İvanov'u biz mi anlamıyoruz ?

Başlatan roligan, 16 Mart 2005, 11:04:03

« önceki - sonraki »

roligan

Georgi İvanov, Bulgaristan Teknik Direktörü Hristo Stoichkov tarafından İsveç ve Macaristan maçları öncesi 23 kişilik kadroya çağırıldı.
Stoichkov; Aleksandrov (İstanbulsporlu) ve İvanov gibi futbolcuların zorluk derecesi yüksek maçlarda nasıl performans göstereceklerini iyi bildiklerini ve bu yüzden kadroya aldığını açıklamış.
İvanov'un ligde zorluk derecesi yüksek maçlarda herhangi bir hareketini görmedik.
Acaba diyorum, İvanov bizde mi iyi oynamıyor, yoksa oynatamıyor muyuz?
Ne dersiniz?

salihcakir

bence ivanov samsunsporun en iyi oyuncularından bir tanesi..açıkçası samsunda bu tarzda oynayan aldıgı topalara basan, rakibine kaptırmayan; sırtı kaleye dönük oynayan bir forvet daha evvel görmemiştim..zaman zaman iyi çalımlarda atabiliyor..kendisinin samsunspora bir dahaki sene çok daha fazla katkı yapabileceğini düşünüyor ve kesinlikle takımda tutulması gerektiğini düşünüyorum..

fatihsune

roliganın,endişelerine hak vermemek mümkün değil ...ivanov fenerbahçe maçının son dakikasında kaçırdığı net pozisyondan sonra,kayseri maçının son dakikasında kaçırdığı net pozisyonla saç baş yoldurttu...
ama salihe de katılıyorum,adamın kumaşı belli toptan anladığı aşıkar,topa ii basıyor,tekniği de var...belki alışma dönemidir bu süreç..önümüzdeki yıl krita ile kalması gereken futbolcuların başında geliyor...

timofte

Samsunspor'a geldiğinde çok sevindiğimiz ama ligin devamı süresince beklediklerimizi gerçekleştiremeyen bir oyuncu. Ama ne kadar kaliteli bir futbolcu olduğunu, topla her buluşmasında gösteriyor. Takımda ona uyum sağlayamayan oyuncular var. Milli takıma girmesine de çok şaşırmıyorum bu açıdan. zaten Bulgaristan Milli takımı da eski gücünde değil.
Ben de gelecek sezon Samsunsporda kalması gerektiğine içtenlikle inanıyorum. Çünkü profesyonel bir oyuncu. Ve ilk seneyi de atlattık, bundan sonra kendisinden daha iyi oyunlar ve goller bekleyebiliriz bana göre.

recai

bence ivanov ii deil gondermek lazım diycen ama gelecek adamın daha iyi olacagını sanmıyorum bu parasızlıkta... Kacırdıgı goller bi yana cok hantal ve yavas.. ben sevmedim adamın futbolunu... teknikten cok gucuyle on plana cıkıyor.. seneye daha iyisi gelecekse gonderilmeli bence..

ngonge

ivanov her maç daha iyiye gitti bu durumda göndermek pek akıllıca olmaz.hem stoickov bu adamı 3 yıl sonra tekrar milli takıma çağırıyorsa bir şey vardır...bence petkov ve ivanov gelecek sezon iyi bir kadroda parlarlar...

ngonge

ngonge

futbol mantalitesini çok beğenmeme sürekli savunmama rağmen ivanov un sezon sonu gitmesi gerektiğini düşünüyorum.adamın sezon boyu attığı gol sayısı 3 mü 4 mü ne.biraz da neticeye bakalım...

timofte

İvanov konusunda şahsen ben de sezon başından beri iyimser düşünenler arasında yer aldım. ancak ngonge'nin belirttiği gibi neticede ortada 'bal yapmayan arı' konumunda bir futbolcu var. olumlu hareketler yapıyor, teknik kapasitesi yüksek, iyi top saklıyor ama neticeyi değiştirecek bir futbolcu olmadığını sezon başından beri ne yazık ki üzülerek izliyoruz.

Rentboy

bence ivanov serkanla uyuşamıyor.sorun bu.yoksa adam gerçekten çok katkı sağıyor takıma.uyumda olsa çok gol atacağından eminim...

beşnumara

be bu ivanovu sene başından beri eleştirenlerden biriyim aslına baktığımızda ıvanov çok müthiş bir futbolcu ama maçlarda bana saçı başı yolduruyor onun için gitmesini isterim en azından erkan ve canerin önü açılmış olur :roll:

yirmiuc

timofte

Alıntı yapılan: "yirmiuc"Caner ile Erkanın önü açılsın diye mi gönderilecek ? çok saçma. o zaman bütün futbolcuları göndersinler paf takımının önün açsınlar seneye paflarla oynayalım.
canerle erkanın önünün açılması için Samsunspor küme mi düşsün yani?
Teknik heyet bu ikiliye yeterince şans verdi zaten
ama ikisi de değerlendiremediler verilen şansları..

bu konuda haklı olduğunu düşünüyorum.
ivanov gönderilecekse de yerine çok iyi bir forvet alınmalı.
bu sene gol vuruşlarında çok eksiklik duyduk.

recai

ivanovu acilen gondermeliyiz!!! ise yaramıyo bence.. adam gol atamıyo.. asist yapması gereken orta saha deilmi arkadaslar.. orta sahada eksigimiz var sag kanatta ve oyun kurucu mevkiinde.. gonderelim gitsin..

Fecr_55

tamam gönderelim, sözle oyuncu alip vermek kolay zaten...sende onun yerini doldurabilecek bir oyuncu bul, gelip takima, gol atamasada, iyi oynayabilecek bir adam olsun...hem orta sahamizda ki tek adam ivanov degilya...

ivanov görevini gayet yerinde yapiyor bence...ve daha iyi olacak...arada anla$mada saglanacak...