TFF 1.Lig, 6.Hafta l Karşıyaka 3-2 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 24 Eylül 2007, 20:32:08

« önceki - sonraki »

veis

sorun hakemde veya başkasında degil takımın bi oyun sistemi yok deplasmanlarda akıllı oynayan bi takım samsunu herzaman yener kuru düzene döndük sıkışan oyunu açamıyoruz.en has sıkıntımızda yücel ildiz samsunspor takımını süperlige çıkaramaz kapasite anlamında bana göre yetersiz bizim kurt gibi hocaya ihtiyacımız var.

ahmet55

Fazla söze gerek yok.Kazanmamız gereken maçı kazanamadık.Defans bloğunda değişikliğe gitmemiz lazım.Çok gol yiyiyoruz.İleride bol gol kaçırdık.Bizdeki gibi hangi takımda bukadar tecrübeli golcü var.Tecrübelerine yakışmadı. Hafta başında tasız tutsuz kaldık.Geçmez bu hafta.

cem 55

yapılan yorumların hepside benim düsündüklerimle aynı paralelde.gecen hafta ercüment adam gibi adam  ileride iyi kaleci olacak ama 1.lige cıkmak isteyen bi takımda ancak yedek kaleci olur demiştim dün 3 goldede hatalıydı bide bi huyu var daha kaleye sut cekilmeden topa yatıyo dün yedigi 2.gol evlere senlikti 3.gol kocaeli deplasmanında kornerden gelip tek yumrukla uzaklastıramayıp yedigimiz golün kopyası.macın en kotu oyuncusu feridundu bu takımda bence bi daha kadroya girmemesi gerekiyo bi adam attıgı butun pasları yanlıs mı atar mac boyu 1 olumlu hareket yapmazmı sayesınde bizde karsıyaka gıbı 10 kısı mucadele ettık.orta sahamızda zaferde sefada derinlemesine pas oynayamayan dikine gidemeyen düz oyuncular 2.yarının ortasında serkan orta sahaya geldide 2-3 derınlemesıne pas yapabildik dunku macta murat dumanda benı cok sasırttı o da cok kotuydu butun defans oyuncularımızın yaptıgı gıbı ileriye uzun pas oynadı 1 tane attıgı pas yerını bulmadı.2.yarı 10 kişi oynayan rakibe 75. dakıkaya kadar baskı kuramayıp gol pozısyonuna giremememızde bir diger düsünmemız gereken konu.sonuc olarak eksikler cok ama öncelikle kaleye oyun kurucu pozısyonuna ve sag acıga olmak uzere 3 kalıtelı transfer yapmamız gerekiyo devre arasında.

cem 55

bide unuttugum dün mactan sonra siteye girip yorum yazacaktım ama mumkun olmadı dun gecekı yorumları simdi okuyunca sitedeki arkadasların yaptıgı yorumlar gercekten altına imza atacagım cok yerınde yorumlar özellikle samsuni edmontdante timofte ve ismini hatırlayamadıgım diger arkadasların hepsine tesekkur edıyorum.ayrıca amsterdamlı samsunkopat ladikli eyüp ve selehattın abimizinde yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum.

atakan

ercüment kaldıramıcak bu işi.yine diyorum tam üç sezondur kalecimiz yok.sinan demircioğlu çok ruhsuz ve güçsüz oynuyo.feridun kendini aşmaya çalışıyo ama kapasitesi belli.orta sahaya evren turhan gibi bir isim gerek bence.bizi rahatlatacak ara paslar atacak.serkan aykut a kalıyo bu iş.orta sahaya gelip top çıkarıyo.ya nedesmkii.benm görüşüm hocayla ilgili bi sorun yok.eldeki malzeme belli.umarım düzeliriz.

hasselbaink

halen moralim bozuk
olacak iş değil, bu kadar ucuz gol yiyen bir takım olmamalıyız

yine de yorumların çoğuna katılıyorum, tehlikeli bir takımız ama zaman zaman kendimiz için de tehlikeli olabiliyoruz!

üçte üç yapmak farz oldu artık.

körfez55

önemli bir fırsatı değerlendiremedik.ama bu kadar abartılacak birşey yok.önümüzde daha birçok maç var.bu takım küme düşmese iyi diyen bizlerdik.şimdi ilk 6 ya onyamak bizim için başarıdır.ayrıca bu maçı kazansak futbolcularımızın kötü oyununu örtbas etmiş olurduk.belki önümüzdeki maçlardan birini kaybedecektik.bi bakıma uynadı bizim futbolcular.
ayrıca bir maçta futbolcuların ipini çekmek çok yanlış sefa,feridun,ercüment yetenekli oyuncular. ,en kısa zamanda toparlanacaklardır.

ozkan17

Bende macdaydım arkadaslar keskede gıtmeseydım..Ama olmuyo yapamıyoruz gıtmeden ıcımız rahat etmıyor yıne dedık aynı sylerı bıdaha gıdersek bunların pesınden dıye..Ama...

Macda da tam bı fıyaskoyduk..Kral ve İmparator bıseyler yapmaya calısdı ama ne akdar ustalar bu işe el atsalarda stajerlerden destek gelmeyıncede 2sı mı yence koca takımı..

