Rezilliğin bu kadarı! Ülkemizin Gazetesi Yazıklar Olsun Hürriyet

Başlatan körfez55, 10 Nisan 2008, 12:09:22

« önceki - sonraki »

körfez55

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=136245&interstitial=true

ülkemizin gazetesi bunu yapıyosa hainlere ne denir ki??

yazıklar olsun hürriyet gazetesi almıyoruzzz!!!!

Adnan Mesadonoviç

bende şimdi okudum şerefsizlerin haberini ARKADAŞLAR bundan sonra zürriyet almayalım alanları uyaralım
TEK DEVLET TEK MİLLİYET

MeL_55

yaziklar olsun... ben bidaha hürriyet okursam serefsis olim.

**KaR6**

hemen ardından özür dolu bir yazı yayımladılar sitelerinde ama yapılan COK buyuk bir hata.. şu dönemde yapılabilecek en buyuk hatalardan birini yaptılar, yazık..

ozkan17

milliyet bile bunu yapıyorsa yazıklar olsun..birdaha milliyet alırsam serfsiz olim bee..milliyetin anlayısına s...m

Çaðrý55

doğan medyası değilmi zaten sadece hürriyet değilde tv lerinede izlemeye çalışalım.yine http://www.youtube.com/watch?v=kDv43rmJBgI böyle bi terbiyesizlikleri hainlikleri vardı.

veis

medya işte kimin eli kimin cebinde belli degil.kime inanacaksınki tc en saygın gazatelerinden birisi bunu yapıyorsa düşünün durumumuzu.

Recep

Türkiyeyi bölmeye kralının gücü yetmez
hürriyeti kınıyorum ve doğan medya gurubuna tepki olarak hiç bir gazetesini almayacağım
televizyonlarını seyretmiycem
tam bir rezalet

esedullah

55__Gurbet__55

Türkiyede Kendinizi Asla Güvende hissedemezsiniz puahahaha yaw niye dünya bizi piskopat zannteyo ya sanki en tehlikeli Ülke biziz

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ozkan17 - 10 Nisan 2008, 15:11:06
milliyet bile bunu yapıyorsa yazıklar olsun..birdaha milliyet alırsam serfsiz olim bee..milliyetin anlayısına s...m

iyi oku orda hürriyet yazıyor ;) hüriiyet bunu hugo oyunu cdsini dağıtırkende yapmışı oyunda türkiyenin doğusu yoktu ben zaten hürriyet okumuyorum milliyet okuyorum

ozkan17

yanlısımızı duzeltıtgın ıcın saol tugberk de sinirden daa ısde o an ha mıllıyet ha hurriywt bızım ıcın ulkeyı bolenlerı gordukce ınsan kendınden gecıyor

Çaðrý55

Alıntı yapılan: tuqberk - 12 Nisan 2008, 21:39:21
iyi oku orda hürriyet yazıyor ;) hüriiyet bunu hugo oyunu cdsini dağıtırkende yapmışı oyunda türkiyenin doğusu yoktu ben zaten hürriyet okumuyorum milliyet okuyorum
Kardeş oda aydın doğanın

alperenrize

samsun155

Alıntı yapılan: ozkan17 - 10 Nisan 2008, 15:11:06

KARIŞTIRDIN HÜRRİYET DİYECEKTİN SANIRIM