"Samsun Basket Kulübü 2008/09" Başlığı Protesto Nedeni İle Kilitlidir!

Başlatan Sadece Samsunspor, 03 Mayıs 2008, 16:19:00

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsun BK'da transfer çalışmaları başladı

Türkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi'ne yükselen Samsun Basketbol Kulübü, transfer çalışmalarına hız verdi.

Akademi Fizik Tedavi Merkezi'nde basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Samsun Basketbol Kulübü Basın Sözcüsü Ersin Yılmaz, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Samsun'un tarihinde ilk defa bayan basketbol takımının 1. Lig'de mücadele edecek olmasından duyduğu mutluluğu dile getiren Basın Sözcüsü Ersin Yılmaz, "İlk etapta transfer çalışmaları kapsamında elimizde yaklaşık 25 oyunculuk bir liste var. ABD'li 15 oyuncuyla temas halindeyiz. İçlerinden seçme yaparak 3 veya 4 oyuncuyu kadromuza katacağız. Samsun Basketbol Kulübü'nün altyapısında oynayan genç oyuncularımızı en iyi şekilde takip ediyoruz. Altyapıdan da bazı oyuncuları alarak iyi bir kadro kurmayı hedefliyoruz" dedi.

Samsun Basketbol Kulübü'nün yönetim yapılanmasının bittiğini belirten Yılmaz, kaliteli bir ekip kurarak birinci ligde kalıcı olmak istediklerini, bunun için de büyük bir gayret içerisinde olduklarını sözlerine ekledi.

ÇOK SEVİNDİM BU HABERE ARTIK İSTANBULUN BASKET TAKIMLARI BURAYA GELDİĞİNDE KIYAMATLER KOPAR  ;D FUTBOLDAN UMUDU KESTİK BASKETE BAŞLAYALIM ;D

veis

evet bu güzel bir gelişme yabancı bollugundan faydalanırız.

CurvaSudSamsunspor

veis

inşallah nokta transferler yaparlar çünkü kurtlar sofrasındalar.yabancı oyuncu seçimide çok önemli.

Tribün_ali

Ark 1,ligde barınmak için cok fazla paraya ihtiyac var yarışamayız yoksa nokda transferler yapılmalı hepsi kaliteli olmalı şehrin önde gelenleri yardım etmeli ve fb bjk gs gelecek olanları yaşar doğuda bir güzel döveriz bakalım delikanlılar gelecek mi basket macına

celebi

bayan basket takımızın ilk hedefi bir sene ligde kalmak ardından üstlere oynamalı.

yaman55

sağlam 3 amerikayla ligde kalırız iyide iş yaparız

veis

Alıntı yapılan: celebi - 07 Mayıs 2008, 14:57:49
bayan basket takımızın ilk hedefi bir sene ligde kalmak ardından üstlere oynamalı.

katılıyorum uçuk hedefler düşünülmemeli sonuçda kadroları saglam takımlarla oynayacak sbk ve inşallahda ligde kalıcı olucakdır.

celebi

zaten istanbulda destekçisi hazır. selo reis basket maçına da gidilecek. ;D

veis

evet sbk istanbulda yanlız kalmayacak.

jean

ara sira tv maclari versede baksak

Çaðrý55

Alıntı yapılan: jean - 10 Mayıs 2008, 11:36:42
ara sira tv maclari versede baksak
d spor filan arada veriyor gs nin fb nin tv den izleriz gibime geliyo bi maçta olsa bizimkileri

harbisamsunsporlu5517

mecburen bakarız artık o adını anmak ıstemedıgım takımların kanallarına

berusa55

AlıntıTürkiye Bayanlar Basketbol 1. Ligi'ne yükselen Samsun Basketbol Kulübü'nün(SBK) Yönetim Kurulu Üyeleri, Basketbol Federasyon Başkanı Turgay Demirel'i ziyaret ederek, Samsun'da özel turnuva yapılmasını talep etti.

Samsun Akademi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Kafeteryası'nda düzenlenen toplantıda SBK Yönetim Kurulu Üyesi Can Aydın ve Basın Sözcüsü Ersin Yılmaz, çeşitli açıklamalarda bulundu. Geçen Cuma günü Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel'i makamında ziyaret ettiklerini söyleyen SBK Yönetim Kurulu Üyesi Can Aydın, "Karadeniz Bölgesi'nde basketbol anlamında birinci ligde mücadele eden tek kulüp olma özelliğini federasyon başkanımıza ilettik. Kendisinden, Bayanlar Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden takımlarla ilgili özel turnuvaların Samsun'da yapılmasını istedik. Sayın Başkanımız Turgay Demirel bize söz vermedi ama gerekeni yapacağını söyledi. İnşallah önümüzdeki dönem içerisinde özel turnuvaları Samsun'da yapılmasını sağlayacağız. Ayrıca İstanbul'da bulunan eski Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık'ı makamında ziyaret ettik. Kendisinden destek istedik. Sayın Uyanık bize her türlü desteği vereceğini söyledi" dedi.

Samsun Valisi Sayın Hasan Basri Güzoloğlu'nun SBK'ya yeni kulüp binası yapılmasıyla ilgili gerekli çalışmalar yaptığını kaydeden Aydın, aynı zamanda sponsor arayışlarının ikili görüşmelerinde Sayın Güzeloğlu'nun katkıları olduğunu dile getirdi. Birinci ligde mücadele eden üç tane kaliteli oyuncu alacaklarını söyleyen SBK Basın Sözcüsü Ersin Yılmaz, "Görüştüğümüz bazı oyuncular var. En kısa zamanda ön sözleşme yapılacak. Transfer komitesi son sürat çalışıyor. SBK'nın başarılı olacağı konusunda Samsun kamuoyuna söz veriyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: http://www.haberler.com/turkiye-bayanlar-basketbol-1-ligi-129-haberi/

jean

avrupa maci falan yapmak futbol kadar zor degil bazen ozel davetiye falan geliyor katilabiliyoruz banvit erkeklerlde ilk ciktigi sene oynamisti insallah ilerleriz bayagi