Bu soyisimden rahatsız olan kimler var?

Başlatan King Of The North, 26 Şubat 2008, 17:56:22

« önceki - sonraki »

King Of The North

DTP milletvekili Ahmet TÜRK  soyadını değiştirmeli mi?Her defasında Türk Ordusuna dil uzatan,Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Üniter bütünlüğüne zarar veren yaklaşımlarla pkk terör örgütüne cesaret veren sayın Türk soyadını değiştirmeli mi?
Başlığı ben açtım ilk ben cevaplıyayım: EVET

mehmet yılmaz

adı güzel
soyadı güzel
ruhu çirkin insan...

Lazoli

ozkan17

Alemci İsmail

Evet değiştirmeli.
operasyonların kardeşliğe zarer verdiğini söylüyor sürekli,biz sınırlarmızı,iç güvenliğimizi
koruyamayacaksak yaşamamızın pek bir anlamı yok.

veis

ya önce bi insan olsun sonra hakkında yorum yaparız.

alaçamlý

bu kökünü sik.....min adamına bu soyadı kim verdi acaba bu şerefsizleremi kalmış TÜRK ADINI SOYADI YAPMIŞLAR.madem ki bu memleketi sevmeyen lauk o adı bıraksın derim.

jean

adam pkk li hicbirimiz sevmiyoruz burda ben iciceyim pkk yi tutan kisilerle ne kadarda pkk li olsalar adam olmesini istemez cogu insan ahemt tuk u sevmiyorum yanliz bazi baris adina fikirlerini goze almak lazim

King Of The North

Bu arada operasyona ara verilmiş
ABS Savunma Bakanı geldi,talimatı verdi
operasyon durduruldu.

ozkan17

Alıntı yapılan: maximum_55 - 29 Şubat 2008, 12:48:21
Bu arada operasyona ara verilmiş
ABS Savunma Bakanı geldi,talimatı verdi
operasyon durduruldu.
Tabi;abi geldi kardeşine dur dedi kardeşde abi sözü dinledi xD

erkan55

Aynen özkana katiliyorum.Ne korkak hükümet var basimizda.Hani terör örgütünün kökünü kaziyacaktik ne oldu? 27 sehidimizin kani yerde mi kalacak?

veis

sevgili jean barış adınamı verdik biz o kanları onlardanmı ögrenecegiz barışı.tek barış ya sevecekler ya gidecekler başka çaresi yok.27 asker ölürken daglıcada kıyım yaparlarken nerdeydi barış tohumcuları.bu adamla degil barış yapan ELİNİ SIKAN BENİM BAŞBAKANIM OLAMAZ.