Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

bregenz

cem and naz55

burosunun önünden gecerken yukarı dogru baktım yazanesının camına doğru gözlerım doldu alıştıramadım kendımı onun yokluğuna cumhuriyet caddesınden gecemeyecem artık kaldıramıyorum
adam gibi adam ölmedin kalbimdesin seni hiç unutmayacam........

METE

28 Ocak 2008, 23:32:31 #242 Son düzenlenme: 28 Ocak 2008, 23:37:00 METE
abı nedıyıyım yaa cok cok uzuluyorum yemın ederım benım arkadasımın yagnı mesutun dayısının oluydu kardesım mesut benımle konusunca bıle accayıp uzuluom allah kımseye bole acı gostermesın ve vermesın bızım derdımızı uzuntumuzu paylasan herkesede tesekkur ederım .... herkesın dedıgı herkesın kalbıen yazdıgı gıbı TEOMAN ABİ TERKETMEDİ SEVDAN  BİZLERİ... :'( :'( :'( abi yaa offf offff....mekanın cennet topragın bol olsun abı...

baha55

Keşke öyle bi organizasyon yapabilsekde Daniel  Timofte memleketinden alıp gelebilsek kabri başına getirip onun samsunspor ve Timofte aşkını anlatabilsek..kimbilir belkii olur..inanaın O ' da hisseder bunu; ordan el sallarr bizeee

TERK ETMEDİ SEVDAN BİZİ

34 SS 1965

keşke baha keşke gelebilse hem timofte hemde teoman abim o kadar mutlu olurlardı ki...bana 34 ss 1965 nıckını alan benı bu sıteye uye yapan abım bu nıck edebıyen kullanıcagım nıck olacak benım canım abim

berusa55

29 Ocak 2008, 02:04:38 #245 Son düzenlenme: 29 Ocak 2008, 02:06:10 berusa55
timofteye bir sekilde ulasabilsek eminim bizleri kırmayacaktık arkadaslar. timofteyi kardesimizin mezarına götürüsek onu ne kadar mutlu ederiz kim bilir! cok iyi fikir cok! kulüp aracılığıyla bunu yapabiliriz aslında...

istanbuldan

İnanın bu mesaji nasıl yazacağım diye düşündüm durdum, kelimeler yetmez buna. Sözlerim, söyleceklerim boğazımda düğümleniyor. Yazıp yazıp siliyorum. Ben abimle aynı gün doğdum;27 Kasım ikimizinde doğum günü. Her sene birbirimizin doğum gününü kutlardık onunla... Sadece kardeşim değil o benim, aynı zamanda sırdaşım, dertdaşım, canım, ciğerim, arkadaşım herşeyim.... İnsan herşeyini kaybetmeyi nasıl anlatır. Nasıl dayanır bu yürek onsuzluğa? Ben onunla her zaman gurur duydum. Onu düşünürken, onu anlatırken yüreğim hep kabardı.. Ona hep dedim gel İstanbul'da dur, burada daha rahat şartlarda iş yaparsın diye ama o hep Samsunsporumuzu, Samsun'umuzu tercih etti. O beyefedi kişiliğiyle, mükemmel ince düşünceliliğiyle, karıncayı bile incitmeyecek kocaman yüreğiyle beni hep kendine örnek aldırdı.. Bu acımda yüreğime su serpen binlerce insanın yazmış olduğu duygu dolu ve yürekten sözler ve başsağlığı için ne kadar teşekkür etsem azdır.. Abimin sevenlerini bende onlar kadr seviyorum. Bu zor günümüzde bizlere destek oldukları için allah razı olsun hepinizden. Bundan sonrası abime dua etmek. Mekanın cennet olsun abicim. Yüreğimden gitmedin ama seninle inşallah cennette buluşurum..
     Seni çok seven kardeşin Halil İbrahim Taş.

Derya

Alıntı yapılan: istanbuldan - 29 Ocak 2008, 12:14:02
   İnanın bu mesaji nasıl yazacağım diye düşündüm durdum, kelimeler yetmez buna. Sözlerim, söyleceklerim boğazımda düğümleniyor. Yazıp yazıp siliyorum. Ben abimle aynı gün doğdum;27 Kasım ikimizinde doğum günü. Her sene birbirimizin doğum gününü kutlardık onunla... Sadece kardeşim değil o benim, aynı zamanda sırdaşım, dertdaşım, canım, ciğerim, arkadaşım herşeyim.... İnsan herşeyini kaybetmeyi nasıl anlatır. Nasıl dayanır bu yürek onsuzluğa? Ben onunla her zaman gurur duydum. Onu düşünürken, onu anlatırken yüreğim hep kabardı.. Ona hep dedim gel İstanbul'da dur, burada daha rahat şartlarda iş yaparsın diye ama o hep Samsunsporumuzu, Samsun'umuzu tercih etti. O beyefedi kişiliğiyle, mükemmel ince düşünceliliğiyle, karıncayı bile incitmeyecek kocaman yüreğiyle beni hep kendine örnek aldırdı.. Bu acımda yüreğime su serpen binlerce insanın yazmış olduğu duygu dolu ve yürekten sözler ve başsağlığı için ne kadar teşekkür etsem azdır.. Abimin sevenlerini bende onlar kadr seviyorum. Bu zor günümüzde bizlere destek oldukları için allah razı olsun hepinizden. Bundan sonrası abime dua etmek. Mekanın cennet olsun abicim. Yüreğimden gitmedin ama seninle inşallah cennette buluşurum..
     Seni çok seven kardeşin Halil İbrahim Taş.

