Nam-ı Diğer Timofte'yi Kaybettik!!!

Başlatan maço, 24 Ocak 2008, 19:31:46

« önceki - sonraki »

O.YILMAZ

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

ERCİYESSPORLU

ARKADAŞLAR ALLAH cc RAHMET EYLESİN BAŞINIZ SAGOLSUN SAMSUNLULAR
ERCİYESSPORLU OLARAK BAŞINIZ SAGOLSUN SAMSUNA BAŞARILAR  :'( :'( :'( :'( :'(

k3ukEr

Yillar once tribünde sürekli gordugum yagmurda/cagmurda, iceride/disarida, kücügüyle/büyügüyle bir olup her zaman takimina destek veren bu muhteşem ağebeyimi cico sayesinde tanidim ve firsat oldukca bürosunda ayni arkadasimla sürekli ziyaretlerde bulunduk. Tanidikca kendisine hayranlik beslerdik, ne zaman yardima ihtiyacimiz olsa yanimizda olurdu. En son giresun macinda konusup kendi astigi pankartini beraberce sökmüstük, ayrilirken gorusuruz ağabey dedim ama o son konusmamiz oldu. Huzur icinde uyu TEOMAN Ağabey her maca gidisimde her tribünde olusumda bizlerle birlikte olacaksin, yine gorusecegiz..

Amsterdamli

Aci haberi aldigimda kendimi toparlamaya calisip ancak kisa bir mesaj atabildim. O gunden beri elim ancak simdi bu sayfalara mesaj yazmaya varabiliyor. Varabiliyor diyorsam elim tuslarda duruyor aklimdan anlatmak yazmak istedigim yuzlerce/binlerce sey geciyor ama bir turlu yaziya dokemiyorum. 5 dakika dusunup bir satir yazabiliyorum. Su an Samsunsporumuzun maci var ve belkide bana bu yaziyi burada yazmama guc veren budur. Macimiz var diyorum ama maci takip etmiyorum. Teoman icin yazilanlari, yerel gazetedeki haberlerini, bana yillar once atmis oldugu mailleri okuyorum tekrardan.

Deplasmanda oynadigimiz cogu macta, tabiki Teomanda gitmediyse MSNyi acip bulusurduk. Yedik, attik yorumlar yapardik birbirimize. Superligden kume dustugumuz sene yine msnde beraberiz. O sezon tabiki maclarin heyecani dahada bir baska. Ben maclari internet uzerinden TRT radyosundan dinliyorum. Internet uzerinden radyo 10 saniye felan gec aktarir yayini. Mac basladi ve biz radyomuzun basina gectik ve heyecan icinde dinliyoruz. O gunde tesaduf sadece bizim macimiz var o saatde ve TRT surekli bizim maci anlatiyor. Ben maci heyecan icinde dinlerken Teoman mesaj atti ve golu yedik dedi. Bende hadi ya tuh nasil olur ben daha duymadim derken golu yedigimizi radyodan duydum. Duruma uyaninca Teomana dedim benim yayin 10 saniye gec geliyor sende biraz bekle dedim yorum yaparken yoksa macin heyecani kaciyor. O'da tamam olur anliyorum dedi. Sonra aradan fazla vakit gecmedi GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLL!!!!!!!! diye mesaj geldi. Ardindanda kusura bakma kendimi tutamadim dedi. Olsun yeterki gol atalimda sen ver haberi demistim.

Iki hafta once oynanan Samsunspor-Istanbulspor macini radyodan anlatmisti. Bu bir ilkti ve senelerdir eksikligini hisettigimiz bir bosluk dolduruluyordu. Mactan bir kac gun sonra MSNye geldi ve bana sordu maci dinledin mi diye. Bende yillardir ilk kez Samsunsporumuzun bir macini kacirmistim. Sezonun ikinci yarisinin basladigi idrak etmemisti daha. Gece yatmadan yarin mac var diye aklimdan gecirmedigin icin uyuya kalmisim. Uyanip saate baktigimda birden mac vardi bugun diye yerimden firladim ama gec kalmistim. Hem cok gec yatmistim hemde saat farki vardi. Malesef dinleyemedim cokda uzuldum kacirdigim icin dedim kendisine. Bende maci nasil anlattim senin yorumunu alacaktim dedi. Keske uzuldugum tek bu olsaydi diyorum simdi.