O kadar da üzülmeye bence gerek yok bu mac ıcın..Zaten bu deplasmandan 3 puan hayalımız yokdu ki..Bı beraberlık cok ıyı olcakdı bıze..Ama su fıkstur avantajımızı sımdı cok ıyı kullanmamız lasım lıgın nerdeyse su anda en kotu 3 takımı(mardın elasıg antep beld.)ve bolu bunlarda boluya az zorlanarak yensek bıle benım 3 de 3yapacagımıza ınancım war ki.. olmazsada eger bu o yucel denen adam alsın bavulunu gıtsın derım artık..elazıgı antebı yenemıceksek..

Bence takımımız daha ıyılerı basarabılır..Bızım gucumuz bu olmadıgını herkes bılıyo..Oyuncularımızın uzernde bı kırılganlık bı olu topragı var bu da cesıtlı sebeblerden dolayı oyunculalrın sahada gercek performansını yakalamamalarına neden oluyo...Eger bundan sora Yucel hoca ısı daha cıddıye alır oyuncları ıyı hazırlarsa maca bence ılk yarı sonuna kadar ılk 6da bıtırerek devreyı en az '''3''' yıldız transferle de lıgde ıstedgımız yere gelecegımızı dusunuyorum

selahattin55

cem55 fazla yoruma gerek yok herşey açık ortada.50 dakika 10 kişiyle oynayan yıllar önce 2lige düşmüş karşıyakayı yenemiyorsan bir b..k olmaz bu takımdan.gerçi bizde 10 kişiydik çünkü kalemiz boşdu.bu kalecidende bir numara olmaz olsa olsa paf takımın kalecisi olur.2maçta 8 gol yedi bunun hepside hatalı.acilen kaleci hemde 2tane lazım.devre arasına kadar bunlarla idare edeceğiz.inşallah bu sorunlar devre arası çözülür.yoksa ilk6 da zor.golcüler atıyor ama kaleciler gelene geç.

alWays

uff ne maçtı be ramazanda bu kadar uzak deplasman olmuyo : ) ayık kafayla yol bitmiyo hani şimdi maçla ilgili bir kaç şey yazmam gerekiyo farkındayım ama tribünle stadın arası o kadar uzakki topu görmek imkansıza yakın ii ağırlandık küfür olmadı biletleri pahalı :)hakemin a.q

maviay55

maçtan önce bi iddaa tahmin sitesinde banko kuponda karşıyakayı gördüm..iletişime geçtim mail attım nası banko bu maç die samsunspor kaybetmeyecek die 02banko dedim..samsunsporu takip eden samsunspor sevdalı birisi olarak bu maçtan beklentim buydu..

lakin bugün bi mail geldi bana o site sorumlusundan bu sana bi ders olmuştur die  :cry: bozuldum maili görünce..

maçı izleme şansım olmadı ama kafkaf tan puan almalıydık inş içerdeki 3 maçtan puan kaybı yaşamadan yolumuzu alırız..

İNADINA SAMSUNSPOR

körfez55

ligin 14 golle en çok gol atan 4 takımndan biriyiz.aynı zamanda yediğimiz 15 golle ligin en çok gol yiyen 3 takımından biriyiz..acı komik bir durum

edmontdante

Ya beyler attığımız son dakika golü hakkında net fikri olan varsa bunu ortaya koysun.Sitede hemen hemen herkes hakemden bahsediyor gol attık vermedi falan.Halk gazetesi de aynı şekilde .Ben golü ofsayt gördüm.Tekrar da izleyemedim.

Gören varsa bir şey söylesin .Ofsayt golü göz göre göre nizami goldü demenin anlamı yok.Bunu da açıkca söyleyemeyeceksek .......

Hakemin bizim açımızdan tek yanlış kararı Zafer'in pozisyonuna vermediği penaltıydı.Serbest atışa gelince bozmasınlar barajı.Bir sefer bozduk ikinci de adam inat etti işte ama yine bozduk.Bunlarda hata hakemin mi bizim çocukların mı?Serbest atıştan sonra gol olmuş.Atılan korneri senin kalecin boşa çıkarsa gol olur tabiki. %100 penaltı olan Serkan'ın pozisyonunu verdi adamların en iyi adamlarını attı.Maç içinde onlarca yanlış karar verdi Karşıyaka aleyhine taçlar,fauller falan.

Kendi yanlışlarımızla yenildik.Hakem bunda çok etkin olmadı.Ne hakemler gördük biz bu hakem onların yanında hiç bir şey yapmadı.

Yukarıdaki fikirlerimde yanılıyor da olabilirim ama bence objektif bakmak,kendimizi kandırmamak lazım.

mehmet yılmaz

pozsiyon maalesef ofsayttı. kemal topa vurmasa içeri girer miydi emin değilim ama ofsayttı.

yalnız zafer'e yapılanı vermeyen hakem 3. gollerindeki faulu nasıl verir anlamak mümkün değil. iki takım için de kötü bir hakemdi.

ozkan17

gercekden cok kotu bı stad..50 metre rahat war sahayla kalearkası arası..pozısyonu bırak top verneydı onla ılgılı bı fıkrımız bıle yok bılındık bsey war hakem kotuydu verılmeyen barız bı golumuz war ve ne akdar dogru 3 kere arka arkaya kullanılan nedelı bellısız bı frıkık war