İbrahim allah size uzun ömür versin.Sana ve kardeşine bundan sonra çok iş düşüyo,anne ve babanızın tek dayanağı artık sizsiniz.Allah her daim yardımcınız olsun,güçlü olun.HERZAMAN YANINIZDAYIZ UNUTMA (derya)

ozkan17

sevgili taş ailesi;boylesi hayırlı,vıcdanlı,yardım sever,ınsanlık sevdalısı bir evlat yetıstırdıgınız ıcın kendınızle ne kadar ovunsenız az..allah hepımıze sabır versın..basımız sagolsun

aishalih

Bu resim 01.04.2007 akşamı salih ve benim söz merasimimde..o akşam hep yapıldığı üzere bekarlara kurdela dağıtmıştım-tez vakitte evlensinler diye-Başka isteyen var mı dedim?çakmak çakmak bir çift göz çevrildi üzerime çocukça bir tebessümle,kurdelayı aldı çünkü onun da bir muradı vardı..Keşke klişeleşmiş bu inanç bir işe yarasaydı ve Teoman abi de sevdiğine kavuşsaydı,keşke sevdiği kadar sevilseydi ve herkesin gördüğü bu naifliği,insaniyeti bir başkası da görebilseydi.Keşke!!Şimdi bir başka inanç''Yaradan sevdiğini erken alır''inancı beni ayakta tutan Rabbim herkesten çok sevmiş onu ve bu nankör Dünyadan yanına almış demek ki..

Teoman abiyi ilk gördüğüm de arabanın ön koltuğunda abimle yanyana oturmuş Samsunspor konuşuyorlardı son gördüğümde de dölapi de bir arkadaşıyla yemek yiyordu ve yine Samsunspor konuşuyordu..Dilinde,gönlünde,hayalindeydi Samsuna ait ne varsa,herkes diyor ya karşılık beklemeden sevdi diye gerçekten öyleydi..O şahsına münhasır bir insandı yüzünde hep bir hüzün vardı hiç öfkeli görmedik onu onun öfkesi de sessizliğiydi..

İçimi en çok acıtan o masumiyeti ve yaşayamamışlıkları,Cennet sonsuz güzelliktir temennim,ne varsa bu alemde doyamadığı kana kana tatması.YARADANIN ŞEFKATİ,MAĞFİRETİ ÜZERİNE OLSUN..

Cagdas Ünver

toprak

29 Ocak 2008, 22:45:06 #251 Son düzenlenme: 29 Ocak 2008, 22:47:12 toprak
Kelimenin en güzeli henüz hiç söylenmemiş olanıymış en acı sözde en tatlıya gebe haliyle de öyle olsa gerek.... Sana ucu yanmış bir kağıtta yazamadıklarımı yıllar yılı içimde biriktirdiklerimi ve bir tülü hiç ama hiç diyemediklerimi itiraf etmek istiyorum canım abim..