Teomanin ilk kurdugu site WWW.SAMSUNSPOR.TK sitesidir. Bundan 6 yil oncesine dayanir. Bir taraftarin gozunden Samsunspora bakan amator bir site olarak baslamisti. Sonra ziyaretci defteri acti ve orasi ufak bir forum alanina donustu. Teoman ile daha onceden Samsunkatalog sitesinden tanisiyorduk. Kendisine elimde olan birkac Samsunspor fotografini ve intertoto maclarindaki biletleri tarayip gonderdim. Bunlari alinca cok memnun oldu ve sitesinin samsunspor.tk nostalji sayfalari bolumunde yayinladi. O baslik halen sitede duruyor ama calismiyor.

Askere gitmeden sitesini bana emanet etti. Foruma goz kulak olurmusun diye ricada bulundu. Bende seve seve yapabilecegimi soyledim. Askerden dondukten sonra siteye bir muddet daha devam etti ve sonra WWW.SAMSUNSPOR.BIZ sitesini kurdu. Amator siteden ziyade daha profesyonelce gorunumu olan bir Samsunspor forumu kurmak istedi. Gerci istedigi kadar profesyonel gozuksede bu site halen amator ruh ile yapilmis bir taraftar sitesidir. Amator ruh diyorum cunki amatorler isi zevk icin yapar, profesyoneller karsilik bekler ve ekmek parasi icin yapar. Samsunspor.tk sitesinden sonra Samsunspor.biz sitesindede beraber olduk ve hic ayrilmadik.

Ailesinin ve butun sevenlerinin tekrardan basi sag olsun.

Mekanin cennet olsun Teoman.

smyrna1914

s.a Samsunlu kardeşlerim, abilerim..
Ben İzmir'den bir Altay taraftarıyım.
Teoman abimizi kaybetmenizin üzüntüsünü sizlerle paylaşıyorum..
kendisini tanımasamda ne kadar sevilen bir kişi olduğunu internetteki yazılardan biliyordum..
Mekanı cennet olsun, Samsunspor ve Futbol Camiasının başı sağolsun.
Acılar paylaşılarak azalırmış, Acınızı paylaşıyoruz..
Saygı ve Sevgilerimle..

ozkan17

acımızı paylasıp yanımızda olan herksden allah razı olsun allah kımseye yasatmasın bu acıyı..

şura_55

27 Ocak 2008, 21:09:25 #216 Son düzenlenme: 27 Ocak 2008, 21:11:59 þura_55
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :(
Samsunspor camiası seni unutamaz TİMOFTE

rotweiß55

Allah rahmet eylesin.......Ailesine sabir dilerimm

kaptensimsek

((Genç çotanaklar))derbo

ilk önce selamın aleyküm bütün samsunspor camiasının bası sağolsun acınızı paylasıyoruz sitemizin üst platformunda teoman abimizle ilgili kısa bi slyat yaptık ALLAH mekanını cennet etsin www.giresunspor.net

baha55

hala kızı

TERK ETMEYECEK SEVDAN BİZİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

veis

teoman abi öldükden sonra kendime hep bu soruyu soruyorum ben onunkadar samsusporlumuyum ve yüregimde hep asynı cevap   HAYIR oluyor.

kuzeykale

Düşüncelerini ve yazılarını bu forumda zevkle takip ettiğim  sevgili Teoman TAŞ (TİMOFTE) kardeşimizin acı haberini  duymanın üzüntüsünü içinde tüm Samsunspor camiasına ve kardeşimizin ailesine başsağlığı  dilerim.
   ...  Mekanı cennet olsun...

tuzlalı

Acımızı paylaşan herkesten Allah razı olsun. Söylenecek, yazılacak kelime bulamıyorum. Hayatımdaki en önemli insanı, ruh ikizimi , kardeşimi kaybettim. Yaşadığım acı tarifsiz. Kendimi yapayalnız hissediyorum.

Allah kimseye böyle acılar vermesin. Ellerimle koydum mezarına ama hala inanamıyorum onu kaybettiğime. Bu siteye girmeye içim elvermedi ilk önce. Dayanamam dedim ve öylede oldu.

Daha evvel yazdığım her mesajın arkasından, hemen bana ulaşıp bir yorum yapardı. Hadi buna da yap Teoman.

NERDESİN.