.Bugün bakıyorum fenerium mağazası var sitelerde şunu yapcaz bunu yapcaz diyorlar.Tepki dahi koyamıyoruz.Geçen sezon eski hocalardan biri bana BAHATTİN gÜNEŞÜN GELECEĞİNİ SÖYLEDİĞİ ZAMAN BEN YÜZÜNE ANA VARAT KÜFÜR ETTİM.Şimdi bu takımda ercü yok besim yok kalparın yanında BAHATTİN GÜNEŞ var.

doðan

Alıntı yapılan: cuneytavar55 - 29 Ekim 2009, 20:57:17
Doğancığım,daha önce maratonda görmediğim görüntüleri görüyorum.Kaşkollü formalı arkadaşlar.Şartlar ne olursa olsun SAMSUNSPORUMUZU desteklemeliyiz.Ama tepkimizide ortaya koymalıyız.Öncelikle sorumluluk sahibi olan yetişkinlerin gidip samsunspora üye olması gerekiyor.Alınacak her kombinenin SAMSUNSPORUN geleceğine temel atıldığı unutulmamalı.Siyasileri seçerken şehir menfaatleri göz önüne alınmalı.Ben bu şehirde çok mücadeleler verdim.2004 de fenerbahçe derneğini kapatırken kimseye sorup danışmadım.Bugün bakıyorum fenerium mağazası var sitelerde şunu yapcaz bunu yapcaz diyorlar.Tepki dahi koyamıyoruz.Geçen sezon eski hocalardan biri bana BAHATTİN gÜNEŞÜN GELECEĞİNİ SÖYLEDİĞİ ZAMAN BEN YÜZÜNE ANA VARAT KÜFÜR ETTİM.Şimdi bu takımda ercü yok besim yok kalparın yanında BAHATTİN GÜNEŞ var.

ben senin yüreğini bileğini bilen insanlardanım ; sesinin çıktığı kadar gücünün yettiği kadar mücadele ettiğinide ; keşke senin gibi senler gibi insanların sayısını artırrak onları yüreklendire bilsek ....
ama kaldığın yerden devam mücadeleye devam
insanların sesleri çıkmaya başlıyor , biraz daha yürek li olabilirsek ... değelerimize sahip çıkabilirsek