Abim yoldaşım, ekolüm ,en büyük kıskançlığım, hayallerim ve hayal kırıklıklarım merhaba
Sonunda başardım birkaç dakika öncesine kadar sana,senliliğe ve sensizliğe haykıra haykıra ağladım kızdım kendime hemde nasıl? nasıl öfkelendim anlatamam hiç daha önce söylemedim belli etmedim diye bilir miydin abim seni ne çok örnek aldığımı ilk kez duyduğumda hukuk fakültesini kazandığını nasıl sevindiğimi ve ne hayaller kurduğumu o yıllarda Pazar günlerini sabırsızlıkla beklerdim mutlaka bilirdim ki bize gelecek ve benimle mutlaka tartışacaksın ben inadına solculuk oynarken sosyalizmin inceliklerini damarlarımda gezdirirken ve bunlara inat yaşamımla senin beni tenkit etmelerini ama yine de sezarın hakkını sezarda bırakmanı hep takdir ederdim.büyük zevkle dinleyecektim her sigara yakışımda seni hatırlardım sigaraya başladığımdan beri beklide bana aşılayamadığın ikinci mevzu budur diye hep düşünürdüm yabancı marka sigaramı yakarken...sevdalıklarımızı ve yanlışlarımızı kalp ağrısı yanıklarımızı ucundan bucağından sana aktarışlarımı babamla sen kendinden konuşurken acep kendime bir ipucu bulur muyum diye kapı ardından sizi dinleyişimi hiç unutamam ya da size sırf bunun için açtığım servisleri ...
Seni en son büyük babamla dayıma kızdığın gecede hatırlıyorum kimselerin karşı gelemediği ya da bir şekilde çekindiği büyükbabama bile sen yanlış düşünüyorsun diyebilecek kadar değerlerine ve düşüncelerine sahip çıkan kişiliğin az buz bir meziyet midir yalnızca ezbere emme basma tulumba misali yurdum insanını düşününce? O el kol hareketlerini ve odadan hışımla çıkışını hiç unutamadım inan abim..fikirlerine sahip çıkan üstün kişiliğini takdir etsem de Samsunspor'dan seni hep kıskandım kendinden büyüklerin bile sana olan saygıları benim bendeki çizgimi oluşturmaya teşvik etti hep

Kişiliğinde bir doğum lekesi DÜRÜSTÜK
Gönlünde bir doğum lekesi SEVGİ
Kalbinde bir doğum lekesi YÜREK
Ve yüreğinde bir doğum lekesi CESARET

O kadar seviniyorum ki senin iç yanığın parmağımı gördükçe artık zira o iz senden ve büyük babamdan hatıra ve tabi benim sakar işgüzar yanımı o iz iyi ki orada kalmış günlerdir kimselere belli etmeden hep onu öptüm iki saygın kişiliğin tek hatırasıydı bana zira.. ya da ne vakit köyde ki evin arkasına geçsem hep birlikte bir yaz günü dayımı yorduğumuz samanları nasıl tünel yapıp oyun oynadığımızı veyahut yine başrolde ben olan sihirbazlık gösterilerini evet hep başroldeydim zira her defasında kanıyordum bu numaralarına o kadar gerçekçiydin ki o kadar GERÇEKTİN ki...veya bilghan'la ebru'yu kızdırmak için yaptığımız şakaları severdin güçlüydü şu bende olmayan mizah anlayışın her ne kadar kimi vakit sende benim gibi kızabilsen de. o yazdan sonra köy bambaşka görünmüştü gözüme bizimdi ve biz köydük .
Seviyordum herkesi hepinizi saygım vardı dile getiremediğim hani o meşhur genlerimizde olan inat o sevgiyi belli etmekten utanan yanlarımız hepsi ama hepsi genlerimizde mevcuttu ve ben onu sonuna kadar kullanmaya yeminliydim yaptım da...
Abi biliyor musun bu güne kadar yaptığım hiçbir şeyden ötürü en ufak bir pişmanlık yaşamadım benim kadar ah keşke diyen biri için bu hal tutarsızlık gibi görünse de inan bana hiç pişman olmadım benim en büyük pişmanlıklarım yapmadıklarım oldu sen hep ders verdin bana ben inadına savaşırken ben inadına sevişirken ben inadına yaşarken ve yine yeniden inadına ölürken gururum engel olsa da söylemeye sen her defasında öyle anlarda geldin ki hayatıma  hep ders verdin ve maalesef sen bu kez çarkı ters çeviren oldun üstelik en acı en ızdırap ve tarifi imkansız haliyle abim söz veriyorum seni seviyorum cümlesinin anlamını yaşayarak göstereceğim tıpkı sen gibi sana söz veriyorum sevmenin içten içe değil paylaştıkça arttığını yaşayarak öğreteceğim sana söz veriyoprum avazım çıktığı kadar bağıracağım SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM SENİ SEVİYORUM SİZİİİİİİİ ÇOOOOOOOOKKKK SEEEEVVVİİİYYYOOORRRUUUMMMM!!!ve sen beni göreceksin inanıyorum ve sen gülümseyeceksin bana hepimize işte diyeceksin ben bunu istiyordum beraber yapamadıklarımızı yapıyorsunuz ve biz sizi izliyoruz biz sizi çok seviyoruz diyeceksiniz büyükbabamla ve tıpkı sizin gibi doğru bildiğimi hep savunamaya devam edip yeri geldiğinde sezarın kıymetinide bilmeyi unutmayacağım

