Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

erkutdem55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Nisan 2010, 18:59:24
vay arkadas, ne takımmışız.. bi daha su takımdan kiimseye yıldız dersem yıldızlar kovalasın beni.. gözlerim yaşardı yahu fazla duygusal zamanlarım ondan mı acep :-[

Gördün mü golü?

Sercan

Gollerden sonra da Çarşamba'yı Sel Aldı çalıyor.Hey gidi günler...

**KaR6**

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 02 Nisan 2010, 19:00:12
Gördün mü golü?

golü gördüm de süper ligi de gördum be abi.. görmeyince kolay da o gunleri hatırlayınca taş oturdu sanki ciğerlerime, uzun zamandır koymamıştı bu kadar..

papel

heyy gidi günler heyy  :-[ inşallah bidaha gelir o günler

erkutdem55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Nisan 2010, 19:05:17

golü gördüm de süper ligi de gördum be abi.. görmeyince kolay da o gunleri hatırlayınca taş oturdu sanki ciğerlerime, uzun zamandır koymamıştı bu kadar..

Mustafa kardeşim ben golü ararken birçok maça baktım,bana da hüzün çoktü.2001-2002'de 4. ve 5. haftaya da bakın derim,insan hem gururlanıyor hem de buruluyor :(

**KaR6**

ben bi o maça bakabildim abi.. mehmet nas golü atıp serkan ın arkasında hocaya koşuyo, celil kesiyo musa kafayı vuruyo.. nasıl dayanayım devamına..

erkutdem55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 02 Nisan 2010, 19:10:44
ben bi o maça bakabildim abi.. mehmet nas golü atıp serkan ın arkasında hocaya koşuyo, celil kesiyo musa kafayı vuruyo.. nasıl dayanayım devamına..

Doğru diyosun kardeşim,şimdikilerle kıyaslamak bir yana,maalesef aynı mesleği yaptıklarına bile inanmak çok zor :(

babasamsunlu

evet...önce tebrik ederim mehmet hocam...sonra yorumlar hepsi çok doğru..Mustafa nasıl senin için burulduysa benimde aynen öyle..hani burnunun direkleri sızlarya insanın...öyle oldum bi anda..Celil niye Celildi Serkan niye kraldı bir kez daha anladım..aynı sezon içinde feneri 3 lemişiz..celil döktürüyor...caner goller atıyor..stad yıkılıyor..

Şimdikilere ben bir şey diyemiyorum arkadaşlar..Zaten biz eski biz olsak onlar bu takımı rüyalarında bile göremezlerdi..Bizi bunlara muhtaç edenler utansın..Alt yapayı önemsemeyenm;KadıköySamsungücü gibi bir takıma sahip çıkmayanlar utansın..Oralardan yetişen değerlerdi en son değerlerimiz..

Diyecek çok söz var.Ama biz diyecekelri diyemedikçe böyle burulmaya sızlanmaya devam edecez..Artık desekte ne olacaksa...
kafayı yedim... :'( :'( :'( :'( :'( :'(

papel

haa Bu arada söylemeden edemicem Kralı bitiren ERCÜMENT ÇOŞKUNDEREDİR   >:( >:( >:( >:(

mehmet yılmaz

Tebrikleriniz için rica ederim :) 2000-04 arasını gurbette geçirdiğim için pek çok maçı sadece TRT'deki özetlerinden takip edebilmiştim. Sadece sezonun ilk maçlarıyla karne tatiline denk gelenlere gidebiliyordum. Serkan'ın o golü de unutulmazlar arasındadır, tahminim doğru çıktı.

Lig TV'deki özetlerden görebildiğim şeylerden birisi de insanların sıradanlaşrı ve tribünlerin vasat olduğu. Bizim bu oluşum o zaman olsaydı çok farklı şeyler olabilirdi.  :-\

Nuri Asan

Süper lige çıksak eski günlere dönebilirmiyiz acaba tekrardan?
Serkanlı,Celilli,Cenkli,Ertuğrullu,Timofteli,Muzafferli,Eminli,Abidinli,Meteli...

:(

erkutdem55

Çok zor,maalesef futbol herşey gibi gereğinden fazla endüstriyelleşti.Yazdığın adamları çoğu maneviyatıyla oynayan,parayı arka planda tutan kişilerdi .Günümüzde en zor bulunan şey maneviyat maalesef.İnsanların dininin imanının para olduğu dönemdeyiz :(

SametYılmaz55

çok özlüyoruz seni kral çok özlüyoruz hemde :(

kaptan 55

13 Nisan 2010, 21:34:25 #208 Son düzenlenme: 14 Nisan 2010, 17:38:37 kaptan 55
Alıntı yapılan: Nuri Asan - 13 Nisan 2010, 13:23:47
Süper lige çıksak eski günlere dönebilirmiyiz acaba tekrardan?
Serkanlı,Celilli,Cenkli,Ertuğrullu,Timofteli,Muzafferli,Eminli,Abidinli,Meteli...

:(

hani derler ya öldüğünde hayatından kareler gözünün önünden geçer diye....
benim karelerimden biridir serkan'lı,celil'li,ertuğrul'lu,timofte'li  kadrolardan birinden bir tribünden  enstantane....

mehmet yılmaz

Bence biz Süper Lige çıkarsak yeni kahramanlarımız da olur, bizim olmasa da çocuklarımızın olur... Neticede Gozgoz Yılmaz bıraktığında, onun gibi kaptan daha gelir mi denmiştir ama gelmiştir, Temel gibi kanat oyuncusu, Tanju gibi kral... Hepsinin de yeri elbette farklı farklıdır ama az ya da çok dolmuştur.

Sorun çıkabilmekte... Daha doğrusu çıkış sağlayacak kadroyu kurabilmekte.

Bu arada Serkan Aykut'u özlüyor muyum? Hem de çok... :(