Sana anlatacak çok şeyler var seni, anlatmaksa lügatımda ki kelimelerin kaldıramayacağı kadar ağır ve tarifsiz biliyorum geç kaldım yine biliyorum yine geriden geldim ama insanım ağabeyciğim hatasını kabul eden bir insan ne kadar ezik olursa o kadar ezik bir insanım tıpkı babamın dediği gibi önünde düğme ilkleyerek ayrılıyorum senden gözümün nuru i,çimin en iç yanığı unutmayacağım ama alışacağım biricik gözyaşım sol yanımın yanığı güzeller güzeli ebim bilesin istiyorum seni ve sizleri hep sevmiştim hep seveceğim beni de yanına kabul ettiğin güne kadar hoşça kal kocaman öpüyorum seni rahat uyu e mi gözün arkada kalmaya

SÜRÜNÜN EZİCİ ÇOĞUNLU ALTINDA EZİLMEKTENSE KURT TARAFINDAN KAPILMAK DAHA ONURLUDUR........
(kurtlara kapılmayı onur bilip kendini saklamadığın için teşekkürlerimle)
emel

baha55

bengülü

30 Ocak 2008, 19:07:11 #253 Son düzenlenme: 01 Şubat 2008, 14:06:01 samsuni
öncelikle hepimizin başı sağ olsun teoman kardeşimle 6 yıl önce samsunkatalog internet sayfasında tanışmıştık   teoman kardeşim ben samsun'a gittiğim zaman her yerde her zaman beraber olurduk samsunporumuz teoman ve benim herşeyimizdi fikirlerimiz aynı hep samsunspor dan konuşurduk perşembe 24 OCAK 2008 perşembe günü olaydan bir saat sonra bana tel: geldi bende iş yerinde çalışıyorudum bu kara haber verilen ce kendime gelemedim tam dört  gündür içim yanıyordu çünkü çok sevdğim kardeşim teomanımın cenazezine gidemedim bu benim içime dert oldu yazı yazarken klavyede şu anda ellerim titriyor gözlerim doluyor o kadarki teoman kardeşimle anılarımız varki ne söyleyim artık bilemiyorum ben bursadan samsuna geldiğimde teoman kardeşimin yanına bürosuna giderdim her zaman üstümde gene samsunspor formasıyla gidiyordum bana derdiki teoman bengülü recebim hoş geldin gene samsunspor formasını giymişin derdi çok da hoşuna giderdi güzel yüzlüm teomanım gülerdi bir gün trabzon maçına gidecektik deplasmana teomanla beni evine misafir etmişti trabzon maçına gidemedik ama ben çok üzülmüştüm çünkü ilk defa bir trabzona maça gidecektik teomanla nasip olmadı gidemedik evinde edmontdante arkadaşımın dediği gibi teoman çok güzel defterlere samsunspor la ilgili basından çıkan haberleri kesip yorumlarını yapmış beraber bakmıştık teoman nasıl yaptın hiç üşenmeden diyerek sordum samsunsporu çok sevdğini söylemişti ben anı olarak defteri istemiştim şaka olarak takılmıştım vermediydi ben yorgundum  yatıyorum demiştim teoman kardeşime o da güzel yatağını bana hazırlayıp yatmıştım evinde sabah kahvaltısını samsunun meşhur pidesini  çok severdi kahvaltıda pide yemiştik halam damağım tadında çok güzel pide yaptırmıştı kardeşim çok güzel anılarımız olduiki sene önce oftaş maçı için özlemimizi giderelim diyerek ben bursa dan  bengülü samsun dan teoman istanbuldan cem55 salih vede 34 ss 1965 sabahın 06 :da ankara terminalinde buluştuk maç saatine kadar gezdik ve bol bol muhabbet etmiştik o günü gene bir araya gelelim diyordum ve bir daha nasip olmadı   
  ankara hatırası başındaki kep de ben vermiştim çok güzel yakışmıştı hatıra olarak kepi saklıyacağım en son bu sene ramazan bayramında buluşmuştuk samsun da  kardeşimle ben ismail uyanık hakkında bir kelime ettirmezdim teoman kardeşim beni sürekli tebrik ederdi buda geçen sene son hatıra resimleri albümde kaldı

ailesine allah sabırlıklar versin   kalbimizde yaşacaksın seni çok seven BENGÜLÜ  olarak SENİ UNUTMAYACAĞIZ KARDEŞİM TEOMAN TAŞ 

Sportmen

Basta Kederli Ailesi olmak Üzere,Bütün Samsunspor Camiasinin ve Tüm Sevenlerinin Basi Sagolsun...

Bu siteye üye olan herkesin onunla ilgili mutlaka söyleyecek birseyleri vardir...Ama ölüm o kadar soguk ki haberi ilk ulastiginda neye nasil tepki vereceginizle neyi nasil düsüneceginiz bir anda birbirine karisiyor...O artik ebedi istiratgahına cekildi.Birgün hepimizin cekilecegi yere..Bundan sonra Allah Ailesine Sabirlar Versin..Mekanı Cennet,Toprağı Bol Olsun.